Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
17. sep 2009

ahojte kocky som tu na skok ale mam dobru spravu mrnusik meria 1 cm a srdiecko krasne bilo 😀 posielam vam virusiky 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT janka ja som tiez tolko co zacala merat tak som aj prestala 😀
kocky drzim palce 😉

brisilda
17. sep 2009

PS: mam aj fotocku 😉 kuk album 😉

janulka04
17. sep 2009

briiis, krasna fotecka, takze dovoska bude v styroch....drzim palce, nech ju zvladnes...muselo to byt pekne pocut...tesiiiim sa s tebou 🙂 😉 🙂 😉 😵
ja som dnes len pretestovala a ciarka bola super viditelna a k dokimu idem buduci piatok

dzou
17. sep 2009

bris tak super fotka je krasna 😵 😵 😵 😵 a kedy to dnes idete?
jani no sak uz som sa trochu ukludnila po tej sprche... proste uvidim co bude zajtra...sak aj tak na tom nic nezmenim...ale uz aj v grafoch napisali ze ked som vymazala tie teploty tak je to jasna ovulka(ako keby si ich nemohli odmysliet 😕 😀 )
jaaaj a etse bris chytaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam vyrusiky

janulka04
17. sep 2009

veru, ja som ta sledovala....v diskusiach 😀

dzou
17. sep 2009

teda jani ty spionka 😀 ale uz som kludnaaaaaa (verite, co 😀 )no nic budem musiet cakat cakat sak aj tak ak by bola ovu tak budem len cakat a cakat .... a dufam, ze na tom konci ma uz cakaju//

dzou
17. sep 2009

jani a ty ides k dr tam alebo na svk? a kde budes rodit?

janulka04
17. sep 2009

dzou, ja som nekukala temy a tam svietilo DZOU, tak som na to klikla a az pak som zistila, ze to je ina tema 😀 😀 , nebolo to zamerne
a k dokimu teraz na slovensko a aj papiere si vypytam, aspon kopiu, nech mi spravi a potom budem poradnovat a rodit tu... 😀
a ty by si ako chcela, teda budes chciet raz rodit v Anglicku?

dzou
17. sep 2009

sak ja len zo srandy 😀
nooo ja tu vsetko aj rodit aj vsetko...co som uz teda predvcerom ci kedy pisala ze nie som moc nadsena...ale tak co uz 😒

janulka04
17. sep 2009

tak mozno budes prekvapena....ja sa desim toho, ze ako si ten moj poradi s malymi sam? 😀 😀

dzou
17. sep 2009

no to a preco?ved je to nejaky chlap tak ich snad zvladne ci nie?

groka
17. sep 2009

dzou moze ti aj skakat teplota,ten posledny vystup je moc,ale videla som aj take grafy,takze ked ti zajtra stupne,,ovu bola podla mna dnes,lebo dnes je vystup

dzou
17. sep 2009

noo ved uvidim ale ovu ja myslim ze ovu je v den ked je pokles a potom vystup... ved tak to ukazuje aj ff

groka
17. sep 2009

ale v ziadnom pripade tu nechcem nikomu brat nadeje

bris no vydarena foto,ozaj to krasne,ja som dnes zacala aj s tym cajikom,nad tou kselinou stale uvazujem,bojim sa ze z nej budem priberat

my sme uz doma zo skolky,idem vlasy teda davat do poriadku,maly uz sam zaspava v detskej izbe

groka
17. sep 2009

dzou ovu teda ten spravny den nie je nahodou vtedy ked je vystup?

dzou
17. sep 2009

ja viem groka... no ved uvidime 😉
a s akou kyselinou sa bojis zacat? s listovkou? ja ju beriem a zatial som nepribrala a beriem ju uz 4.mesiac

janulka04
17. sep 2009

no on s nimi totiz dzou sam este nebol...tak uvidime....
a uz nechajte tu BT dzou... 😉

groka
17. sep 2009

dzou a aku znacku beries?ja mam elasti q
inak mohla byt aj vcera,ale mne ako keby chybala este jedna teplota medzi vcerajskom a dneskom

dzou
17. sep 2009

ja mam taku obyc z tesca ale tu z uk...
hej jani ja viem 😀 ale ked ma to trapi sak vies ...
a preco ti tam chyba groka?nemyslis tu co som uz vymazala?ci ty len myslis ze ten vystup bol moc velky?

lucialen
17. sep 2009

Groka, ja beriem listovku Acidoflan uz 8mes a tiez som nepribrala 😉

janulka04
17. sep 2009

ja som zacala brat ten Femibion 800 obsahuje unikátní kombinaci kyseliny listové a Metafolinu®. Jeho složení snižuje riziko spontánních potratů v počátku těhotenství a přispívá ke správnému vývoji plodu v nejranějším stádiu gravidity. Proto doporučujeme užívat Femibion 800 minimálně 4 týdny před plánovaných otěhotněním.

Přípravek je určen pro dospělé ženy plánující těhotenství a pro těhotné ženy až do konce 12. týdne
beriem od austa, mozno aj to pomohlo, vraj je to unikatny preparat na trhu a nema konkurenciu

dzou
17. sep 2009

inac ja pocujem prvykrat ze by sa z listovky akoze mohlo pribrat.. to kde si citala groka?nestras este trochu priberiem a asi sa zblaznim....

janulka04
17. sep 2009

ved preto prave, dzou, ze ta to trapi....meraj dalej a uvidis, s teplotami predtym nameranymi uz nic neurobis, hlavku hore, baba 😉

janulka04
17. sep 2009

nie, vraj je to mozne pribrat, citala som to na roznych diskusiach....dzou
a tu je viac o tom femibione www.tehotenstvi.cz/femibion-800-kys-listova-met...

dzou, kasli na postavu, co myslis, ze ja som modelka? 😀 😀 Hlavne nech ma baby vyzivu... 😉

dzou
17. sep 2009

joj jani este ze vas tu mam 😉 hej uz fakt kaslem na to oooodttttttteeeeeeeeeraaaaaaaaaaaaazzzzzzzz 😀 hmm tu maju take ze pregnacare zevraj to je tu naj v uk to som brala ale len mesiac teraz mam len tu listovku

lucialen
17. sep 2009

Baby, poradte mi co si mam uvarit, nieco bazmasite a nesladke 🙂

dzou
17. sep 2009

no sak ja na to v podstate kaslem aj tak od 26 mi to uz tak nespaluje ako predtym 😠 tak ale urcite by som kvoli tomu tu listovku neprestala brat...
luci neviem ja idem robit francuzaky

dzou
17. sep 2009

sak si urob nejake cestoviny s nemesitou omackou 😀

janulka04
17. sep 2009

dzou, hlavne, ze berieme nieco...ja osobne si nemyslim, ze moje telo prekypuje vitaminmi 😀 😀

lucialen
17. sep 2009

Dzou, tak to si ma vystrasila 😕 To akoze od 26tky? 😀 Asi to vysadim 😀
Idem do obchodu nacerpat inspiracie na obed 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre