Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
13. sep 2009

no ale tu je velmi velmi idno ze kto je z akej rodiny ked su to taku povalaci co len doma sedia, alebo normalny, alebo kto je zase moc moc bohaty... ty normalny maju aj najnormalnejsie deti... tak ako aj my budeme mat-dufam 😉

nadenkaaa
13. sep 2009

no tak to uz som videla v statoch take su moresy tiez dieta male ledva mesacne a vonku zima a ono chuda bez ponoziek s kratkym rukavom -proste studeny odchov hroza 😠 ☹

dzou
13. sep 2009

no sa mi ani necuduj peti ked to tu vidam ako tehotna 16-tka si stoji pred tescom a fajci pomaly jednu od druhej a vobec si nevazi ze co za dar ma v brusku a co my by sme za to dali... ta nase...e nie?a najlepsie jak raz ukazovali v telke ako takato mlada tehotna fajcila pred nemocnicou s napisom porodnica... tak to uz bol vrchol vsetkeho

andzi
13. sep 2009

čaute, došli sme z výletu a idem si vás prečítať...

nadi, škoda, ty si tento mesiac vyzerala asi najnádejnejšie...inak ja som začala včera užívať kvapky Gynex, uvidím, čo to je za zázrak, keď boli tie kvapky také drahé, ja som sa už pýtala v lekárni aj na ten čaj, čo pila bris, ale nikde ho nemajú. Kde ho dostať?

michelle, ty sa pekne držíš, držím palce

michelle
13. sep 2009

peti ako kedy, nie v kazdom pripade (ten pokles). rhodos mala len o,1stupnovy pokles a prislo "to"... ale mas pravdu, v zasade je to jedno. ja chcem druhy teplomer kupit aj kvoli tomu, aby sme vsetci traja nepouzivali ten isty, predsa len, hygiena... 😒 ..a este jeden dovod - chcem sa opytat, ci nemaju taky bez kovovej spicky. nemoze to vo vnutri skodit? 😕 ..uz len tym, ze trebars moze znicit potapacov, ktori cakaju na uvolnenie vajka? ma tak minule napadlo... 😔
dzou, tie zeny svoje deti asi fakt nezvladaju. je ot vsetko o tej vychove. lepsie v takom pripade deti nemat ako takto ich (ne)vychovavat. nie?

dzou
13. sep 2009

no tu bezne vidis v decembri deti uz take trosku vacsie 5-6 rocne v slapkach, zabkach,sandaloch... a bez ponoziek alebo v sukni len nejake topanocky a bez pancusiek fakt no kolkokrat mne je taka zima len kukat na nich

michelle
13. sep 2009

mne je zima uz len ked to citam 😖 idem si dat mikinu 😎
andzi, dakujem. ty dnes ako? uz sa nejaka ta ovu rysuje?

dzou
13. sep 2009

presne si to vystihla michell oni ich nevychovavaju, oni ich proste len tak nechvaju rast... ziadne pravidla, ziadna pochvala, proste nic niekto mi raz aj povedal, ze to musis nechat volnu ruku... no aby som potom vychovala takych nechcem ani radsej napisat ze co.... ako jasne ze treba nechataj vlastny priestor , ale urcit pravidla sa dieta proste musi naucit

andzi
13. sep 2009

michelle, vieš čo, že ja ani neviem? Môj graf je taký divný, skoro stále rovnaké teploty a som už 26.DC, tak som rozmýšľala, že či nemám zlý teplomer... 😀 😀 😀 už som to tento mesiac vzdala, ale začala som na sebe pracovať, nasadila som si tie kvapky a posúrila lekára, nech mi urobí vyšetrenia a potom sa uvidí. Rada by som na Vianoce už mala fazuľku v bruško, ale pánbožko vie, ako to bude...to si želáme predsa všetky.

michelle
13. sep 2009

dzou, ja na vlastnej kozi uz 16 rokov badam, ze vychova je vec nesmierne tazka. na jednej strane chces dat dietatu vsetko, na druhej strane ho nechces rozmaznat. na jednej strane mu chces dat volnost, aby sa mohlo slobodne vyvijat, aby nemalo bloky, trauma apodobne a aby sa v zivote vedelo vynajst a o seba postarat. nadruhej strane ale musis urcit hranice a pravidla. no a niekedy je velmi tazke najst tu spravnu mieru vo vsetkom... tie hrsnice su niekedy velmi tenke 😉

andzi
13. sep 2009

ozaj, baby ma napadlo, že či si nechcete objednať ovulačné testy? By sme si spojili poštovné, lebo v slovenských lekárňach sú nehorázne drahé.

Pozrite tu:
http://cgi.ebay.co.uk/50-OVULATION-PREGNANCY-FE...

dzou
13. sep 2009

no tak pekne si to napisala michell presne tak nejak by to malo byt a urcite je to velmi tazke.. preto ja mam taky pocit, ked sa ma nietko opyta ze co vlastne chcem robit( chodila som na gympel, vysku som nedokoncila... a tak nejak stale neveiem ze do coho sa mam pustit) tak mna vzdy prve napadne ze ja chcem byt matkou... ved to je podla mna prca na plny plny uvezok 😀 ja viem ze to tak zle vyznie, ze praca ale proste ja chcem robit to 😀

dzou
13. sep 2009

to malo byt praca nie prcaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

andzi
13. sep 2009

dzou 😀 😀 😀 je to práca aj to druhé niekedy, nie?

dzou
13. sep 2009

mna vlastne celkovo vzdy bavila praca s detmi aj som studovala za ucitelku ale nejak mi to asi nebolo dane(nebudem viac rozpisovat a ohovarat stare ochechule na vysokych skolach) a aj som rozmyslala ze chcem nieco s detmi robit ale tu? aj ked sa dorozumiem na pracu s detmi by som potrebovala celkom iny stupen ale tak raz mozno vyskusaaam

andzi
13. sep 2009

dzou, a kde žiješ ,ak smiem vedieť? Manžela máš Slováka?

dzou
13. sep 2009

v uk a mam zatial len partnera(aj ked pisem ze moj mm tak je to kratsie- sme spolu uz dlho... tak skoro uz aj je) aje slovak jak repa 😀 nastastie nikdy by som nechcela nejakeho skaredeho anglicana

michelle
13. sep 2009

andzi, ja som za s tymi ovu testami. za aku dobu pridu od objednania?
dzou ja obdivujem zeny, ktore dokazu nerobit a "len" starat sa o deti. ja by som to nedokazala. ja potrebujem aj sebarealizaciu mimo domu, inac by som skoro vyhorela 😕

andzi
13. sep 2009

michelle: od fertility plan som už objednávala a prišlo to v pohode za cca 8-9 pracovných dní

ale ešte ma zaujalo toto, poštovné je free, keby sme si to objednali a rozdelili, jeden test výjde na 5-6 SK

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem...

michelle
13. sep 2009

andzi preto sa pytam na to dodanie, lebo objednaval by som az ked mi pride ms... a kedze mavam ovu skoro, zacinam testovat uz 9DC.. ze ci by mi to stihlo odvtedy prist... ale asi nie...

dzou
13. sep 2009

ako tak presne som to nemyslela chcem aj robit ale momentalne ma to vzdy napadne ked sa ma to niekto opyta, lebo som rozmyslala nad zmenou prace... ale urcite nechcem robit na plny uvezok tu je to bezne a momentalne sa rysuje ze mozno budem podnikat s jednou americankou co tu zije a bolo by to velmi motherfriendly tak este uvidim ako to vlastne cele so mnou dopadne... sak som este mlada tak uvidim..povedal slepy 😉

andzi
13. sep 2009

ja si asi objednám tých 50 od fertility plan , lebo to sú najcitlivejšie ovulačné testy, ktoré ani v slovenských lekárňach nemajú, tie z Honkongu sú ktovie aká kvalita.

dzou
13. sep 2009

no teda baby ja ebay pouzivam bezne aj cez neho predavame... a nikdy ma nenapadlo si objednat z neho testy tak ked sa to nepodari tak asi objednam 😉

andzi
13. sep 2009

ja si ich objednám už teraz a potom ak budeš potrebovať tak ti môžem poskytnúť

petafr
13. sep 2009

michelle s tym teplomerom neviem, ci kovova spicka ma nejaky vplyv alebo nie. No ja inac meriam "vzadu" a nie "vpredu", aspon nemam problem mozem merat aj cez MS. Som niekde citala, ze je to jedno, pokial je to stale v tom istom "priestore" 😀 😀 😀 Ale zo zvedavosti som skusala raz v oboch a mala som rovnaku teplotu (samozrejme pri vsetkej hygiene)...
tu by ste sa cudovali, minule som bola pri jazere, bolo krasne a horuco, vsade naokolo rodicia s babatkami, rodicia nalahko a klobuciky a siltovky, ale decku nic na hlavku nedali, a slnko len tak prazilo, som bola zhrozena... Tu casto vidno, ako rodicia myslia najprv na seba a potom na babo 😖

dzou
13. sep 2009

no baby z vlastnej skusenosti a skusenosti mnohych tu v uk z honkogu by som neobjednala ani hubku na riad 😀 vsetko je to odpad...

michelle
13. sep 2009

andzi to by bolo fajn. odkial vlastne si?

andzi
13. sep 2009

michelle: z Trenčína

dzou
13. sep 2009

presne peti aj tu to je vidno na vela veciach ze najprv rodic a az potom dieta... smutne no 😒

michelle
13. sep 2009

to je trosku od ruky... ved ked to bude aktualne, tak sa nejako mozno dohodneme... 🙂
peti, ze vzadu 😕 😀 ...to je dobry kompromis... no mne je to tam strasne neprijemneee 😝
babeny idete kukat SS? prave zacina...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre