Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
17. sep 2009

no sak ja tu tiez robim taku robotu ze doma by som to nikdy v zivote nerobila... ale zase aj tak lepsie zarabam ako keby som bola v ba v nejakom kancli(no teraz asi nie ked robim 3 dni, ale tak ked sme robili normalne)
ale neviem a nie je to ako fyzicky narocne ked budes tehu?ja sa len pytam aby som aj ja vedela ze co a ako

janulka04
17. sep 2009

tuto nie, kamoska to v pohode zvladala, len dufam, ze nebudem na rizikovom, potom to nepojde...noo a mas pravdu, s tym financnym ohodnotenim 🙂

dzou
17. sep 2009

nooo sak uvidim urcite sa budem snazit si nieco zohnat a ak zistim ze som tehu tak to potom poviem domacim a mozno budu na mna velmi dobry 😀 tato kamoska mi raz hovori..ja neviem na co tam som.ja upratujem a aj ona..ona si chce len pokecat 😀 velakrat to tak je ze v podstate pomahas s upratovanim, ale tie posh panicky chcu ma skor doma nejaku spolocnost...

janulka04
17. sep 2009

tak drzim palce, nech ti to vyjde teda 😉
ja som dnestotalne rozbita...co som doma, nic som neporobila, iba neplechu a dobry dojem a spala som...

dzou
17. sep 2009

no ved aj mas preco 😉 ja som v poho ale to bude aj tym ze mam volno tak som oddychnuta

janulka04
17. sep 2009

aj pocasim, tu je dnes strasne hnusne, som dnes prvykrat zbadala uz ludi v cizmach, tak sa asi mam na co tesit..ja zimu nenavidim a natrepem sa do Alp 😀 😀

cheerlady
17. sep 2009

jani ja tiez moc nemam rada zimu,ale poviem ti,ze to teplo mi uz pekne liezlo na nervy 😠 ja som vzdy na konci leta rada,ze uz je po nom a na konci zimy rada,ze uz je po nej 😀

janulka04
17. sep 2009

tak nejak...aj ked tehu cez zimu? dufam, ze sa do nejakej bundy vtrepem 😀 😀 😀

dzou
17. sep 2009

tak ja som rada len ked konci zima...leo som tu este nejak nezaregistrovala 😀 ale nie..toto bolo celkom dobre este musim uznat...

cheerlady
17. sep 2009

jani no nad tou bundou som aj ja rozmyslala,uvidime 😀 prinajhorsom vyskusam nejaku manzelovu,ved on ma brucho jak v 7.mesiaci 😀

janulka04
17. sep 2009

moj je jak drot do betonu, takze nehrozi....a cizmy...asi cez lytka nemam sancu, kupit kotnikove by bolo rozumnejsie, vsak? sa pytam, lebo ako vravim, tu uz to ludom sibe, tak asi pojdeme aj my na nakup 😉

dzou
17. sep 2009

nooo...tu sa nosia cizmy cely rok ale skor ako taky modny doplnok.... a teda musim povedat ze este minuly tyzden bolo taaaak kraaaaaaaasne ale teraz sa uz riadne ochladilo uz aj pomaly rozmyslame ze zacneme kurit

janulka04
17. sep 2009

no u nas v byte uz kuria...vazne...uz ale od polky augusta len v noci a pred par dnami som zistial, ze aj cez den uz sa kurilo...tak mam radost, zo zimy 🙄

dzou
17. sep 2009

no my mame vlastny kotol takze si to sami regulujeme, ale v podstate je tu dlhe vykurovacie obdobie...niekde az do maja a zaciname uz pomaly takto koncom septembra 😒

cheerlady
17. sep 2009

no ja som tiez rozmyslala,ze uz vybehnem popozerat nejake jesenne topanky...a kupim si nejake kotnikove a nech maju aj opatok,ved aj cez tehu mozem byt kocka,kym sa da,no nie? 😀

dzou
17. sep 2009

no jasne cheer kocka musis byt predsa stale 😀 ja take uz mam takze ja by som problem nemala 😀

dzou
17. sep 2009

ale jedna vec je na uk dobra.... cely rok tu nosim tenisky...sneh nie je takze sa to da v pohode ani kosa nie je az taka ako na svk... len je stale tak akokeby sychravo 😖

janulka04
17. sep 2009

tu vraj zase ziadna jesen, ale teplo ako hrom a potom pad do zimy a niekedy aj zo dna na den, to mozem aj potvrdit... 😒
jasne, dzou....ja opatky nemozem, ako vravim, mm je krpaty

dzou
17. sep 2009

jani 😀 no tak to vyzera ze budem musiet este raz skocit do obchodu akurat mi volala zena toho chlaoika co snim mm robi, ze mu pecie tortu 😀 za aku ma rad... ze asi pridu ku nam alebo my ku nim.. tak musim asi kupit nejake vino...by bolo asi blbe ich nicim neponuknut 😅

janulka04
17. sep 2009

tak to ano....mna to zajtra caka....este nic nemam ani kupene...kelu, ja vzdy na poslednu chvilu ☹ ...ty co si mu kupila? 😝

dzou
17. sep 2009

ja len novu penazenku... tu staru som mu kupila pred 5 rokmi a uz sa mu rozpadava...nechceme si tento rok kupovat nic velke, kedze neviem ako to s nami bude
a co ty si mu kupila?

janulka04
17. sep 2009

ed vravim, este nic...zajtra to obeha, ja som uplne k.o. 😒

dzou
17. sep 2009

jaaj a co sa chystas uz si nieco vymyslela?

janulka04
17. sep 2009

asi nejake tricko, neviem este..,som chcela usb kluc, ale on ako na potvoru si hned po vyplate kupil

dzou
17. sep 2009

no to poznam 😉 minuly rok som mu chcela kupit na vianoce netbook ale on ho taaaaaak strasne chcel a ked sme boli pred vianocami v obchode tak si ho chcel kupit a ja ze nieee nekupuj a potom sa hneval ze mu nechcem dovolit tak som mu nakoniec povedala ze mu ho chcem kupit na vianoce a cele to pokazil 😒

janulka04
17. sep 2009

dzou: 😀 😀 😀 no uvidim, na co zajtra natrafim ja..

dzou
17. sep 2009

no a to tu este stale nikto nie je len mi dve? 😕

dzou
17. sep 2009

inac jani sak uz ten najkrajsi darcek si mu dala... no nie?

janulka04
17. sep 2009

ved hej, ale som to mala inac v plane...no co uz...to tu fakt nikto neni??????

brisilda
17. sep 2009

ahojte zase som na skok prisla spravit kuk a pozdravit vas 🙂 janka ty sa doma asi poriadne nudis co? 😀 ja neviem kde mi hlava stoji 😝 napchavam sa musli tycinkami mnam 🙂 a este stahujem pesnicky az mame co pocuvat 😉
cherlady no tie topanky si budem musiet kupit aj ja no ja vsadim na pohodlie 😀 uz som si odvykla od stekli 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre