Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
18. sep 2009

tak tak ake rhodosb sa uz dlho neukazala...je niekde na dovce?
ze parta hic 😀 ja som mala rada ten film 😀 😀

nadenkaaa
18. sep 2009

http://www.rako.cz/sk/produkty/bytova_keramika/...
baby co si myslite o tomto obklade tento kvetinovy motiv to chcela do kuchyne -kedze sa mi nepacia tie klasicke obkladacky kuchynskeho typu s ovocim a podobne
linka bude calvados

nadenkaaa
18. sep 2009

rodos nehovorila ze ide na dovcu tak neviem

dzou
18. sep 2009

pekneeee take vesele 😀 aspon sa ti bude dobre veselo varit 😉 a je to aj take nezvycajne...takze pekne 😀
no inac teraz som konecne dostala odpoved od bab z grafov a tam my napisali ze je dost mozne ze ta dnesna teplota je nizsia preto ze my bola v noci zima, tak uvidime zajtra 😉

nadenkaaa
18. sep 2009

mame rohovu linku chcem to rozdelit ten kvetinovy motiv(je velky jedna obkladacka ma 45x25 cm) na dve casti kde jednu cast dam za sporak co je na jednej stene a druhu dam nad pracovnu dosku co je na druhej stene 😉
mne sa pacia nezvycajne veci 😵

dzou
18. sep 2009

nooo my sa tda priznam ked som akurat kukla na tu moju kuchynu(mame open plan takze si na nu cumim z obyvacky 😀 ) ze vlastne toto je jedna vec co sme este nestihli dorobit, lebo sme potrebovali mat tu podlahu cim skor...ale mm kachlicky uz mame kupene...al mm vybral cierne, ale pekne su take leskle ze s to bude tak odrazat, ale neviem kedy ich da 😠 dufam, ze do vianoc tam uz budu...hlavne ze teraz jak zacal podnikat tak robi na domoch vselikomu a my zaostavame...sak nie nadarmo sa vori ze obuvnikove deti chodia bose 😝

nadenkaaa
18. sep 2009

dou to je aj u nas tak tedak onkretne u mojich rodicov otec je zivnostnik zivi sa tym ale kym pride na vlastny dom to si mama pocka 😀

dzou
18. sep 2009

no aj my tak 😉 este je stale kopec roboty...ale neviem kedy to dokonci 😠
no ja uz letim... vecer sa este stavim tak pa

nadenkaaa
18. sep 2009

papa 😉

nadenkaaa
18. sep 2009

a tusim som tu zostala sama ☹ 😕

cheerlady
18. sep 2009

ahojte babiky,no ja mam po nalade na cele vinobranie ☹ mm ma vcera strasne nastval - az tak,ze som spala v obyvacke na gauci 🙄 my sme poslednu dobu spolu dost malo - bud som ja v robote alebo on (on robi aj nocne),no a vcera,ked sme obidvaja prisli z roboty a mohli sme si spravit pekny vecer,lebo dnes mame obidvaja volno,tak on isiel z roboty rovno za 2kamaratmi,co sa s nimi teraz zacal stretavat,lebo byvaju v tej casti,kam sa budeme stahovat.povedal,ze za 20minut dojde a prisiel za 3,5hodiny!!! 😠 a to este nehovorim o tom,ze mal kupit chleba a ja som doma umierala od hladu,lebo som si nemala co spravit a jeho to vobec netrapilo! a ked som mu po x-ty krat volala,ze ci vobec mieni dojst domov,tak mi povedal niekolkokrat,ze uz je na ceste a ze mi nesie kacicku.a ja ze ja sa ti mozem na celu kacicku vies co! 😠 no tak o 11-tej slavnostne prisiel a este ma tam ponukal s tou kackou a tvaril sa ako keby sa nic nestalo! a to mna vies strasne vytocit,ked on si mysli,ze je to jeho spravanie v poriadku! 😠 a este viac ma nasralo,ze si s kludnym srdcom isiel lahnut a za 2minuty uz chrapal jak zarezany 😠 a ja som si pekne zaspavala v obyvacke na nepohodlnej malej sedacke a plakala... 😢 a to nie je vina hormonov,lebo toto mi vadilo aj predtym....on mi na to povie,ze nech si nemyslim,ze ked sa ozenil,ze teraz bude dodrziavat nejaku vecierku! ako odvcera nemam naladu a to sme sa dnes chceli prejst po meste (co sme sa za celu dobu,co sme spolu nikdy nepresli,lebo vzdy bol v robote)...teraz sa mu mozem na celu prechadzku viete co 😠 a este mi teraz volal,ze je zase u toho kamarata,co vcera,ze tam nieco robia,ale za za hodinku a pol dojde,a ze potom mozme niekam ist.no poslem ho akurat tak do riti - nech si ide tam,kde bol vcera vecer,ked ja som chcela byt s nim... 😢

nadi som tu este ja 🙂

nadenkaaa
18. sep 2009

cheer tak to ma mrzi ten vcerajsok chlapi su proste ini 😒 😖 😖 ale to poznam velmi dobre lenze neviem ci ti to stoji za to aby si sa hnevala lebo on to berie kaoze je to v poriadku a jedine seba tym jedujes a rozrusujes on to podla mna nepochopi lebo chlapi su v tomto mysleni ini 😔 🙄 -a s tou prechadzkou no neviem podla mna vytrestas len sama seba ked nepojdes a nie jeho

nadenkaaa
18. sep 2009

skor by som mu to sa snazila povedat tak ze si sa strasne nanho tesila a ze si chcela aby ste mali pekny vecer lebo v poslednej dobe ste spolu malo ze preco isiel radsej s kamaratmi ako s tebou..no neviem mzno ti povie ze s tebou chcel ist dnes

cheerlady
18. sep 2009

nadi lenze keby sme sa isli prejst do toho mesta na vinobranie,tak ja sa nedokazem tvarit,ze je vsetko v poriadku - on by sa v tom len utvrdil,ze sak sa tvari normalne,mozem ist aj nabuduce 😠 a ked sa tam mam prechadzat s nervami a stretavat znamych a tvarit sa ako je medzi nami vsetko v poriadku,tak to budem radsej sediet doma 😔 presli sice len 2mesiace od svadby,ale take,ze ked si na to zmyslim... 😢 stale sa hadame,dost sa zmenil,ako keby si uz bol isty,ze ved sme sa vzali...a vela sme sa hadali za jeho mamu - hoci vie,ze mam pravdu,nikdy to neprizna a bude ju branit zubami nechtami 😠 najradsej by som zaspala a zobudila sa...ani neviem kedy 😔

nadenkaaa
18. sep 2009

cheer ale viem si predstavit aka si bola vytocena a nahnevana ja uz som sa poucil.a ze velmi si v tomot nepomozem ze muzi to beru inak a ich to nebude rozrusovat natolko aky v kludne nezaspali hned ako padnu do postel lebo oni si povedia ved co by chcela doniesol som jej kacku prisiel som domov a zajtra je tiez den 😉 podla mna to beru oni takto my sme ine my to berieme inak 🙂

cheerlady
18. sep 2009

nadi ja som mu to hovorila este vcera doobeda,ze si mozme spravit pekny vecer a ako to dopadlo...a on s nimi nikde nebol - bol u jedneho z nich doma a odkedy vieme,ze sa tam budeme stahovat,tak tam chodi stale 🙄

michelle
18. sep 2009

ahojte, som spat 🙂
cheer, nestresuj sa... ja viem, ze sa to lahko hovori, ale teraz potrebujes byt kvoli babatku v klude...
nadi no ahoj, dlho sme sa necitali 🙂 ja som zacal merat dnes (len 2dni som si dala pauzu)... tak uvidime, nakedy ovca vyjde tentokrat 🙂 ...este mas VIP na ff?

nadenkaaa
18. sep 2009

cheer nikdy neutoc na jeho mamu on to proste neurobi zeby tebe priznal lebo je to jeho mama a tym je povedane to hlavne ..este budem usiet prejst nejaka doba aby ty si v jeho zivote bola viac ako mama lebo este ste len mladomanzelia este je ovplyvnitelny od mamy
a presne viem o com hovoris ja som tiez minule mojmu povedala ze ja radsej na ziadnu oslavu nejdem lebo ja sa neb udem pretvarovat ze je vsetko ok 😉 a nakoniec sme tam sli ..ale sme sa udobrili

cheerlady
18. sep 2009

ahoj michelle 🙂 to mas pravdu a niekedy mi napadne,ci mu vobec na tom babatku zalezi,ked sa posledne tyzdne sprava tak ako sa sprava... 😔

nadenkaaa
18. sep 2009

cheer to mi pripomina ako ja som mojmu hovorila ze zlatko teraz je ten najvhodnejsi cas (na snazilkovanie)a cele tri dni pred ovu nebolo nic lebo on chodil v noci domov o 12 lebo mal robotu ohladne istej aktivity vo firme -ktoru samozrejme ani nemal zaplatenu 🙄 on to proste robil aby urobil dojem na klienta a tym padom sme premeskali dost vhodne obdobie no co uz je to tam 😔

nadenkaaa
18. sep 2009

michelle ahoj 😉

nadenkaaa
18. sep 2009

baby a vyjadrili by ste sa mi ktomu obkladu do kuchyne? co som davala sem ten odkaz? 😉

cheerlady
18. sep 2009

nadi s jeho matkou je to dost komplikovane a nechcem to tu rozpisovat,lebo nikdy nevies,kto si to tu precita 😒 on s nou uz dlho nebyva,ale o to viac ho stale balamuti a ovplyvnuje 😠 ale len poviem,ze nejde o klasicky problem-svokra,ono je to tak zle,ze to velmi zasahuje do naseho vztahu a ked nedospeje do toho,ze prvorada budem pre neho ja,tak sa nebudem cudovat,ked prave ONA bude pricinou naseho rozvodu... 😔 len potom si to uz bude musiet zvazit,ci opusti svoju zenu a dieta kvoli...ani to nechcem napisat komu 😠

cheerlady
18. sep 2009

nadi mne sa to paci 🙂 nie je otrepane,nenajdes to v kazdej druhej kuchyni 😉

michelle
18. sep 2009

cheer ticha domacnost by ho neprinutila porozmyslat nad tym, co urobil "zle"?

nadenkaaa
18. sep 2009

cher ale s tym vela neurobis bohuzial ☹ ale dufam ze ked uz budete mat baetko bude to brat tak ze prvorada je jeho rodina kde ma dieta 🙂
a co sa tyka toho obkladu myslim ze to bude pekne lebo nechcela som nic take klasicke rozmyslala som aj nad kamennym lamanym obkladom ale bjim sa toho cistenia tych spar 😒 a toto je take pekne a je to obklad 😉

cheerlady
18. sep 2009

michelle my mame tichu domacnost v poslednej dobe dost casto... ☹ lenze on to berie tak,ze ja sa stale len oduvam...predtym za mnou prisiel a chcel sa udobrit,ale teraz sa radsej zdvihne a ide prec... 😢

cheerlady
18. sep 2009

nadi asi mas pravdu,ja teda uz len cakam,co s nim spravi to dieta... 😒

nadenkaaa
18. sep 2009

michelle aj moj to povie on to tiez nepochopi tak ako som to ja myslela ked mame tichu domacnost on povie ze taku jednu zenu uz mal co sa stale oduvala (on uz bol raz zenaty ale deti nemali)

michelle
18. sep 2009

nadi, aj mne sa to zda zaujimave (ten obklad) ked to farebne zladis trebars s farbou stenou alebo doplnkami, este viac to vynikne...
cheer tak to je blbe... nie je nieco, co by narusilo tuto jeho "isotu", ze si jeho a uz nemusi pre to nic robit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre