Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

cheerlady
13. sep 2009

bris ved ja som to nebrala smrtelne vazne,len ked ich nosi skoro nonstop pomaly cely zivot,tak nic moc 😉

xena323
13. sep 2009

ahoj luci...ja som chodila na folikulo minuly tyzden,vo stvrtok som mala folik tak 24mm tak mi pichol pregnyl,v piatok este nebol prasknuty a narastol na 26mm,tak som zvedava ci praskol,mala som take ovulacne bolesti v podbrusku vcera i dnes,tak som zvedava,snad nedorastie na cystu...doteraz mi praskali velmi rychlo,uz na 14 DC,tak doki vravel ze mozno nestihnu dozriet a je to mozne lebo sa mi skratili cykly na 26dni...a ty aky si DC?a aky velky si mala naposledy folik?som rada ze v tom zajtra nebudem sama a potom dalsie 2tyzdne kum pride MS

petafr
13. sep 2009

mm tiez nosi len boxerky 😒
michelle, no tak to nemame na vyber, to z nas bude sakra trojka 😎

dzou
13. sep 2009

aha 😒 tak mozno to ozelieme

xena323
13. sep 2009

dzou len sa snazilkuj potom sa budeme spolu povzbudzovat,mame to priblizne rovnako

michelle
13. sep 2009

dzou, nemusi sa samozrejme nic stat, ale pre istotu, chnapes...
peti sakra trojka az sakra sestka 😎

dzou
13. sep 2009

hej hej xena 😀 no ja som sice len 12DC tak sa mi to zda skoro ale zatial priznaky hovoria za seba krcok je vysoko ze ho ani docianut nemozem teplotka nizko, dnes ma aj boleli vajecniky...akurat vytok sa mi nezda... poobede bol taky vodovejsi a teraz sa mi uz zda zase viac kremovejsi tak neviem

lucialen
13. sep 2009

Xena, ja som bola naposledy vo stvrtok a to malo 16x15, doktorka povedala, ze praskne pri 20mm 😒 A tvoje neprasklo ani 26mm, hmm 😒 Tak moje este asi tiez neprasklo, uvidim zajtra. Ja chodim len prvy mesiac, takze este neviem vela. A ty? Uz si bola predtym? 🙂

xena323
13. sep 2009

Luci,ja uz som na folikulke asi treti krat,prve dva razy mi praskli dost skoro tak na 14DC..vies musi sa vytvorit nejaky dominantny folik a vacsinou praskaju okolo 21mm,ale mozu narast aj viac,no pokial by to bolo okolo 30mm potom sa menia na cysty a uz sa nedaju oplodnit ked prasknu lebo su prezrete..alebo neprasknu a vstrebu sa..tak som zvedava...kolky si DC?ako dlho sa snazite?

xena323
13. sep 2009

dzou,kludne si mohla mat ovulku skor,ja som mala 26/28 dnove cykly a ovulku som mavala tak na 12DC..

dzou
13. sep 2009

inac michel chnapem 😀

dzou
13. sep 2009

tak mozno je dnes 😀 no uvidim co urobi teplota zajtra... no idem oddychovat tak pa pa a zajtra sa stavim 😉

michelle
13. sep 2009

aj ja to na dnes balim. papa 🙂

xena323
13. sep 2009

tak pa pa a drz palce nech ten potvorsky folik praskne...

dzou
13. sep 2009

budem xena 😉

lucialen
13. sep 2009

Xeni, vidim ze ty si uz vzdelana v tomto smere 🙂 . My sa snazime 5ty mesiac 😒 Mam nepravidele cykly od 26 az po 32DC, Takze doktorka povedala ze mi da duphaston a urobi folikometriu, kedze chceme baby. Ja uz som dnes 19DC, ale ovulku mavam 16 - 20DC. A potom lutealnu fazu len 10dni 😒

dzou
13. sep 2009

este posledna otazka... mozu byt aj prsia citlive cez ovu?

lucialen
13. sep 2009

Dzou, to neviem, ja cely mesiac neviem ze ich mam 😀

xena323
13. sep 2009

my skusame naplno tak skoro rok,odvtedy som coto precitala,absolvovala,a pracujem s gynekologmi tak trochu tomu aj rozumiem...tie nepravidelne cykly to je tazko,skusala si merat BT?

lucialen
13. sep 2009

Meram aj teplotu 4ty cyklus 🙂 A ty si brala ten duphaston? Ja som si tento mesiac naordinovala aj Gynex a skusam metodu vykladania noh aj ked jej neverim 🙂 No a tento mesiac sa mi nejako zvysila teplota uz v prvej polovici, tak uvidim, co ukaze zajta

lucialen
13. sep 2009

Ja obdivujem vsetky baby co skusaju viac ako pol roka. Ja si to neviem ani predstavit ☹

xena323
13. sep 2009

ani ja som si to nevedela predstavit ale ide to ako voda:MS,ovulka-snazenie,2tyzdne ocakavania a potom zas MS a tak dalej...nebrala som nic,prvy krat mi teraz pichol Pregnyl aby mi praskol folik..inak na Gynex som pocula chvaly..aj aj som si vykladala nohy,akurat tak mam stopy na novej malovke...ale snazim sa po snazilkovani v klude lezat a nesprchovat sa hned...teplota sa mi zatial merat nechce,mozno buduci cyklus..aj tak by to asi bolo teraz ovplyvnene Pregnylom...neviem ako to presne je ale teplota by sa mala zvysit az ked prebehne ovulka...to by si uz mala ma t folik prasknuty...

lucialen
13. sep 2009

Tu som namotala asi 3 baby, ktore si zacali merat BT tento mesiac, normalne su zavisle 😀
Ja som si nasadila Gynex najvyssiu davku a ani mi nevydrzali 21dni 🙂
Je to fakt cele len MS, ovulka, snazenie a cim dalej sa mi tie // vzdaluju, mi ani nepripada ze ich raz uvidim, ale to nie ze by som sa vzdavala 🙂
Idem si lahnut, tak dobru noc 🙂
Dufam, ze folikul praskol a daj zajtra vediet 🙂

xena323
13. sep 2009

tak tak....aj aj idem buvat a zajtra sa urcite ozvem...a dufam ze aj ty...drzme si palceky....asi sa aj ja dam na tu teplotu...pri prvom tehu som merala poctivo a otehu som do pol roka ale to som bola este mlada a plodna 🙂 pobolieva ma podbrusko,tak snad....krasne sny,,,,

groka
13. sep 2009

caute

ja som vas rpecitala a uz som vsetko zabudla

nadi,hmm co som chcela......zabudla som

micheel na MA nemysli,vy ste obaja v poriadku

este som na niekoho chcela reagovat neviem na koho

my sme prisli z navstevy,mm este niekde utekal prec,tak nas len vylozil,maleho som osprchovala,hlavu nie radsej,nakremovali sme sa prezliekli do noveho pyzamka,vypili kakavko a ulozila som ho spinkat,uz mi zaspava sam,pri svetle a otvorenych dverach,sice na nasej manzelskej,ale spinka pri mnej,ja som uz dnes zacala opat cvicit,tak som si dala na vsetky partie a potom som si poslapala 10 minut a isla do sprchy,pobede som mala ruzovy vytok,teraz hnedy ako keby koncili,takze moja predpoveda sa naplni a zajtra sa to spusti,mam v plane zajtra zehlit,prat,prezliekat navlecky,varit,to znamena ze comp nemozem ani zapnut lebo potom nic nespravim a stale rozmyslam ze ci maleho dat uz aj spinkat do skolky cize na cely den do nejakej 15:00 alebo nie,bude mi velmi chybat,ked budem cely den bez neho ☹ ved to je moje vsetko,moja laska,jedna jedina vymodlena,

je tu este nejaka nocna sova?

nadi ja este stale cakam na tvoju teplotu zajtra,nevime ci este odmerias,ja este hej

janulka04
14. sep 2009

krasne dobre rano...
nadi, co som sa to docitala? ...je mi to luto...vela sil do dalsieho kola ☹ 😒
groka...jaaaaaaaaaaaaaaj... 😒 ☹
a co ste tu rozoberali vcera? 😅 podaktore boli pekne rozcertene..
ja dnes takto www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.ashx?toke...
vcera mi bolo tak zle...uz som cakala, ze mrska dorazi....aj ten pocit, ze..aha, dosla-ma to v obchode chytlo, tak som vybehla na WC...a nic....iba taky cudny nazltly husty vytok...prepacte za detaily...ja vytoky nemavam. pekne ma to zmiatlo

nadenkaaa
14. sep 2009

dobre rano 😉
groka ani som nevedela ze ty si chcela aby som odmerala 😀 lebo som odmerala-kedze som bola sama zvedava co to dnes spravi a spravilo 😅 dnes teplota 36,8 co je sice po vcerajsich 36,6 vystup ale uz som red takze dnes prvy den cyklu 😉 5 kola teraz cez mrchu merat nebudem zacnem az taky 8 alebo 9 den 😉 jani pekne sa ti to drzi 😉 michelle som zvedava na tebe ako to tu zachranis 😉 a samozrejme aj na ostatne s teplotami luci,dzou dufam ze vikend bol ocu 😉

groka
14. sep 2009

ahojte

dnes som dala maleho do skolky do 15:00,ja som si prave zaliala caji,kavu a idem zehlit,prat,prezliekat navlecky,musim to stihnut dovtedy kym mi bude ucinkovat tabletka lebo som si dala poslednu a nad ranom som mala strasne bolesti a dnes uz krvacam,malemu som dala do koslky teply cajik,dnes opat neplackal,mam z neho radost velku

nadenka vystup bol,ale keby bol este vyssi
nevadi,v septembri sme tehule,no a co kupis si ten cajik?

petafr
14. sep 2009

ahojte,
jani super, len nech to tak pokracuje... ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/298c74
ale som merala o dve hodiny skor, nie a nie spat dnes rano, potom som merala este v normalnom case (ale bola som medzitym na vecku) a namerala som 37 namiesto 37,1 , takze az taky velky rozdiel to nie je. No uvidim, dufam, ze od zajtra nebudem klesat, v stredu cakam navstevu - to budem 26 DC (no a mozno sa mi to predlzi a bude v piatok - 28 DC - uz tri mesiace nebolo)
ja som uplne na nervy, zajtra mam ist na firmu, strasne ma to stresuje... asi kvoli tomu ani nespim, a este k tomu spekulujem, ci som tehotna, ci nie, hroooozaaaaa, neviem, ci zajtra rano netestnem, ak mi teplota zostane hore... no ale ak nahodou budem mat 28 dnovy cyklus, tak to budem testovat zbytocne, ach jaj, baby, nevladzemmmmm ☹

nadenkaaa
14. sep 2009

groka asi by som mala obmedzit konika lebo mam pocit ze sa moj zivot zuzuje na ms snazenie 2 tyzdne nadeje,sledovania a potm zasa sklamanie 😒 kupim aj mm nejake vitaminy ,zacala som cvicit tak aspon budem moct normalne ist do posilky ked uz sa nezadarilo ..musim najst nieco co ma bude zamestnavat miesto toho myslenia na babetko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre