Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
10. sep 2009

dobrú groka a neboj a hlavne sa nestresuj....

groka
10. sep 2009

cmuk,cmuk,cmuk,cmuk,cmuk,cmuk,cmuk

sisa2
11. sep 2009

dobre rano 🙂 ja som opat vyspana do ruzova, kedze som zalomila o deviatej s drobcom 😀
teda baby, co to tu citam, take pesimisticke myslienky? pokial nepride mrcha, stale je nadej, ze to vyslo! ved teploty mate vsetky vysoke, halooooooooo 🙂

sisa2
11. sep 2009

dzou - zasnem nad tym, co pises. kamoska je v anglicku a ma rovnaku skusenost. to by clovek asi neveril, kym to nezazije. ludska zavist je otrasna ☹

sisa2
11. sep 2009

groka - aj my v sobotu oslavujeme 🙂 uz sa fakt tesim, tie rozziarene danielkove ocka stoja za to. je mi jasne, ze ked dorazi mrcha budes smutna, ale zatial to na mrchu nevyzera, tak neboj. ja verim tomu, ze v sobotu budes uz mat na teste pekne viditelne // a oslava bude este krajsia 😉

groka
11. sep 2009

ahojte

pozrite co mi dnes urobil graf ked som mu vyznacila teplotu http://www.fertilityfriend.com/home/23cc25

nadenkaaa
11. sep 2009

ahojte ,grka j tmu erozumiem co ti to urobilo to akoze ti posunulo ovu? 😕 😕 inak mla s pravdu s tou mojou teplotou 😅 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/nadenkaaa
ale este je len 12DPO 😕 takze nie je dovod na predcasnu radost 🤐
inak vcera a ordinacia ta sekcia a rbila na antolskj to poznam podla tych priestorov 😀 a dokonca som spoznala aj nasu docentku prednostku oddeleie pri ktorej a studenkova tvarila ako doktorka 😉 urcite by neozivovali dietata tak kratko a urcite by ho aintubovali a viezli na jisku /ach jaj ked sa na to pozriem z odborneho hladiska tak to trosku vcera pokrivkavalo 😀 /

groka
11. sep 2009

nadenka ahoj moja,no takto,myslim si svoje o tebe s tvojim stavom 😉 😉 😉 nebudem este pisat,ale mam z teba radost velku 🙂

nadenkaaa
11. sep 2009

prepacte pisem jak madar zas som na mm notebooku kede svoj mam v spalni a tento je obyvacke zapnuty 😅
zaintubovali 😉

nadenkaaa
11. sep 2009

zlatko groka nebudem este nic hovorit brucho ma boli prsia tiez 😒 typicky pms 🙄 takze cakam ked zacnem spinit 😒 🤐
uvidime

nadenkaaa
11. sep 2009

groka ale ty mas tusim nejake vestecke sklony ked si si vcera tipla ze pojde hore 😉 😀

groka
11. sep 2009

nadenka keby si vedela ake krce mam ja a stale,s bolestou prs som sa rano zobudila tiez,takou palavou ci co,jak naliate,zazila som naliata prsia,takze tak,len bolest je taka

nadenkaaa
11. sep 2009

no ale to je divne co ti to urobil ten ff 😕 😕

groka
11. sep 2009

nadenka,no nieco hovoris 😉

groka
11. sep 2009

a co vravis na teplotku?som 10 krat kukla na neho ze vidim dobre

nadenkaaa
11. sep 2009

nemohla byt ovu toho 29?podla mna 😅

groka
11. sep 2009

nadenka ovu bola na milion percent 18DC

petafr
11. sep 2009

ahojte, nadenka, pekne ti to islo hore...
Groka, tak tam tu teplotu nepis, a vrati ti ovulku. Ja som vcera mala mensi vytok, taky vodovy, zapisala som to do grafu a ono mi to ovulku uplne vymazalo, tak sa mi to nepacilo a vytok som dala prec... No neviem, ono je to len pocitac, nesmieme tomu verit na sto percent. A pekne ti stupla teplota, takze klidanek, este par dni pockat a pozitivne myslenie!!!
http://www.fertilityfriend.com/home/298c74 - uz piaty den stale rovnaka teplota, hladam aj v galerii, ale take ako moje s rovnakou teplotou tam ich vela nie je, tak uvidime, vcera aj dnes rano citim stale podbrusko, ale este som len 7 DPO.

nadenkaaa
11. sep 2009

groka je to len pocitac ak by si si tam pridala este ine priznaky ohadom ovu mzno byt ti to oznacil inak 😀
ahoj peta ste si en na zaciatku lf takze este budu stupat teploty 😉

groka
11. sep 2009

nadenka skusam vselico ale stale nic,neviem co este mam spravit

groka
11. sep 2009

ja viem ze niektore baby ked nesuhlasia s ovu tak maju nie cervenu ciaru ale modru ako to spravit?

nadenkaaa
11. sep 2009

myslim modrou ale ni som si ista no a ked si do toho darumu co si myslis ze bola ovu zaznacila trebars vytok Egg alebo OPK + 😉

sisa2
11. sep 2009

nadi 😵 😵 😵 ja tomu stale verim 😉

nadenkaaa
11. sep 2009

groka tu o tom pise ta baba ako s to da zmenit
http://www.merenibt.xf.cz/index2.html

groka
11. sep 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/23cc25 uz som mam babky 😉 krasne sa na tom pozera,ale neviem,bojim sa,mam velke bolesti

sisa2
11. sep 2009

groka to je fakt divne. ten 26 DC to podla mna na ovu nevyzera. neskusila si si na 18DC zadat tehu vytok?

sisa2
11. sep 2009

hehe, teda nie "tehu" vytok 😀 ale ty tam mas zaznaceny "sticky", tak ti to ako ovu nevyznaci

nadenkaaa
11. sep 2009

na lavom stlpci je analisis a posledna olonka v tom analysis je tuning overrige tam to zmenis

sisa2
11. sep 2009

peti - hlavne, ze sa teplota drzi nad cervenou ciarou. podla mna neva, ze je stale rovnaka.

nadenkaaa
11. sep 2009

tak uz si to zmenila 😉 ty groka si mala ovu vtedy kedy ja 😉 😀
sisus comu veris? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre