Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
10. sep 2009

ale ja mam este jeden mobil ktory nepouzivam takze by som ho nastartovala do pc nahodila program a potom by to uz islo,len bude treba nastartovat mobil a cd dat do pc aby som mohla stahovat,lebo k tomuto mobilu co mam nebolo instalacne cd

michelle
10. sep 2009

aha, tak nekomplikujme...

brisilda
10. sep 2009

kocky podla mna sa to nepodari odfotit ja som mala co robit aby ten moj aspon ako tak odfotilo 😉 ale skusit to groka moze 😉
peti mne sa to uz stalo ze mi pisala kocka ze je na tom financne zle no ja nesom tak dobrosrdecna 😀 aby som zadara davala znackove veci v perfektnom stave 😀

groka
10. sep 2009

babule ono tam ozaj nebude nic vidiet,akurat vryte miesto kde by mala byt druha ciarka,ale to ako to vidim ze nieco presvita nebudete vidiet,ale nebojte,za 2 dni budete vidiet 😀 😀 😀 😀 hmm ale si fandim 😅

groka
10. sep 2009

kde ste baby?ja rozmyslam ze pojdeme na nakup na oslavu,velmi sa mi nechce,alebo poslem chlapov prec,teraz isli nieco popodpisovat a ja zacnem zehlit?????????

sisa2
10. sep 2009

nadi - tak to potom mna bolia tehulsky 😀 neskutocne ma bolia bradavky, az by som povedala, ze palia. a teda na tehu sa vobec necitim 😀

michelle
10. sep 2009

tu je to samy priznak 😕 😀
babule na dnes to balim, idem mladej na rodicko... papa

sisa2
10. sep 2009

michelle - tak si to uzi 😀 ja dnes asi v praci zapustim korene. vsetci chcu po mne tabulky a analyzy a netusim, kedy to mam robit 😠

lucialen
10. sep 2009

A mna prsia nikdy nebolia 😒 , to mate aspon nejake naznaky 😉

lucialen
10. sep 2009

Inak u nas zacalo prsat, tak si tu asi posedim 🙂 Pozeram nejaku robotu na nete, nepoznate nejake dobre stranky s jobmi? 😉

nadenkaaa
10. sep 2009

sisa a kedy budes testit? 😉 😀 michell uzi si to rodicko 😉
luci neviem poznam len profesiu 😕 ja by som mala aj nieco uvarit a sa mi nechce 😒

sisa2
10. sep 2009

luci - ked som hladala job pozerala som viac stranok, ale najlepsia asi bola profesia. alebo som pozerala priamo na strankach personalnych agentur.

sisa2
10. sep 2009

nadi - ak nepride mrcha, tak buducu sobotu 😀 takze mam este viac ako tyzden na stresovanie a vymyslanie si priznakov 😎

nadenkaaa
10. sep 2009

az buducu sobotu? 😕 ved si 10DPO 😉

sisa2
10. sep 2009

no ja myslim, ze dovtedy mrcha aj tak pride. ak by neprisla, budem testovat aj tak az okolo 18 DPO - vtedy by to uz malo byt jasne. ja si totiz svojou ovu vobec nie som ista.

nadenkaaa
10. sep 2009

aha no to ja mam vo ff doporucene testovat 18.9 😉 ale nebude co 😅

sisa2
10. sep 2009

no to je presne to, ze odporuca testovat na 18 DPO, ze? neboj, bude co. ja tomu verim 😉

sisa2
10. sep 2009

letim domov, nech moj syn nezabudne, ako vyzeram 😀 pekny vecer!

nadenkaaa
10. sep 2009

sisa pekny vecer aj tebe 🙂

dzou
10. sep 2009

halo halo je tu niekto? 🙂

sisa2
10. sep 2009

ahoj dzou, akurat som prisla pozriet, co noveho, kym pojdeme s danielkom spat. ja som uz teraz KO, obavam sa, ze zasa zaspim s danielkom 😖

dzou
10. sep 2009

sis 😀 😀 ja sa nudim mm stale nie je doma 😒

sisa2
10. sep 2009

kade ti chodi???
ja spekelujem nad danielkovou oslavou - v sobotu ma 3 roky, tak bude zuuuuurka 😀

brisilda
10. sep 2009

no a ja asi doapdnem ako sisa 😉 v posteli 😀 som tak unavena ze ani oci ma uz nepocuvaju 😉 zaludok boli 😝 som zvedava kedy ma to uz prejde a k tomu maly soplikuje cize zajtra s nim skocim k doktorke minule som to podcenila a museli sme bezat na pohotovost lebo ho priedusky chytili z dna na den a akurat cez vikend teraz to uz nenechavm na nahodu 😉 radsej az sa nanho mrkne odbornik
dzou ahoooj inak v tom snazilkovani neprestavajte len koly tomu ze s pracou to nemate ruzove lebo neskor to mozes velmi lutovat a tak ako tu uz raz bolo spomenute peniaze boli su aj budu len my uz nebudeme 😅 takze ziaden odklad si nedavajte 😉

dzou
10. sep 2009

jeeeeee tak vsetko naj naj vcera mal mm synovec no a mm ma na buduci tyzden boze same panny... viem o com hovorim s jednou zijem a vdaka bohu 😀 ale mamka ma upozornovala ked sme spolu este len zacinali ze chlap v znameni panny je najhorsi 😀 ale inak je normalny 😉
no este stale pracuje 😠 odkedy ho vyhodili a zacal podnikat tak ho ani nevidim 😠 😠 dufam,ze nedopadneme ako nietkore vztahy ked manzel podnika nie je doma a cele sa to pose...e ale tak este len zacina tak musi makat 😒

dzou
10. sep 2009

no bris ja viem ze ak prestaneme tak to lutovat budem a aj s tymi peniazmi ate vsetky pravdu a ja to viem ale ON to nevie 😠 😠 😠 😠 😠
no vcera uz aj tak naznacil ze koniec ze teda ak som teraz tehu tak vdakabohu( ze diki 😠 😠 ) ale potom vecer sme keksikovali a potapacov pustil dnu... tak ale dnes sa s nim chcem o tom vaaaaaaaaaazne porozpravat tak drzte palce

brisilda
10. sep 2009

dzou kazde usilie prinesie svoje ovocie on by ta mal teraz zamestat babatkom 😀 😀 😀 takze hor sa do snazenia az tu mame dialnice 😉 a lavu ako sa patri 😀 zaciatky su vsade tazke ☹

dzou
10. sep 2009

jaj baby keby to vsetko bolo ovela jednoduchsie vobec by som sa nenahnevala... a vcera co som sla za tou kamoskou ohladom toho upratovania tak mi teda moc nepomohla 😠 lebo sa asi boji ze viem angl lepsie ako ona aby som jej nevygukla nejaku robotu... co by som poprve nikdy neurobila a podruhe ja som jej tak pomohla so vselicim a teraz toto va poviem ze slovaci v zahranici vobec nedrzia spolu to som sa uz velakrat poucila, praveze naopak kazdy zavidi len co ma dakto o trochu viac... este mi aj povedala, ze ' no vidis ked ja som bola dole tak vsetci ste boli hore a teraz som ja hore a vy ste dole' no faaaaaaaaakt povzbudive slova 😠 😠 😠

dzou
10. sep 2009

malo to byt nevyfukla 😀 😀

brisilda
10. sep 2009

dzou a to co za sliepka bola??? moja sestra mala tiez taku skusenost pracovala v jednej firme v kancli a pomohla zohnat jednej kocke vtedy super kamoske pracu v ich firme a vies co jej ta koza spravila za podakovanie??? zacala o mojej sestre sirit klebety a ohovarat ju tak ze jej to ohrozilo dokonca miesto vo firme takze sa moja sestra nanu poriadne po slovensky vyzjapala a pravda vysla na povrch odvtedy tu svinu uz nechcela ani len vidiet a ako sa hovori za dobrotu na zobrotu . Podla mna si treba poriadne premysliet komu clovek pomoze

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre