Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

cheerlady
17. sep 2009

no esteze som v robote a nemozem tu zaspat 😀 ale mna uz ta unava presla,aj ked doobeda som bola jak mechom prastena 🙄

lucialen
17. sep 2009

Ja som nakoniec urobila lasagne, snazila som sa ucit, teda precitala a zvyraznovala som a prisla som na to , ze toho nieje vela a to je najhorsie, teraz sa mi nechce uz vobec 🙄

lucialen
17. sep 2009

Jani a male mas v skolke?

janulka04
17. sep 2009

luci, chodili teraz mesiac, ale uz od buduceho tyzdna zase nebudu, 1.11 sa stahujeme, tak sme ich zahlasili v inom meste, ideme aj na Slovensko a potom papierovacky, takze tak 😉

cheerlady
17. sep 2009

luci no to poznam - cim je toho menej a je to lahsie,tym menej sa ti chce 😀
jani a kam sa stahujete? 😕

janulka04
17. sep 2009

20 km len od bydliska, kvolo mm praci....ale neskutocne papierovacky mame pred sebou, cheerly

cheerlady
17. sep 2009

tam je tak vela papierovaciek okolo toho? 😕 my sa tiez budeme stahovat - asi v oktobri 🙂

janulka04
17. sep 2009

cheerly, vraj...mm uz teraz stresuje...stres zacne o dva tyzdne

cheerlady
17. sep 2009

jani to je jak moj - moj este pred mesiacom nervacil mna a vsetkych okolo,ze co skor spravit na dome a opakoval to kazdy den az som mu povedala,nech sa ukludni,ved skor ako za mesiac to riesit nemoze,lebo oni mali mesiac na vystahovanie! tak potom sa skludnil no ale uz to zase zacne,lebo dnes mi volal,ze uz sa stahuju,takze od buduceho tyzdna si tam uz mozme robit,co chceme 🙂

dzou
17. sep 2009

caute kockyy uz som tu zase a zase vas trosku tu budem otravovat 😉

janulka04
17. sep 2009

veru, cheerly...co by sme bez nich robili? 😀

cheerlady
17. sep 2009

no ved to,este by sme boli nahodou kludnejsie,tak nam musia upravovat pravidelne hladinu nervov 😠 😀

janulka04
17. sep 2009

ahoj, dzou...
veru, cheerly, pravdu mas

dzou
17. sep 2009

jani a este chces testovat ci uz kasles na to?ako // su kraaaaaaaaasne ja sa len tak pytam 😕

janulka04
17. sep 2009

este buduci tyzden v stredu alebo vo stvrtok, lebo ten digi tehu test sa vybil, ci co a mam len jeden dokaz....tak do kelu, stoji to cez 12€ a oznamuje to len 4 dni? to co ma byt? 😠 😠

cheerlady
17. sep 2009

jani cooo,tak to je pekne svinstvo 😠 a ty beries test aj k lekarovi? 😕

dzou
17. sep 2009

hej? no viem ze sa tam zozadu da vybrat baterka... tak kukni ale neviem ci sa da aj vymenit, to skor akoze kvoli ziv.prostrediu ze ju mas zahodit zvlast 😉

janulka04
17. sep 2009

nie, ja som si to chcela nechat....ja som trosku posetila,trosku humusak, ale mam aj po malych...niekde v sacku a krabicke

janulka04
17. sep 2009

dzou, 😀 😀 to by mm kukal, kebyze mu dnes zahlasim, ze ideme kupit nabijatelne baterky do gravi testu 😀 😀 😀 a asi aj v obchode by cucali 😀 😀 😀

dzou
17. sep 2009

preco jani sak asi aj ja si odlozim ak sa nejakych dockam...ja som skor myslela ze ci sa neda ta baterka vymenit

cheerlady
17. sep 2009

jani to neni humusactvo,ja mam tiez odlozene a je ich tusim 7 😀 ja som testovala vela-krat,lebo na zaciatku bola ta ciarka tak slabulinka,ze som skusala aj ine testy a potom aj dalsie dni,lebo som sa bala,ked to bolo take slabe,ci nejde o mimomaternicove tehu 😔 ale nastastie nie 🙂

dzou
17. sep 2009

cheer a ty ako sa mas dnes? babo pocuva?

janulka04
17. sep 2009

babule, tak som rada, ze som v tom neni sama 😉

dzou
17. sep 2009

jani ja si myslim, ze tu na konikovy sa ich najde vacsina co si test odlozila alebo odlozi 😀 ved cakame na tie // jak na spasenie a potom to zahodit do kosa ked tam konecne su 😉

janulka04
17. sep 2009

zase sme tu len my dve?
uz tu dlho neboli nadenka a michelle ☹

dzou
17. sep 2009

hej ja som na to myslela dnes uz tiez ze sa tu uz dlhsie neukazali 😒 ale ony teraz mrchuju tak mozno preto

janulka04
17. sep 2009

ja viem.....
a dzou, tebe sa ozval niekto za upratovanie?

dzou
17. sep 2009

nie 😒 ale zajtra asi zase pojdem rozniest niekde inde...no a 26.9 ma prist jedna baba z dovoolenky z SVK a ona to robi ma kopec klientov tak sa opyta ci nepoznaju niekoho....len neviem ci do vtedy kym ona nieco zohna aj tehu nebudem... tak potom neviem ci by som to mohla robit alebo nie 😨

cheerlady
17. sep 2009

sorry baby,mala som robotu a vlastne este mam - chystam objednavky.
dzou no zrovna zacalo neposluchat,je mi zase blbo,ale uz len hodinku a pojdem domov,tak to nejak vydrzim 🙄 asi ta kombinacia kapustovej polievky a zemlovky nebola dobry napad 😅

janulka04
17. sep 2009

zalezi od toho....ja pojdem teraz tiez od 1.11 chyznu tu robit v hoteli, mnoo clovek v zahranici musi niekedy dobre svoje naroky prehodnotit 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre