Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
13. júl 2009

som nakazala muzovi kupit mamatest alebo day 7 😉 😉

tea333
13. júl 2009

ahoj baby,
aky ste mali den?
ja som si prave urobila ovu test, robim ho uz 4 dni a stale biely biely na T polovici..je to mozne? juj...asi mam ovulaciu inokedy ako som si myslela..co mi ale dava viac casu na skusanie

tea333
13. júl 2009

nadenka je to uplne jasne testom sa vobec nestresuj 😀 tes sa,ja sa tesim s tebou 😅

biancarv
13. júl 2009

a čo myslíš ktorý je lepší, lebo ten day7 som už mala a bol pozitívny ale veeeeeľmi slaba čiarka, potom som mala rapidclear ten bol negatívny a ten mamatest som ešte nemala, je dobrý?

tea333
13. júl 2009

ja som pocula na mamatest len dobre veci vo vsetkych temach a ja sama som ho velakrat pouzila ked som este nechcela byt tehu a bol negativ tak aspon neklame
teraz mam doma rapidclear,ten je tiez ok

nadenkaaa
13. júl 2009

tea keby to bolo take jasne tak uz sa mi to hadam minuly tyzden ukaze a on nic 😒 ☹
no ja neviem vseobecne baby dobre hodnotili mamatest

nadenkaaa
13. júl 2009

a ty bianca budes este testovat? 😉

nadenkaaa
13. júl 2009

tea tak skus podla hlienu v case ovulacie by mal byt taky priehladny

tea333
13. júl 2009

no podla hlienu by to mohlo byt coskoro,je priehladny,aj ked este nie uplne..

testy velakrat ukazuju dlho negativ, nemusis mat vela tehu hormonu ale ak ti predtym takto nemeskavala mrcha,je dovod sa tesit

nadenkaaa
13. júl 2009

tea lenze ja sa bojim tesit lebo potm by som bola strasne sklamana a neviem ako by som to rozchodila keby to nebolo // ☹ ☹ 😔

biancarv
13. júl 2009

to je pravda že počas ovu je hlien priehladný? viem že ked je biely a husty tak je to tehu....a taký mám ja

a ty nadenka máš už taký výtok? a odpoved na otázku či budem testovať je áno ,ale ešte neviem kedy 😉

tea333
13. júl 2009

nadenkaaa ja verim ze to tak nebude, a aj keby nahodou bolo, tak netreba vesat hlavu, urcite coskoro uvidis tie dve ciarky 😉

biancarv
13. júl 2009

nadenka kašli na testy, hlavné sú príznaky a tvoj vnútorný pocit,

testy sú len pre ženy čo nechcú byť tehu, aby potom stihli ísť na potrat 😔

vidíš ani ja ešte nemám v rukách poz.test a aj tak tomu verím, ved nie zo srandy mám všetky príznaky a hlavny je ten vnútorny pocit.

aj keby si zajtra mala test neg. nevešaj hlavu, ked skončí tvojmu doktorovi dovolenka tak určite za ním chod aby ti urobil krvné testy 😉

tea333
13. júl 2009

zevraj ano s tym hlienom, ja som to nijak nesledovala aky kedy mam ale baby vo vela temach to sleduju prave takto cez hlien..

biancarv
13. júl 2009

lebo ja som ten výtok nikdy nesledovala, takže fajn aspoň budem do budúcna vedieť 😉

nadenkaaa
13. júl 2009

no mam vytok taky biely hustejsi zacalo mi to vtedy ked som mala dostat mrchu 27.6 -a potom asi 2 dni po termine som sa uplne zlakla lebo som mala pocit ze uz uz ide mrcha 😒 a ono to zo mna vyslo -len tento vytok ale uz ho nie je tolko ale je stale 😔

biancarv
13. júl 2009

tak to sa teš nadenka, ty si stopercentná tehuľka 😀

nadenkaaa
13. júl 2009

no ved ja uz sa so svojim bruskom rozpraavam a hladkam ho 😉 😵 ja si vnutorne myslim ze som tehu lebo takto som sa este necitila

nadenkaaa
13. júl 2009

dufam bianca ze ma v tom nenechas samotnu 😉

biancarv
13. júl 2009

určite nie nadenka, ja si verím a aj svojmu brušku 😀

biancarv
13. júl 2009

ak sme naozaj obidve tehuľky, tak by sme mohli naše tehotenstvá sledovať spoločne na koníkovi 😉 a porovnávať 😀

nadenkaaa
13. júl 2009

to by bolo super a dufam ze nas nenechaju v tom ani tea a fomarik 😉 🙂 😵

biancarv
13. júl 2009

no kľudne nech sa pridajú, aspoň bude veselšie 😉 a kde sú vlastne? 😕

fomarik
13. júl 2009

ahojte žienky. Musím vás ešte prečítať, bo som len teraz sadla za Pc 😉

nadenkaaa
13. júl 2009

no a kedy by si mala bianca ty termin porodu?

biancarv
13. júl 2009

hello fomarik, ako sú dnešné pocity?

biancarv
13. júl 2009

ja som baran, môj muž je baran, nas syn je vodnár a tento na ktorého ešte čakáme by bol tiež BARAN, podľa mojich vypočtov koncom marca, zač. apríla

fomarik
13. júl 2009

moje pocity? Zmiešane! Mrcha ešte nedorazila, ale ma trápi žalúdok, tak ja neviem.

nadenkaaa
13. júl 2009

no uz sa nam to tu utesene rozrasta tie strany 😉 😉

fomarik
13. júl 2009

...a ešte sami veľmi grgá...som ako malé prasa 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre