Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

ellit
2. júl 2009

Tu je tiez hrozne dusno, vcera isla aj cernava ale ani kvapka nepadla....

fazulka1512
2. júl 2009

nemam rada ked je az tak horuco, mam rada slnko ale take mierne

beboo
2. júl 2009

ahojte, zelam krasny aj ked hrozne horuci den 🙂
ellit ako by som o svojom krpcovi citala tiez vsetko mozne ho bavi len nie hracky, teraz sice prisiel na chut drevenej stavebnici ale som zvedava dokedy 🙂

ja som mala gynekologicku strasnu ale ked som planovala otehotniet tak som si nasla dobru a s tou som momentalne uplne spokojna.

beboo
2. júl 2009

jagabinka skore uzdravenie zelam. mne na hrdlo vacsinou pomoze Tantum Verde a kloktat harmancek alebo repik.

jagabinka
2. júl 2009

Dakujem za radu, nieco poskusam... 😒

jana3
2. júl 2009

Ahojte
rada by som sa ku Vam pridala. Pred troma dnami som dostala MS, takze co chvila sa mozme zacat snazit.
Prve babo bolo viac - menej neplanovane, takze tentoraz si dufam, riadne vychutnam snazilkovanie aj prve tyzdne tehu 😉

beboo
3. júl 2009

ahoj janka, vitaj medzi nami snazilkami a drzim palce nech sa podari co najskor 🙂

sabiatko
3. júl 2009

dobre ranko vsetky 🙂
vitaj janka, ti prajem, nech ma andrejka skoro pri sebe surodenca 😉
ja som mala vcera taky horsi den, rano som sa zobudila na pichanie pri lavom vajecniku, co mi este parkrat za den prislo, tak ma to trocha vyplasilo, ze co sa deje. test som planovala dat zajtra, ale radsej som spravila dnes a /... som bola trochu smutna, ale tak verim, ze nabuduce ta ciarka nebude taka osamotena 😀
jagabinka, je ti uz dnes lepsie?

jagabinka
3. júl 2009

Ahojte,

Janka, vitaj medzi nami.

Sabiatko, tak ma to mrzi ☹ , ale mozno si si robila test priskoro, hmmm? Ja ked som otehotnela s Miskom, na teste mi vzdy vysla 1 ciarka a az po pol hodine slabulilinka druha...no a Misenko je tu... 😉 . A i ked to teraz nevyjde, coskoro sa budeme vsetky vytesovat, nebooooj
🙂

Inak vcera vecer som dostala teploty, cez noc som sa vypotila a je mi lepsie, iba to hrdlo este boli 😒 ... pocitam s tym, ze najneskor do 2 dni som fit 🙂

Prajem vam krasny den!

rhodosbb
3. júl 2009

Ahojte 🙂 ,

jagabinka, presne keď som ja otehotnela so Sofiou, tak mi na teste vyšla 1 čiarka a po polhodine, keď som išla náhodou okolo testu, že ho idem zahodiť, tak pozerám...a vidím slabulinkú druhú čiarku 🙂 na druhý deň som utekala k mojej "úžasnej" doktorke, pozerala na sonom a hovorí, no ja tam nič nevidím, možno je to aj mimomaternicové tehotenstvo, prídite o dva týždne - no ťava jedna 😠 , taký prístup, že až, takže som bola dva týžde v strese a potom, keď som prišla, tak samozrejme už tam bola maliná bodka na sone, takže bolo to ok.

Sabiatko neboj, to príde 🙂

Jagabinka lieč sa, ináč mne tiež zaberá tantum verde na hrdlo. Ja som ráno vstala s nádchou - porazí ma, cez víkend robíme akciu - opekáme prasiatko so známymi, nemôžem byť chorá
☹ Prajem vám pekný víkend plný rozkoše 😀 😀 😀

beboo
3. júl 2009

sabiatko a v ktorej faze cyklu si? nemoze byt ze si si ten test robila skoro ako pisu baby? ja ked som cakala maleho tak som si prvy test robila tyzden po tom ako mi meskala menstruacia a mala som len jednu ciarku, o dva dni znova lebo ms nikde, znova jedna ciarka uz som bola zufala ze co to ma vsetko znamenat. pockala som dalsie 3 dni a uz boli dve 🙂

sabiatko
3. júl 2009

diki baby za povzbudenie 🙂
ja som dnes 32. DC, ale problem je v tom, ze mam MS strasne rozhadzanu... som pred rokom bola v anglicku a za tych 8 mesiacov som ju mala len 3krat 😒 ale ked som sa vratila, tak prva prisla po 38 dni, druha po 36 a tretia po 32, takze si myslim, ze teraz dakedy by to malo prist...

beboo
3. júl 2009

tak to este vobec nemusi test ukazat dve ciarky to este urcite nebud smutna 🙂

sabiatko
3. júl 2009

diki beboo 🙂 ja som to chcela vediet hlavne kvoli tomu, ze sa bojim mimomaternicoveho, uplne ma to strasi...

ellit
3. júl 2009

ahoj Janka, vitaj medzi snazilkami :o) My sme sa zacali snazit pred troma dnami tak dufam tiez, ze sa nam to vydari .)))

sabiatko na buduce to uz urcite vyjde uvidis 🙂))) drzime palceky

sabiatko
3. júl 2009

dakujem ellit, ja tomu tiez verim, hoci este nehadzem flintu do zita. uz tri dni mam zvysenu teplotu, tak nadej este zije 😀

sabiatko
4. júl 2009

dobre ranko snazilky 🙂 dnes som cely den prec, tak vam prajem peknu sobotu a pekne chvile s rodinou 😉

beboo
4. júl 2009

ahoj sabiatko, pekny den aj tebe a vsetkym ostatnym kockam 🙂

sisa2
4. júl 2009

ahojte, mozem sa pridat? mame doma jedneho skoro trojrocneho vymyselnika a radi by sme k nemu surodenca 😵 tak snad sa aj my dockame. tiez mam rozhadzany cyklus ako sabiatko, ale ja som s tym mala vzdy problem. dufala som, ze po prvom porode sa to trocha napravi, ale vobec. dnes som 47 DC, mrcha nikde, test negativny ☹ ak by som veeeelmi chcela, je tam vidiet ducha druhej ciarky, ale to podla mna len presvita, kde by inak mala byt.

minka21
4. júl 2009

Ahojky,aj ja sa pridavam🙂 uz sme sa snazili davnejsie,ale brat ochorel,leukemia,tak sme musseli cakat ci budem vhodny darca, ☹ nie som ☹ ☹ takze sa uz treti den snazime,ked ja by som uz najradsej dnes chcela vediet ci som alebo nie,a pozajtra sla rodit🙂 takze drzte palce 😵 mysliste ze uz na treti den mozem mat nejake pocity v podbrusku?len take jemnulinke.ale su🙂

sisa ked sme sa davnejsie snazili,tak som tak dlho pozerala na ten test,az som tiez videla druhu ciarku 😉

beboo
4. júl 2009

ahojte kocky vitam vas a drzim palce 🙂
sisa este sa moze zmenit test z negativneho na pozitivny ked mrcha nikde 🙂
minka na treti den asi este nie ale nikdy nevies 😀

sabiatko
4. júl 2009

ahojte baby, tak uz som tu 🙂
vitajte sisa a minka 🙂
sisa, tak ja som v piatok tiez mala taku nebadanu ciarocku, ale to iba ked som ten test natocila pod spravnym uhlom a pri okne 😀 a potom som ju uz ani tak nevidela. takze to povazujem, ze nic. dneska bol ten den, kedy mala prist MS a neprisla, co som rada, no ale zas pri mojom hala-bala cykle sa este dopredu netesim. no a ty uz 47 DC 😲 a vies kedy si mala ovu? podla toho by sa to mozno aj dalo priblizne zistit, kedy by mala dojst MS. ja teraz tiez neviem, ci uz meska alebo sa mi to zas este viac rozhadzalo a pride ktoviekedy... no kazdopadne drzim palce, nech su skoro // 😉
minka, je mi uprimne luto tvojho brata ☹ ale osobne poznam jedno dievcatko, co sa z toho "dostalo", tak dufam, ze to bude aj jeho pripad 🙂 co sa mna tyka, tak prvy mesiac som aj ja mala par priznakov, ale ocividne vymyslenych 😀 kazdopadne viem aj o babach, co to citili takto skoro... moja svagrina uz na 2. den... ale to je velmi individualne. sama neviem, si sa to da, ale mozno aj hej. taj aj tebe drzim palce, uzi si v podstate prvy mesiac snazenia, podla mna je to ten najvzrusujucejsi, kedy sme plne ocakavania a prezivame to hadam najintenzivnejsie 🙂
caves beboo, ako sa mas?

beboo
4. júl 2009

ahoj sabiatko, som rada ze MS sa ti nedostavila 😀 vyzera to nadejne 🙂
mam sa celkom dobre dnes sme boli na nakupoch v Rakusku a potom sme trosku robili na byte, ideme postupne po vikendoch malovat izbu po izbe tak si vies predstavit ako sa tesim 😖
dufam ze si mala peknu sobotu 😉

ellit
4. júl 2009

ahojte maminky snazilky 🙂 tak mne astrologicka predpovedala chlapca xixi, tak som veeeelmi zvedava, inak jej navrhnem aby vratila diplom :o)
snad sa tu zacnu objavovat tehulky uz coskoro a k nim dalsie a dalsie :o)))

sisa2
4. júl 2009

dakujem za privitanie, ste zlate 🙂

minka - brata mi je moc luto, velmi drzim palce! mam kamarata, co si tymto presiel, teraz je v poriadku. tak verim, ze to bude tak aj u vas.
neviem, ci mozes tak skoro nieco citit, ale asi je to indi-vindi. ved napr. aj niektore tehulky citia pohyby uz v 17tt, ine az 22 tt .. drzim palce!

beboo - bodaj by si mala pravdu! mas u mna velikaaaansku cokoladu 😵 😀

sabiatko - praveze vobec netusim, kedy som mala ovu. tento cyklus je cely nejaky divny. uz nech mrcha pride, ked ma prist, nech sa mozeme zacat snazilkovat.
super, ze u teba mrcha tiez neprisla, nech si vezme na dlhu dobu dovolenku. kolko sa snazite?

sabiatko
5. júl 2009

dobre ranko 🙂
joooj beboo, ja by som si take malovanie uzivala, ja rada robim kadejake vylepsovaky na byte. az budeme mat raz svoj, tak bude farebny... rozmyslala som nad eleganciou alebo zivostou a vybrala som si to druhe, takze kazda izba inej farby 😀 ale nic divoke, musi z toho byt citit domov. dako zvladni to vikendove malovanie, potom sa budes vytesovat z krasneho bytu 😎 sobota bola super ako vzdy, chodievame do zboru (kostola) a bolo to fakt nadherne 🙂
ellit a ty by si rada chlapceka teraz? na astrologicku never, sanca ze sa trafi je 50 %, co je pomerne dost. a ja tomu uplne verim, ze tu tehuliek bude ajajaaaj. ktora inak idete zistovat najskorej? ja stale dufam, hoci som trocha nervozna z toho, ze som si neplatila socialku, bo som uz 3 mesiace v madarsku. to prvych 6 mesiacov fakt nic nedavaju, ani ziadnu podporu, alebo jak sa to vola?
sisa, my sa snazime este len druhy mesiac, ale ja som strasne netrpezlivy clovek, tak dufam, ze uz teraz to bude. ako som v piatok na teste videla len jednu /, tak som z toho bola uz nervozna... 2 mesiace su pre mna strasne dlho, ja som bola v tom, ze to vyjde uz na prvykrat 😀 ak to teraz nevyjde, tak si skusim merat bazalnu teplotu, nech viem, ci mam vobec ovu. kedysi pred par rokmi som este mala aj cystu na vajecniku, ktora aj sama zmizla, tak dufam, ze nebudu problemy s otehotnenim. no a ten moj uzasny cyklus 😒
kazdopadne drzim nam vsetkym palce baby nech sme skoro maminy a dvojnasobne maminy 😉

beboo
5. júl 2009

ahojte 🙂
sisa uvidis ze to vyjde, dame si potom tu cokoladu spolu na oslavenie 😀

sabiatko ty spievas v zbore? to musi byt naozaj nadhera v kostole, napis nieco viac uz spievas dlho?
s tym malovanim no celkom sa aj tesim lebo krpcovi ideme urobit vlastnu izbicku ale zase toho bordelu okolo toho kedze po jednej izbe to budeme robit tak zakazdym upratat, tyzden existovat a cez vikend zas, ak sa podari a manzel si bude moct zobrat par dni volna tak by sme stihli aj naraz viac ale takto sa mi to velmi nepaci.
my by sme zase chceli dievcatko podla cinskeho mi vychadza na august aj preto sme chceli az v auguste zacat ze najprv ten byt dame do poriadku, ja si zatial oddychnem od HAK ale ma tu stale navnadujete tak sa uvidi 😀
a mrcha stale nic? dufam ze nie 🙂

zelam vam krasnu nedelu my ideme strihat nasho pudlika (teda moj manzel) a potom niekam von 😀

sisa2
5. júl 2009

sabiatko - to musi byt parada s tym zborom. mne sa to vzdy pacilo, len nemam nadanie na spev ... na hudobnej vychove som dokonca mala zakazane spievat 😅 no ale drzim sa hesla "falosne ale s citom" 😀
viem si predstavit, ze aj 2 mesiace sa ti zdaju byt vela. clovek ked nieco chce, tak to chce hned. dufam, ze pri najblizsom testovani uz uvidis poriadne tucne II . kedy sa chystas testovat?

ad socka - netusim. ty si nebola minuly rok poistena?

sisa2
5. júl 2009

beboo - ja by som tiez rada druhe dievcatko, ale aj ked bude zasa pindo, budem vdacna 😉
ako idete malemu vymalovat izbu? my mame teraz cars maniu, takze izbicku ma polepenu autickami. koncom roka sa budeme stahovat do domu, tak musim vymysliet, co mu tam spravit. takze budem zbierat inspiracie 😵
a na cokisku sa tesim 😀

sabiatko
5. júl 2009

ja veru nespievam, teda sem tam doma ano, ale to len tak potichu 😀 to "falosne ale s citom" mame sisa spolocne 😀 my mame taky nie celkom typicky kostol a volame ho zbor, ale preco, to fakt netusim. zato moj manzel ma uuuuznasne krasny hlas, u nas v zbore spieva, aj vcera spieval, no nadhera. to potom za nim vsetci chodia, ze ake krasne to bolo... som nanho hrda 😎 inak ja som minuly rok bola v anglicku, teda iba 8 mesiacov, takze tu som si nic neplatila 😒 v piatok ale idem na slovensko (som z bratislavy, len teraz s mm byvame v madarsku pri miskolci) na tyzden, tak musim vsetky tieto veci pozistovat. mala to za ulohu moja mama, ale sama je z toho zmetena, tak si to zistim sama.
jaaaj sisa, ze do domu, to je uplna parada. my tu sice tiez byvame v dome, ale v takom velmi starom a okrem toho este so svokrom. moc moznosti nemame, ale verim, ze casom sa to vyriesi 🙂
ja si stale myslim, ze prve babo budeme mat chlapceka a druhe dievcatko, to by sa mi pacilo. a ake mena by ste chceli pre svoje? my dame bud samko alebo janka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre