Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
9. sep 2009

este napisem 😀
lucka,ja meriam aj rano a uz par dni aj vecer,ked mam vecer nejaku teplotu viem ze rano budem mat o 2,ci 3 stupne menej,takze ak budem mat dnes vecer 37 tak rano menej ako dnes a tak,
a uz idem ozaj spat,pa

lucialen
9. sep 2009

Tak dobru noc dievcata 🙂 Ja tu aj vyschnem na gauci, kym sa dockam snazilkovania 😀

lucialen
10. sep 2009

Dobre ranko 🙂
A kde ste vsetky? 😕 Podme, hlaste teploty 🙂
Ja som uz naspat od doktorky, vajko podrastlo, viacmenej sa zagulatilo, ale prasknutie zatial v nedohladne. Ze si mame urobit pekny vikend 🙂 Dufam,ze do pondelka praskne 😉

nadenkaaa
10. sep 2009

krasne ranko vsetkym 😉
tak luci moja teplota dnes klesla u je to v haji 😒 😔
http://www.fertilityfriend.com/home/nadenkaaa

lucialen
10. sep 2009

Neboj nadi, podla teploty to nie je v haji, ta moze zajtra zase vyskocit, takze nic nie je stratene 😉

nadenkaaa
10. sep 2009

no neviem bolia ma prsia ovela viac o vcerauplne tak predrchovsky predkladam,ze v sobot zacnem spinit a v pondelok sa mrsina rozbehne naplno 😒 😖 😔 no nic tak s dame dalsie kolo aj s meranim tepoty a s vami baby kto pojdete do dalsieho kola 😉
ale dufam ze groka michelle sharmana rodosbb uz nebudete musiet do dalsieho kola ist a pribudnu nam dalsie majovky 😵 😵

nadenkaaa
10. sep 2009

luci takze to prasknutie vajka vyzera na vikend? 😉 tak to budete mat s mm romanticky tuliaci vikend hm? 😀 😵

sisa2
10. sep 2009

ahojte, ja som vcera odpadla spolu s danielkom 😅 😀 ale aspon som sa dobre vyspala 🙂

skusim vas docitat spat, i ked v robote to je dost nemozne.

sisa2
10. sep 2009

nadi - haloooo, to nie je pokles! nic sa nedeje, uvidis, co bude teplota robit zajtra. vobec sa tym nestresuj.

ja dnes takto - http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2

nadenkaaa
10. sep 2009

veru sisa ahoj si sa odplizila dat danilka spinkat 😉 a mala si este zabludit a ty si uz sladko spinkala 😀 co a tyka mojej teploty skor to vidim na pokles 😔 ale tebe sa to pekne splha sisa drzim palceky 😉 😉

sisa2
10. sep 2009

luci - tak si uzite pekny vikend! dufam, ze vajko praskne a zadari sa 😵

sisa2
10. sep 2009

nadi - no odpadla som totalne, vraj ma aj mm budil, len som sa otocila a spala dalej 😀
tvoju teplotu by som ako pokles neriesila, vsak to je len o 0,1C - mohla si spat napr. odokryta 😉 uvidis co spravi teplota zajtra.

nadenkaaa
10. sep 2009

nevadi sisa aspon si sa vyspala 😉 😉 a co sa tyka tepoty tiez som na zajtra zvedava 😅

sisa2
10. sep 2009

no teraz pred koncom to zacina byt riadny adrenalin 😀 najhorsie je, ze to moze vyzerat akokolvek idealne, jedno rano teplota klesne a je to v ... tak si drzme palce, aby sa teploty pekne drzali hore 😉 som zvedava na michelle, groku a rhodosbb ... kto este meria?

groka
10. sep 2009

caute

dnes som ok uz,potrebovala som sa len vyspat z toho

vecer som merala a mala som 37,3 dnes rano 37 co som zirala na ten teplomer jak najata,zas mi urobil radost,ale moje pocity sa krizuju,prevlada stale pocit na mrchu,stale ma boli brusko,ale uz intenzivne,tak sem tam,ale boli,aj som si dnes chcela ist kupit test,strasne ma palia ruky,ale zajtra baby ja asi testnem,nemam totiz nervy cvakat,budem zajtra 12DPO a to uz musi ukazat aspon tienik,spravim ho hned z ranneho mocu

maly dnes neplakal pri prichode do skolky uz vobec,dnes idu hrat futbal tak sa tesil,mam totiz doma buduceho futbalistu

utekam varit,vysmazany karfiol s varenymi zemiacikmi a tatarka a sosovicova mliecna polievka,mam dost vela roboty,nic sa mi nechce,najradsej by som si lahla a spala

nadenka a spol este idem kuknut grafy

nadenkaaa
10. sep 2009

este sharmana 😉 a mas pravdu uz to je uplne na nervy hlavne ked to dlhe dni vyzera slubne a zrazu je vsetko v haj.li 🤐 😀

groka
10. sep 2009

sisa pekne

nadenka ja tusim ze zajtra ti stupne,6 zmysel,stopro

nadenkaaa
10. sep 2009

groka zlatko ved to vyzera na tehu uplne u teba tie teploty sa stale splhaju hore 😉 😵 no vidis naoniec budes patrit medzi majovky 😉 u mna je to uz podla mna uzavreta kapitola lebo uz si neverim 🤐

groka
10. sep 2009

nadenka ja si neverim viac ako ty,to mi ver,ja totiz uplne ako mrcha prichadza,neviem preco dnes stupla ale ja neviem,mrcha sa blizi,ale dobre sa to cita,ja nejako stale ocakavam ze mi klesne a ptom stupne,to je ten lepsi pripad ako toto ked stale ide len hore,u teba to vyzera skor na tehu,aj ten pokles tam mas co je pravdepodobne ip=zahniezdovanie,strasne ti drzim palceky nadenka,skoda ze tu neni smejko co posiela pusinku

rhodosbb
10. sep 2009

dievcata...........................prisla 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
svina mala cervena vcera vecer ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

groka
10. sep 2009

rhodosbb 😢 kurnik,to mi je luto,nebojkaj,este ani neni ten spravny cas,v juni bude teplejsie ako v maji,tak bude junovciatko

malalady
10. sep 2009

ahojte.. tak ja už mám aj tehotenskú knižku😀

sisa2
10. sep 2009

groka - waw, super! na zajtra moc drzim palce! verim, ze tam bude aspon tienik!!! 😵 bolest podbruska je tiez dobrym znamenim 🙂

sisa2
10. sep 2009

groka - a gratulujem velkemu skolkarovi! super, ze uz sa aj tesi 🙂

sisa2
10. sep 2009

rhodosbb - 😢 😢 😢 to mi je moc luto 😢

sisa2
10. sep 2009

malalady - gratulujem k najkrajsej knizke na svete 😵

malalady
10. sep 2009

rhodos ☹(((((((((((((((((( tak to aj mne je luto,že prišla ta svinucha červena 😔 😔 😢

cheerlady
10. sep 2009

malalady aj ja dostanem o tyzden 😀 inak je v nej niekde napisane aj kedy treba ist k zubarovi? 😕 ja som na zubarov bojko 😅

malalady
10. sep 2009

sisuš ďakujem velmi pekne 😉 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre