Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

andzi
12. júl 2009

hmm. mne mrcha ešte nemešká, oficiálne má prísť v utorok - stredu, uvidím. 😒

nadenkaaa
12. júl 2009

bianca papa. andzi a ty si bt meriavas pravidelne?lebo ak by dlhodobo ukazovala vra j hodnoty okolo 37 a viac tak je tu pravdepodobnost tehu-ale vraj je to relativne to zavisi od toho ake mavas teploty pocas cyklu

andzi
12. júl 2009

práveže si nemeriavam pravidelne, začnem od budúceho cyklu. Len hľadám nejaké príznaky tehotenstva.

nadenkaaa
12. júl 2009

tak to nema velku vypovednu hodnotu pokial nemeriavas pravidelne andzi 😔 pockaj ci bude meskat mrcha

fazulka1512
12. júl 2009

som ☹ , a teraz neviem ci to spinenie co bolo vcera mam pocitat za mrchu, alebo nie

biancarv
12. júl 2009

fazulka, pokial sa dobre pamätám tak si mala test pozitívny, ale ak nie tak ma oprav, v tom prvom prípade by som to špinenie určite za mrchu nepočítala, skús urobiť další test ak vyjde pozitívny a príznaky tehu ti pretrvávajú, tak chod k lekárovi aby si vedela na čom si, ale podla mňa to určite mrcha nebola 😉

andzi
12. júl 2009

díky, baby, ja sa na to teda nebudem spoliehať. Zdá sa, že budúci týždeň sa viaceré dozvieme "pravdu". Už sa teším, keby nie teraz, tak nevešáme hlavu, ideme ďalej.

nadenkaaa
12. júl 2009

baby myslim ze tento tyzden bude urcite tyzdnom pravdy 😉 pre mnohe ale veriiiimeeeeee si 😎 😉 🙂

tea333
12. júl 2009

baby ja som nakoniec vcera nenahovorila toho mojho tutmaka, hral tu hru do 12...a potom isiel kukat telku..tak od rana beham v gatkach po dome a snad zaberie 😀
inak ja uz citim prichadzajucu ovu, mam 12DC a lavy vajecnik si citim 😉
snad funguje..

minka21
12. júl 2009

ahojky 🙂 takze mrcha nikde( juchuuu) pocit ze by mala prist len sem tam, ake su este teda tie priznaky tehu? ja som sa zobudila na to ze mi je strasne zle. a to tvrde podbrusko to je mrcha alebo tehu???ja som sa predtym nikdy tak nesledovala ako teraz tak neviem,

tea333
12. júl 2009

😒 minka tie priznaky su podobe, kedze uz meska urobila by som testik, aj ked ten este tiez nemusi ukazat

tea333
12. júl 2009

inak myslim ze tu bude dost tehotnych,aj ked sa bohuzial stava, ze sa fazulka pusti v prvych par tyzdnoch,ale snad to bude uspech pre vsetky potencionalky tento mesiac 😉
to by bola sialene uspesna tema hehe

lucialen
12. júl 2009

Tea, som sa dnes pobavila, ked som citala tvoje prispevky zo vcera 😀 Ja mam doma to iste, tiez Age of Empires 🙂 Nastastie este nemam plodne dni

tea333
12. júl 2009

lucialen momentalne som nutena instalovat vsetky datadisky aby sme mohli hrat po sieti..az potom mozme skusat🙂

tea333
12. júl 2009

fazulka- spinenie a mrcha vobec nie je to iste, nezufaj, urcite je to len tehu spinenie

tea333
12. júl 2009

dnes som checkovala pocasie a hadajte co- 35 stupnov od zajtra..aspon taky je predpoklad..teplo zaruci ze vsetci budeme ovulovat..aspon na kozi 😀

tea333
12. júl 2009

ja znovu cakam a som na poradovniku po pocitacovej hre ☹
vcera uz som sa vyjadrila ze ak dieta,tak jedine neposkvrnene pocatie..aaach

nadenkaaa
12. júl 2009

tea to poznam moji bratia hraju World of warcraft po sieti 😉

tea333
12. júl 2009

aj ja mam bratov,takze aj to je mi doverne zname 😀

andzi
12. júl 2009

baby, dobre som sa nasmiala 🙂 🙂 🙂
tea: možno nestačia obyčajné gaťky, musíš skúsiť si obliecť niečo zo sexshopu. 😀 😀 😀 😀 😀

biancarv
12. júl 2009

ahojte tak už som späť , je tu niekto? 😉

tea333
12. júl 2009

iba ja teraz ☹ vsetci zmizli.. 😒

biancarv
12. júl 2009

ČAJ PLODNOSTI:

Pri surfovaní po internete som našla odkaz na čaj plodnosti pre mamičky, ktorým sa nedarí otehotnieť. Mal dobré referencie, takže vám ho ponúkam. Dúfam, že vám pomôže.

100 g vňate ľubovníka bodkovaného
100 g listu žihľavy
100 g vňate alchemilky
50 g kvetov hluchavky
30 g kvetov nechtíka lekárskeho
20 g rebríček obyčajný

Všetko sa zamieša a pije sa prvý deň po skončení menštruácie.. 3x denne sa sparí pol lyžice 1/4l vody a nechá sa 15 min. vylúhovať.
POZOR: nepiť počas menštruácie. Po využívaní dávky necháme 14 dní kľud pre organizmus a potom sa ešte 2x opakuje.

fomarik
12. júl 2009

Ahojte žienky. tak už som tuuuuuuuu

tea333
12. júl 2009

ahooj fomarik,aky si mala den?

tea333
12. júl 2009

bianca rv- k takemu pristupime po dvoch troch mesiacoch neuspechu, aj tak by som zomrela kym by som to vsetko zohnala a odvazila 🙄

biancarv
12. júl 2009

ahojte no konečne tu nieje mrtvo, a ten čaj som hlavne chcela odporučiť tým čo dlho snažilkujú a nie tebe tea.... 😉

biancarv
12. júl 2009

a tie bylinky je veľmi lahké zohnať, dostať ich v hociktorej lekárni, ale my na chate čo je na lazoch máme skoro všetky tieto bylinky (ale neskúšala som to, zatiaľ to nepotrebujem)

tea333
12. júl 2009

dufam ze nebudem potrebovat.. 😝
ja som inak uplny bylinkovy neandertalec 😒
kazdy dnes asi nieco riesil kedze je nedela, navstevy obedy vylety a kupania 😀
ja som toho dnes vela neurobila,, 😎

fomarik
12. júl 2009

Ahoj Tea...no aký som mala den? Bol aj lepší 😖 . Bola som pozrieť rodičov, trošku som bola na záhradke, návšteva u starkej...nič-moc. Teraz si lebedím na koníkovi s čokoládou Milka 😉 . A čo ty Tea, boj zvádzania sa podaril? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre