Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
17. sep 2009

Tak ja som si dala kupel a pozeram ordinaciu 🙂
Sharmi, urcite to nebude nic vazne, zbytocne sa nestresuj. Aj mna doktori parkrat nasrali 😠 Oni tie dobre spravy vedia pekne povedat, ale ked maju povedat zlu spravu, tak katastrofa, to aby sme z nich my nieco tahali 😠
Sisa a nespinila si uz cez tyzden, ci sa mi to iba zda? 😒
Inak fazulka tu uz dlho nebola, nadenka sa skryva, Michel cely den nic ☹ Kde ste baby???? 😕 😕

cheerlady
17. sep 2009

baby,ja som sa rozhodla,ze sa asi prihlasim a budem chodit do tej sukromnej kliniky GPN v ruzinove...citala som si,co vsetko u nich zahrna preventivna prehliadka a zistujem,ze moj dr. mi z tych x-veci robieval len jednu! 😠 a mm mi povedal,ze on mi to zaplati,len nech je o mna dobre postarane 😔 😉

sharmana
17. sep 2009

luci. presne, más pravdu, lekári niekedy vedia vyplasit viac nez treba..
no veru, nadenku a michel som tu nevidela.. dúfam že nezanevreli na konika kvôli mrskam, ved ochvilocku pojdu do dalsieho kola a raz sa to kruci už musí podarit 😉

sharmana
17. sep 2009

a kde to je ta klinika cheer?

cheerlady
17. sep 2009

to je na ruzinovskej 10 - myslim,ze je to v priamo v nemocnici 😕 no uvidim,ved 29.9. tam idem na ten NT 😉 a tehotne platia na rok 116eur,netehotne tusim nieco do 100eur.ale je tam zahrnutych tooolko vysetreni! 😉 ved si pozri - www.gpn.sk

sharmana
17. sep 2009

cheer a to sa akože odhlásis od svojho gynekologa? lebo teraz by si mala chodit na pravidelné kontroly a on ti už predsa zacal dokumentovat priebeh tehotenstva.. alebo si od neho vezmes aj kartu a tam si ju dás?

sisa2
17. sep 2009

tak uz som tu.

luci - spinila a preslo to. len teraz mam uz take fakt mrchovske pocity. fakt beham stale na wc-ko, ze mrcha uz musi prist. a dost ma boli brucho. neva, aj ked pride. hlavne nech uz viem, na com som 😔

cheerlady
17. sep 2009

sharmi ano,ved kolko bab zmenilo gynekologa na zaciatku tehotenstva,lebo sa im nezdal dost dosledny a spolahlivy 😉 a ten moj k nim patri,takze preto som sa tak rozhodla... zoberiem kartu a hotovo 😉

sisa2
17. sep 2009

cheer - akurat som to citala a ta klinika vyzera byt fakt fajn.
tak drzim palce, nech si tam spokojna!!!!

sharmana
17. sep 2009

jasne cheer. ja som bola doteraz s tým mojim spokojná, dokonca ani nezanedbáva vysetrenia, len sa dnes choval cudne a mohol byt trosku optimistickejsí, nech nemám až taký stres...
babenky pozeráte ružovú? nejako sa to zase zamotáva.. 🙂

cheerlady
17. sep 2009

sisa dakujem 😉

sisa2
17. sep 2009

sharmi - ja tieto serialy vobec nepozeram, nikdy som ani nepozerala. s mm sme zvykli pozerat CSI, ale to nam posunuli az po polnoci 😠 takze u nas uz teraz moc telka nefrci.

sharmana
17. sep 2009

no ja teraz cumím do telky priznávam... ale pozerám len ruzovú a dr. hausa...
už ked začína sychravé pocasie, tak najlepšie je v postielkeee, napríklad aj s knižkou 🙂

cheerlady
17. sep 2009

sharmi ja ju pozeram 😀 je to jedno zmala,co sa da pozerat,inak v tej telke nic neni 😠 a kriminalky ma nebavia - tam su len same vrazdy a cele to je take negativne,zleho je dost aj v spravach,tak naco este pozerat dalsie krimi 😖

sisa2
17. sep 2009

no ja sa vytesujem, ze mi uz danielko spava relativne celu noc sam v detskej ... takze sa vecer aj ku knizke dostanem, ak nezaspim spolu s nim 😀 uz mi to fakt chybalo, necitala som takmer 3 roky ☹

sisa2
17. sep 2009

cheer - ja zasa nemam rada serialy typu ordinacia, panelak, kutyl 😀 a spravy som veru tiez uz nevidela poriadne dlho.

cheerlady
17. sep 2009

sisa no ja som na kutila alergicka,panelak nepozeravam 😒 ale rada si kuknem profesionalov 😀

cheerlady
17. sep 2009

no ale ordinaciu pozeram aj preto,ze je to dost poucne-ked su tam rozne pripady a diagnozy 😉 a najma teraz,ked som tehu 😵

sisa2
17. sep 2009

cheer - no ja by som to asi nemohla pozerat, lebo by som mala vsetky diagnozy, o ktorych by sa hovorilo 😀

sisa2
17. sep 2009

profesionalov som tiez zvykla pozeravat. a este mafstory 😀

lucialen
17. sep 2009

Tak uz ordinacia skoncila 🙂 Ja tiez nepozeravam serialy, len ordinaciu 😀 Ja ked vidim susedia, kutil alebo mafstory, ci co to bolo tak ze bleee 😝 😝 😝

sharmana
17. sep 2009

no babeny ale podla mna uplne teraz najhorsi serial je tak kriminalka co chodí poobede, taká slovenská... booože tie trápne dialogy a brutal profesionalne vyrazy, ktore medzi sebou používajú ked obzerajú nejakú mrtvolu... sa tak rehoceme s mm.... nepozerám to, ale raz sme si len taký kúsok mrkli..

cheerlady
17. sep 2009

sharmi presne - co tam hra ta blondava rosnicka byvala - tusim veronika paulovicova - ta sa akoze na co hra??? 😀 😀 😀

sharmana
17. sep 2009

idem hajat, ráno ma čaká to vysetrenie, tak držte palce 🙂

lucialen
17. sep 2009

Sharmi, to som este nevidela, mozno si to odsledujem 😀

nadenkaaa
17. sep 2009

ahojte dievcatka 😉 ako sa mi tu mate? dufam ze sa opatrujete 🙂 ste toho vela popisali kym som tu nebola normalne je problem vas docitat 😕 😅

lucialen
17. sep 2009

Sharmi, dufam ze vsetko bude dobre a doktor ti aj nieco k tomu povie 😉

cheerlady
17. sep 2009

nadenka no ajoooooj 🙂 konecne,sme ta tu dnes spominali,kde sa tulas 😀 ako sa mas,co nove? 🙂

nadenkaaa
17. sep 2009

sharmi drzim zajtra pace bris som citala ze vsetko dobre malemu pekne bije srdiecko to je super 😵 hlavne nech si dava pozor na seba v spanielsku
luci ti nezavidim tie skusky 😉 ja som chodila na szu a nebolo to take zle az na to ze mne sa tiez priserne nechcelo 😉 😀

nadenkaaa
17. sep 2009

cheer uz je ti trochu lepsie? no ja mam teraz take ine starosti holadom kuchyne vyberam obklady a ako som hovorila nemozem tu visiet stale 😉 na mk lebo uz si pripadam ako zavislacka 😀 😀 😀 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre