Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
16. sep 2009

😉 juuj, baby...takze sa tu zhodneme 😀 ...to je dobre
to ano, dzou je ako vravim mega snazilka 😀 😀

minka21
16. sep 2009

awoj cheer🙂 ako ti dnes je? ta farba na tom mutsy je presne pre tie nase dievcatka🙂

andzi
16. sep 2009

ahojte, nestíham vás prečítať, lebo som v práci

ja len v skratke: janulka, robila si si ďalší test? Si teda jasná //?

minka21
16. sep 2009

sisi ja som x lander uz spredu videla,len ten mutsy nie,

dzou
16. sep 2009

jani 😀 noo a konecne som mala cas si precitat tu prstikovu metodu...takze dnes sa mm moze opet tesit 😀 kedze to opet vyzera na ovu 😀 😀 😀

cheerlady
16. sep 2009

minka dnes opat ziadna slava 😝 ale som sa uz objednala na ten NT screening,ty uz si objednana? 🙂 mas pravdu,ta farba by bola akurat pre ne 😀 inak dnes mi povedala kamoska (jedna z tych 2,co to vedia),ze ona si mysli,ze budem mat chlapceka,lebo som strasne opeknela a ja ze cooo??? 😲 ved mam tvar jak pubertiak,ked si nedam make-up,tak strach a hroza 😠

dzou
16. sep 2009

ako fakt hovorim este tyzden to takto pojde a uz asi zacne strajkovat ze nechce 😀 dnes rano vstal skor ako ja 😀 asi sa bal 😀 😀 😀 😀 ale nie isto sa mu to tiez paci...

janulka04
16. sep 2009

andzi..este nie....piatok to isti, dnes ho idem len kupit 😉
minka a ten X-lander...ako sa ti pozdaval? My sme s mm obaja mini..do 170cm..

cheerlady
16. sep 2009

jani inak v albume mas zle vypocitanu v tom tickeri dlzku tehu - oprav si to 😉 ukazuje ti to,ze si tehu 1tyzden a 6dni 😒

janulka04
16. sep 2009

cheerly, neviem neviem...ja som mala super vlasy a plet ako babo...a vsetci, ze to budu chlapci...a co mam? 😀 😀 😀

cheerlady
16. sep 2009

jani mas pravdu,nic neni 100%-ne 😀

janulka04
16. sep 2009

ja som to tak nastavila...co ja viem kolko som...mne test ukazal, ze maximalne 2tt...preto sa tesim, ale tak pre seba a pre album tu na konikovi, este z toho vedu nerobim 😀

dzou
16. sep 2009

hej jani ale ten test ukazuje od oplodnenia a do tickeru si mas asi dat dpms

cheerlady
16. sep 2009

ano,do tickeru treba zadat datum poslednej ms 😉

janulka04
16. sep 2009

oki, tak pre vasu radost... 😉 😅
pocujte, tak ma napadlo, ked som rodila male...bola som prvorodicka...
a co budem teraz? druhorodicka alebo tretorodicka? 😀 😀 😀

cheerlady
16. sep 2009

jani druho 😀 😀 😀

minka21
16. sep 2009

janul ten X-lander lim edicia a v ruzovom sa mi paci,je krasny,,aj super akcia na tolko veci len 18tis,super, a ten mutsy ma tiez dobru cenu,

cheer nie nie,dievcatkaa🙂 a co je to NT screening?ja som objednana len na prvu poradnu,zatial mi ani krv nebral nic

cheerlady
16. sep 2009
sisa2
16. sep 2009

aj ja chcem byt tehuuuuuuuuu

janulka04
16. sep 2009

opravene..... 😀 😀 ...
tak dobre...cheerly, dakujem 😉

cheerlady
16. sep 2009

jani neni zac 😀

sisa2
16. sep 2009

jani - kedy ti vychadza TP?

dzou
16. sep 2009

sisa aj jaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 ale njprv chcem ovuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀

janulka04
16. sep 2009

26.5. 2010, sisa ☹ blizenec ☹ ☹ ☹

dzou
16. sep 2009

jani noo co to vidim ved to je jedno ze to bude blizenec...

sisa2
16. sep 2009

dzou 😀 vitaj v klube. ja stale dufam, ze ovu predsa len bola. a ty ju mas dnes. tak pekne snazilkujte 😵

sisa2
16. sep 2009

jani - blizenca nechces? ja by som zas brala vsetkymi desiatimi 😉 mm je vodnar, ja vahy a to by sa nam akurat hodilo do trojky 😀 ale v podstae mi to je jedno, co to bude. len nech je 😔

janulka04
16. sep 2009

ale keby si to rozmyslelo a bolo v poriadku a prislo 17.5, dostanem ho k narodeninam...ale to som asi dost mimo teraz, ze? 😀 😀

dzou
16. sep 2009

no asi je vazne dnes (DUFAM DUFAM) takto nizku teplotu som este nemala(to som pisala aj na 13DC 😉) a ked si teda odmyslim tu jednu tak to slo pekne dole...no tak uz uvidim zajtra zase... no ale asi som sa len zblba lebo som bola doma.... podla mojho klasickeho cyklus o naozaj skor vychadza na dnes ako na 13dc ale tak som to postila ved v podstate to je jedno, hlavne nej je ta ovu 😉

dzou
16. sep 2009

noooo ani nie jani ved to je len 9 dni...nic nie je nemozne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre