Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
6. sep 2009

no dnes aj vcera som mala aj klasicky hlavkovy salat, takže nejaka kyselina listova sa do mna dostala.. ono je vyhoda v tabletkach asi ta, že je tam to dostatocné množstvo, kdežte ja neviem kolko presne salatu mam zjest, aby to stacilo 😉 viem len tolko, že moja mamina nic také nebrala a ja aj moji súrodenci sme zdraví... no zas je pravda, že rodila podstatne mladsia než ja... ved v tej dobe sa vydávali 18 rocné...

sharmana
6. sep 2009

jaj napchávam sa horúci cokoládovým pudingom, už včera mi chodil po rozume, ale teraz ma strasná chut chytila... mnam... pozerali ste superstar?

nadenkaaa
6. sep 2009

sharmi staci pocuvat svoje telo podla mna pokial mas hcut na nejaku zeleninu tak to si podla mna telo este pyta nejake vitaminy takze ja bu som sa takymi vecami ani nezaoberala ze ci je to dost podla mna telo vie co potrebuje a da ti to vediet 😉 pozerala som ale este ma to nebavilo lebo este tam bolo malo tych spevackych"vykonov"aby sa clovek pobavil 😀
babule idem off zajtra je pondelok 😒

kkatkaa
6. sep 2009

neboj nadi urcite dam vediet aj v dobrom aj v zlom 😉
shar nepozerala som ake to bolo? ja to nikdy nepozeram od zaciatku lebo tie castingy sa mi zdaju take trapne ze ja sa hanbim miesto nich 😎 ale potom to pozeram ked su tam uz ti dobri spevaci

kkatkaa
6. sep 2009

ahoj nadi a drzim palce

sharmana
6. sep 2009

no ešte len prídu tie pravé talenty🙂 aj ja uz idem hajat...papa

kkatkaa
6. sep 2009

tak dobru nocku a pekny tyzden

tea333
6. sep 2009

baby strasne som sa prinutila vas precitat, uz sa mi oci zatvaraju, hej bolo dobre vcera celu noc sme pretancovali a ja som este rozvazala 🙄 Taka som otapena, musela som dnes toho strasne vela vybavila a konecne chvilka na spanie, tak idem, 😵 😵 😵 ale slubujem ze este napisem a precitam, ved do utorka s vami stihnem este pokecat 😉

groka
6. sep 2009

nadenka vela grafov som videla takych,ze take 2,3dni pred mrchou klesla teplota aj 2 po sebe ale nie vela,take 2 dieliky,ale potom sa zdvihla a uz len stupala takze aj ked klesne nadenka nic sa ty neboj,ona ti stupne

tea ahojky,ty uz nam odchazis do toho spanielska?dufam,ze sa nemylim,

ja uz okupana,som si dala horucu vodu,nie vrelu,ale taku supersky viac teplu,my uz mame v byte dost chladno a ja mam uz aj zimne ponozky na sebe

idem aj ja offky,ide mi film,zehlenie neviem ci budem,chcela by som,papa zajtra

sharmana,nadenka zajtra cakam grafy rano 😉 😉 😉

nadenkaaa
7. sep 2009

bre ranko so temu msela po dlhej dobe hladat na druhej strane 😀 😕

nadenkaaa
7. sep 2009

bris budem na teba mysiet a tesit a na krasne spravicky ohladom drobciatka v brusku 😉 😵

michelle
7. sep 2009

dobre ranko, ako po vikendiku? 🙂
nadi, pekny grafik, teplotka stupla 😉
tu je moj: http://www.fertilityfriend.com/home/michelle4342

rhodosbb
7. sep 2009

dobré ráno, baby kde ste?? ved som nas nasla az na druhe strane 😕

nadi, michelle, mate pekne grafiky 😉

nadi, ja beriem tiez kyselinu listovu, ale viacmenej tiez len ked si spomeniem 😀

michelle
7. sep 2009

rhodosbb, vdaka 🙂
tebe sa to uz bliiizi, cooo? 😵 myslim nedockanie sa ms... 😎

rhodosbb
7. sep 2009

michelle, ani mi nevrav, dnes som 25 DC, necim absolutne nic...bolesti v podbrusku ma uz presli, sem tam ma este pichne, ale to je vsetko ☹ ziadne priznaky, co by nasvedcovali tehotenstvu, ale ak sa to teraz nepodari, tak to uz zacnem brat naozaj vazne, ved neni mozne, aby ani jeden z pokusov nevysiel...

nadi, ty si pisala, ze teplota pred mrchou klesne? ma zmysel, aby som si nasledujuce tri dni merala BT?

nadenkaaa
7. sep 2009

ahojte,
michelle ved tebe a stale drzi teplotka takze to je super 🙂 ty si nemala taky otrasny pokles ako ja 😉 aj ked aj o tom poklese ked to nebolo merane v obvyklu hodinu no uvidime 😉
rodosbb ty by si uz mohla strihat meter ako sa ti to blizi -myslim testovanie 😉

nadenkaaa
7. sep 2009

rodos n neviem ci to ma zmysel 🙂 ale skusit to mozes ale podla mna si tehu 😉 ved ste boli na dovolenke v ten najlepsi cas 😎 tepota pred ms klesne a vraj dost podstatne 😔 tak neviem to asi aj zavisi ake mas predtym teploty-teda co teba je pokles a co nie

andzi
7. sep 2009

nadenka, teraz som si pozrela tvoj graf a vidím to tak na 90% na tehotenstvo, máš tam tzv. IP pokles a ešte aj špinenie, čo je pri uhniezďovaní vajka. Držím ti silno palce, ale si veľmi nádejná tento mesiac.

nadenkaaa
7. sep 2009

andzi neviem vcera bol taky ruzovy vytok ale ja to skor pripisujem tomu ze som si isla kontrolovat prstom krcok -aj ked mam kratke nechty neviem ci som si tam neskrabla(bolo to asi 5 kvapiek takeho ruzoveho) 😕 😅 alebo mozno mi uz blbne cyklusa nebudem mat 30 dnovy lebo ja priblizne tie dva dni pred mrchou mavam spinenie 😒 takze ja sa na to neupinam ze som tehu 😔 radsej 😔

nadenkaaa
7. sep 2009

a okrem toho nemam ziadne priznaky tehu ani prsia ma nebolia skor citim len vajecniky ale to beriem ako pms 😔

michelle
7. sep 2009

rhodosbb, to, ze nic ako tehu necitis, moze byt kludne tehu.. aj keby si mala pocity ako pred ms, aj to moze byt tehu... bohuzial ziadne priznaky nemozno povazovat za 100%ny znak tehu alebo netehu... mozes teraz zacat merat BT, ale asi z toho vela mat nebudes, kedze to nemas s cim porovnat... vies cca ekdy si mala ovu?
nadi citala som, ze jeden z moznych priznakov zahniezdovania moze byt jednorazovy pokles teploty.. takisto to nie je na 100%, ale moze to byt ono... este musime vydrzaaaaat... kedy chces testovat?

michelle
7. sep 2009

ozaj nadi, co ti vypisuje dole v kolonke Early Pregnancy Signs? (zelena ciarka a pri tom cislo a pts..) ?

nadenkaaa
7. sep 2009

az po 15.9 dnes som 23 dc a vypisuje mi 25pts tam j taky graf bielozeleny

michelle
7. sep 2009

ano, to som myslela. tak to je 25%na pravdepodobnost zatial z toho, co si tam zapisala... ja mam 20..

nadenkaaa
7. sep 2009

fertility mi odporuca pockat 18 dni od ovu

michelle
7. sep 2009

na 18.9. ti odporuca testovat, ze?

nadenkaaa
7. sep 2009

ano ty si minule pisala ze tebe 19.9
nie?

nadenkaaa
7. sep 2009

to je strasne malo je ravda ze sme t robili v den ovu vecer a potm este rano takze to bude asi malo eb tam mam iba skore good

michelle
7. sep 2009

ano, mne 19. ale testovat budem skor... je to malo, ale oni upozornuju, ze to je len orientacne... na to sa spoliehat neda pretoze neexistuju jednoznacne priznaky, jediny "vazny" je pozitivny tehu test, pisu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre