Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
9. sep 2009

stanka mala zapal nejaky a s katy veru neviem 😕 tiez som minule na to myslela inak ta baba gajana co zalozila temu caka dvojvajecne dvojicky 😉 😉

cheerlady
9. sep 2009

elenka nevesaj hlavu - my sme sa snazili od zaciatku roka a podarilo sa az v juli 😉

elenka84
9. sep 2009

ach dievčence ale vás je 🙂 a ste veľmi zlatučké a milé,že ste ma povzbudili,no ja to mám o to horšie,,že mám nepravidelnú ms a s tými plodnými dňami to bude sakra problém,preto som sa rozhodla teraz pre ovu testy.u môjo gynekologa som ako doma 😉 a bola som na rôznych testoch a zistili mi polycystické vaječníky,upozornil ma na to,že s otehotnením budem mať veľký problém,ja som z toho úplne nešťastná,mám averziu na kočíky,výbavičky,mamičky,aj keď nie v zlom,ale tie kočky,ktoré ste si tým prešli ma asi chápete...vyskúšali ste niektorá tie ovu testy?môžete mi poradiť?inak vám všetkým držím palce 😉

lucialen
9. sep 2009

To su ake polycysticke vajecniky? 😒 To este nemam 🙂

lucialen
9. sep 2009

Dajme si nejaku temu, lebo v tej blbej telke zase nic 😠

janulka04
9. sep 2009

ahooj luci, ty ako? co tvoja BT?

nadenkaaa
9. sep 2009

elenka ta skus tie ovu testy baby to tu bezne pouzivaju pripadne pokial sa ti da meraj k tomu aj teplotu bazalnu a budes vediet kedy mas plodne dni 😉

lucialen
9. sep 2009

Moja bt v norme, zajtra by mohla klesnut, akoze je ovulka 🙂 Rano idem zase na folikulometriu, tak uvidim, ako sa ma moje vajko 🙂

cheerlady
9. sep 2009

baby,teraz som sa docitala,ze 3D UTZ je najlepsie robit v 11tt-14tt a potom 17tt-24tt (ten 24tt neviem,ci som si dobre zapamatala 😕 ) a vraj sa treba objednat aj mesiac dopredu,tak to aby som sa uz objednala! 😅 len neviem,kde a kam,boze,ja som z takychto veci este mimo 😀

janulka04
9. sep 2009

jaaaj, tak nech klesne a potom nech stupa a drzi sa hore...ja idem do tretieho kola naisto, bo snaha ziadna a plno stresov a vybavovaciek po Slovensku...a teraz som doma a unavena z toho vsetkeho a zase neni chut 🙄

nadenkaaa
9. sep 2009

cheerlady baby chodia dost do HC co je teda moje rodisko 😉 😉

lucialen
9. sep 2009

Jani v to dufam a ako bolo na slovensku? A tvoje male riadne kecaju po nemecky ci ako?

janulka04
9. sep 2009

aj ja chcem 3D ultrazvuk ☹ ....ale mne by tam ukazalo iba kurca s ryzou teraz 😀 😀

sharmana
9. sep 2009

ahoj jani, mne by tam zas ukazalo bravcovy reznik 🙂

cheerlady
9. sep 2009

jani mne nic,lebo som straaasne hladna a dnes som sa vykaslala na varenie 😖 ale uz som si objednala cez telefon zapekane cestovinky 😀

nadenkaaa
9. sep 2009

mne hranolky 😉 mm mi urobil ked dosiel z roboty 😀

cheerlady
9. sep 2009

no ten moj mi zavolal,nech mu zbalim veci na futbal - tak si ich len medzi dverami zobral,isiel si zahrat s kamaratmi futbal a teraz si dosiel pre mikinu a ide pre zmenu zase pozerat futbal 😖 krasny romanticky vecer 😒 co uz,ved hadam tak casto ten futbal hrat nebudeme 😀

nadenkaaa
9. sep 2009

no u nas skor pozeram futbal a hokej ja ako moj mm vobec ale pozeram skor viac hokej najma ms 😀 😀

michelle
9. sep 2009

ahojte snazule a tehule 😀
a elenka vitaj medzi nami 🙂
mne by UTZ ukazal ananaaaas a zeleny caj 😕 😀

cheerlady
9. sep 2009

no tak ms v hokeji aj ja pozeram ale futbal,to je pre mna cisty uspavak 😀 uz mi prisli cestovinky,idem tlacit 😀 😀 😀

michelle
9. sep 2009

moja mlada ma asi pasomnicu, lebo kazdu chvilu vymysla, co by zbodla 😀

janulka04
9. sep 2009

male len startuju nemcinu, ale ide im to lepsie ako mne...no ana Slovensku bolo dobre, ako doma, ale mali sme vela veci na vybavenie, urady a tak...do toho svadba svagrinej a navstevy po rodine, aby sa nik neurazil, ze sme boli doma a neprisli niekoho pozriet....mam dost...este dnes som k.o. 😝

janulka04
9. sep 2009

no aka debata o jedle.. 😀 😀

nadenkaaa
9. sep 2009

ahoooj michelle 😉 😀 dobru chut cheer 😉

cheerlady
9. sep 2009

michelle to je normalne,ja som tiez v puberte jedla o sto sest 😀

sharmana
9. sep 2009

ha baby, tak sme si tu napísali, čo by nám bolo vidiet v bruskách.. to je super..
jani a ako dlho bývaš v nemecku? ja som myslela, že tvoj mm je nemec a že si tam už dlho..

michelle
9. sep 2009

cheer hej, len ona uz je od nudy, ako sama hovori 😀

janulka04
9. sep 2009

nie, mm je slovacisko ako poleno...on tu pracoval uz predtym, ako sme sa nasli...potom sme nejako fungovali na dialku...no a tento rok som pisla o pracu, tak som tu dialku zrusila a je to milionkrat lepsie...

michelle
9. sep 2009

nadi ako sacitime? nieco nove? 😉

sharmana
9. sep 2009

no to ste dlho boli na dialku, ved mas 4 rocne dvojicky... to ta obdivujem.. ale samozrejme, ked to inac nejde, tak sa musí aj takto...
ja som toho mojho slovaciska stiahla z Francuzska, a tiež je to tak lepšie, lebo vo Fr by sme to mali tazke.. sú to strasní nacionalisti, normalnu pracu tam clovek takmer nenajde...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre