Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
14. sep 2009

minka - mne este nemeska. dnes som 14DPO, takze zatial pohodicka.

michelle
14. sep 2009

minka tieto virusy si beriem ja, dobre? lebo vzdy sa rozchytaju, mne nic neostane a takto to dopadlo 😔
😀

sisa2
14. sep 2009

bris & minka - chytaaaaam 😀 kiezby pomohli 😉

minka - neboj, drobcekovi to urcite neuskodilo. hlavne super, ze ti je uz lepsie.

janulka04
14. sep 2009

ach tie testy, baby ☹ ...treba kupovat take co mala bris a minka trebars...to nevedia pradavat iba tie s \\? 🙂

brisilda
14. sep 2009

sisa no ved to mi je jasne aj teplota by bola hore 😒 no hadam o 14 dni uz budes tehu 😀 kedze aj ovulka bola 😀

michelle
14. sep 2009

janulka ja taky mam (akym testovala bris - to bol woman secret, zda sa mi, nie?) ..ale nestihla som testnut 😝

janulka04
14. sep 2009

bris a ty uz teda nemerias...vsak? by ma zaujimalo, co robi BT potom?

janulka04
14. sep 2009

michelle aha... ☹ nevadi...september to isti 😉
a ozaj, ktore testy su teda lepsie, vy tehulky? 😕

brisilda
14. sep 2009

minka no ani si sa nepochvalila a ja tu nariekam ako mi je hrozne az dievcence vedia co ich caka ak sa im zadari 😀 vcera som si dala hamburger bol dobry no zemla mi nechutila vsetko mi vadi a tie kadejake vone no fuuuj 😀 hroza a teraz kaslem na vsetko a idem si lahnut zmohla som sa len na mortadelu a cestoviny 😀 a minka hadam to aj mne cim skor prejde 😉 az mozem normalne existovat este dobre ze mam tak milujuceho manzela ktory ma obskakuje ako sa len da 😉 a aj moj syn sa dost snazi a nechava ma odpocivat 😀
ok idem off majte sa tu krasne a dufam ze nam pribudnu dalsie tehulky a tie co mrskuju tak hlavu hore a sup do dalsieho kola teraz to nenechavajte uz na prirodu ale trosku jej pomozte E-ckom a Alchemilkou 😉 za vyskusanie nic nedate 😉 len par drobnych euracikov 😀

brisilda
14. sep 2009

ja fandim po skusenostiach tym co maju citlivost 20az 25 ml/U ukazuju krajsie // ako 10 ml/U ved kuk album 😉 a vraj rapiclear nesu dobre no tak neviem ☹ lebo mne prve // ukazal prave tento 😀 😀 😀
teplotu nemeram krcok nesledujem kaslem na to no teplota je v tehu okolo 37 😎 vies janulka naco buchat dropca po hlavicke ak nemusim 😀 😀 😀 az si tam krasne plava a mne dava najavo v podobe nevolnosti ze je v poriadku 😀

janulka04
14. sep 2009

tak papa bris, jasne, treba si oddychnut...

katy1979
14. sep 2009

ahojte ja som tu dlhsie nebola tento tyzden sa snazime teda od vcera kedze by mala byt ovulka.
august nevysiel no nic tak september to istí.
bola som s malým v nemocnici co som tu uz raz este v auguste spominala co bol vyhadzany na ruke a nevedeli sme co to je. takze mal herpes a na to nabalenu nejaku bakterialnu infekciu. boli sme 4dni na izolacke co bol fakt cvokhaus. cele mu to strhavali dole no nebolo mi vsetko jedno. pod chrastami mal normalne jamky take ako ma golfova lopticka.
jedna jedina doktorka sa nasla co nas poslala na kozne na kramare. musim jej ist za to podakovat, lebo keby nas neposlala ona tak za par dni tam skoncime s horuckami.

janulka04
14. sep 2009

briiiiiiiiiiiiiiis 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ano, s tym buchanim po hlave to netreba prehanat 😀 😀 😀

cheerlady
14. sep 2009

katy tak to ma mrzi,nevedela som,ze to bude az take zle ☹ ☹ ☹ ale maly bol hadam statocny 😉

janulka04
14. sep 2009

katy- to mi je luto..chudacik drobcek maly, viem, ako to je byt s dietatom v nemocnici, no neviem si ani len predstavit, co si musela prezivat...a co maly? Dufam, ze uz je aspon trosku lepsie....a tfuj tfuj, nech je snazenie sa uspesne 😉

sisa2
14. sep 2009

bris - ee o 14 dni, dnes som 14DPO, takze ak nepride mrcha, v sobotu testujem 😉

na zahu mi pomahali nelupane mandle a burizonove chlebiky. vraj pomaha aj mlieko. to som neskusala, nemam mlieko rada.

sisa2
14. sep 2009

katy - ach, som na teba myslela. este ze to uz mate za sebou! kde k tomu chuda mohol prist??? musela to byt priserna bolest ☹
pri snazilkovani drzim palceky! 😵

janulka04
14. sep 2009

vidis sisa, aj mne na tu zahu mlik zaberalo...ja mlieko milujem zase

katy1979
14. sep 2009

bris ake buchanie po hlavicke mas na mysli? 😀 😀 ked myslis sexik keksik tak v pohode vsak ho nebuchate po hlave 😀

joj ja budem dufat ze mrcha nepride. aj teraz 28dc nic, 29dc nic, 30dc poobede tri kvapky a potom sa to rozbehlo ale to som videla uz na teplote ze to je v tahu. uvidime tento mesiac.

a na nevolnosti funguje zazvor, ja som nic ine v tehu nerobila iba sa krmila zazvornikmi. ale zevraj maju aj nieco v lekarni.

nemocnicu sme prezili, ale dufam ze naposledy. najblizsie chcem vidiet az porodnicu. den pred tým ako nas pustili prijali dvoch drobcov. jeden mal mesiac a druhý dva. chudatka malicke este sa to len narodi a uz su v nemocnici.
maly je celkom ok ruka sa uz lepsi ale este par týždnov ci mesiacov potrva kým mu to zmizne.
prvý den pri prijme reval ale strasne a ja skoro s nim. bol unaveny, hladny zle mu robili. no daval sa dokopy az do vecera. to len sedel na izbe ja som ho musela drzat a vzlykal a vzlykal a cumel do blba, absolutne vystresovany a bez zivota. fakt vydrzal cumiet bez pohybu na jedno miesto viac ako 2hodiny.
a z toho stresu sa tam zacal pocikavat. teraz doma je to celkom ok, teda aspon cez den, ale v noci mava plne plienky co uz u nas nebyvalo.

katy1979
14. sep 2009

sisa jaj zevraj musel prist do kontaktu s kiahnami ale ja fakt netusim kde.

rhodosbb
14. sep 2009

ahojte, uz mam konecne aj ja graf, zatial o nicom, lebo mrcha len dnes odisla, ale predsa

😀 dakujem pekne michelle za pomoc 😉

rhodosbb
14. sep 2009

jezis, ved som ho zabudla vlozit....tapsa

😀 http://www.fertilityfriend.com/home/29b10b

katy1979
14. sep 2009

jejda ja som si chcela dorobit graf vsak ho nemam nahodeny ani za august. no nic dnes sa k tomu uz asi nedostanem.

michelle
14. sep 2009

rhodos nemas za co 😉 ...pekne ti to klesa. az by jeden povedal, ze sa blizi ovu 😎 ...mas aj VIP clenstvo na ff?

janulka04
14. sep 2009

katy to poznam...regres...moja mala mala dva roky, tiez bola bez plienok, mno po navrae z nemocnice bola pekne spat...zase pocikavanie, spavanie so mnou....to sa spravi...ja som sa vtedy zaprisahala, ze moje deti nebudu nikdy v nemocnici same...som vidla pristup personalu, ked tam bol niekto z rodicov a ked tam bolo dieta same.... ☹

rhodosbb
14. sep 2009

michelle, nie nemam vip clenstvo, k tomu som sa este nedostala 😅 ake to ma vyhody?

janulka04
14. sep 2009

michelle...co to je VIP clenstvo a ako ho ziskat?

cheerlady
14. sep 2009

baby pozrite si teraz novy album od monika1 - tam je uz v 12tt pekne vidiet,ze je to chlapcek! 🙂

rhodosbb
14. sep 2009

katy, az teraz citam, ze ste boli v nemocnici... ☹ som rada, ze uz ste domka a v poriadku, neviem si predstavit tie stavy 😔 drzte sa a vela stastia pri snazilkovani

😉 🙂

cheerlady
14. sep 2009

baby neviete,ci sa moze v tehu pouzivat aj mydlo na intimnu hygienu?? 😕 ja mam latacyd penu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre