Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
18. sep 2009

no tak to vies pre maminy nie jen ijaka nevesta dost dobra pre ich synov 😉 😀
dufam ze to bris nejako dobre zvlada a nema tie nevolnosti 😝

dzou
18. sep 2009

no ako som uz pisala to ani nie mamina..ale jeho foter....
a inac tie kamene si vybala moooooooc pekneeee 😉

janulka04
18. sep 2009

noo, dakujem, budem to potrebovat, lebo tu sa tlacime v dvojizbaku...to bol predtym muzov bytik tu...nejako sa nam stale nedarilo zohnat nieco...tak uz dufam konecne to vyjde

dzou
18. sep 2009

tak ja sa lucim na dnes mm uz nadava ze furt len cumim do notasa( akokeby on nie 😉 )tak sa majte kraaaaaasne a bru nocku

nadenkaaa
18. sep 2009

tak to ti nezavidim ja mam svokrovcov uplne v pohode a praveze svokor podla mojho mm je do mna zalubeny 😀 lebo vraj zo ziadnou sa hned od zaciatku ako ma tam prvy krat priviedol tolko nerozpraval -vraj tie predosle dost ignoroval a so mnou hned rozpraval ako stari kamarati 😉 😀

nadenkaaa
18. sep 2009

jani veriiiiiiiiiiiiime ze bude lepsie 😉 a pojdete do vacsieho 😉 aj s mrnuskom v brusku 😉 😵

nadenkaaa
18. sep 2009

no mm prisiel brat ku nam na navstevu respektive je to moj svagor a co tam ja s nimi budem rozoberat tie pocitace 😝 a tak tak osm radsej tu 😉

janulka04
18. sep 2009

dakujem nadiii....
ja mam taku svokricku, fakt je zlata a uz to aj vidim, ako sa bude zase tesit babatenku...ona praveze este mne vzdy, ze ci poslucha a ked ne, mam mu jednu struhnut aj za nu....a svokor, on malo rozprava, ale co povie ma aj hlavu a patu...a moji rodicia si s muzom potykali a hovoria si vsetci menom... 😀 😀

nadenkaaa
18. sep 2009

jani to aj u nas moja svokra mi tiez vela krat povedala ze nadi len mi povedz ja to s nim vybavim aj ked by som mu mala dat poza usi 😀 😀 takze ja mma zlatych svokrovcov chvalabohu 😉

nadenkaaa
18. sep 2009

idem ja uz off zajtra od rana bude frmol budeme skladat linku pridu moji rodicia takze zajtra nepridem dobru nocku 😉

lucialen
19. sep 2009

Dobre ranko 🙂 Dnes som nasla //, vo sne 😀 A tu je moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/2905a6
Prajem pekny vikend 🙂

janulka04
19. sep 2009

luci: 😀 😀 ale v prvy moment sa potesila...nez mi to doslo....tak nech sa sny cim skor vyplnia...aspon tento teda

lucialen
19. sep 2009

Jani, to sa mi sniva vzdy pred koncom cyklu, ked uz chcem testovat 😀

janulka04
19. sep 2009

😀 😀 😀 luci

janulka04
19. sep 2009

a to mas Luci dobre sny...ty dve ciarky, nadenke sa o bababtenkach sniva...a mne len sprostosti same, bez hlavy a paty

lucialen
19. sep 2009

Ja by som si radsej napamatala take sny, potom si nahovaram ze je to nejake znamenie a mam ist testovat 😀
Ale pred tromi dnami ma celu noc nahanali, som sa skryvala a ma chceli zabit 😀 Tiez to nieje vzdy ruzove 😀

dzou
19. sep 2009

bre raaaaanko 😀 tak konecne ziaden anovuklak sa nekonal http://www.fertilityfriend.com/home/297b92
a inac ako mrtvo tu vcera bolo...

lucialen
19. sep 2009

Dzou, tak gratulujem k ovulke 😵

janulka04
19. sep 2009

no supiiis, dzou 😉
luci: mne sa preve take sado maso snivavaju a potom este aj take, nad ktorymi ked sa zamyslis, zistis, ze cista somarina, nerealna....

dzou
19. sep 2009

dikiiii 😵 teraz uz len cakat ze ci sa vajko nehanbilo a stretlo nejaku priatelsku spermijku
no idem ja dnes mam tu navsetvu 😝 a asi sa stavim az zajtra...tak paaa

janulka04
19. sep 2009

oki, dzou, prezi to v zdravi..a dufam aj ja....TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

dzou
19. sep 2009

chytaaaaaaaaaam jani....jaj a drzi palce na zajtra 😵

cheerlady
19. sep 2009

ahojte bambule 🙂 tak ja som sa pred hodinku zobudila,mm je od rana v robote,tak si este vylihujem v posteli 😀 poobede pojdem k nasim,pride domov ocino a potom vecer asi zase na vinobranie. inak vcera vecer sme sa uz potom bavili normalne,tak hadam to bude pokracovat 😉

janulka04
19. sep 2009

cheerly, mam radost a drzim palce na vinobranie....dnes to idete aj oznamit, vsak?

cheerlady
19. sep 2009

jani no mali by sme,ale uvidim,ci to este nepresunieme na zajtra,lebo ako som pisala,tak mm pride z prace o siedmej a nasi chcu ist o osmej do mesta,takze to by bola taka rychlovka 😅

sharmana
19. sep 2009

ahojte babenky, tak ako sa mate? no ja dnes idem robit prvý krát tortu, tak oneskorene pre mojho mm 🙂

cheerlady
19. sep 2009

ahoj sharmi 🙂 tak ja si dnes uzivam sladke nicnerobenie 😀 teda pustila som pracku,ale zeby som sa nejak pretrhla,to nie 😅 pozeram superstar akurat 😉 ty ako,torticka je hotova? aku si robila? 🙂 mnaaam,dala by som si 😀 ja idem asi strudlu spravit tvarohovu 😉

sharmana
19. sep 2009

ahoj cheer. konečne sa tu niekto objavil... zatial je rozrezaný korpus a asi o hodku urobim krem a začnem ju plnit... no robim parížsku tortu, mám rada takú čokoládovú...
a ako mm, už poslúcha?

cheerlady
19. sep 2009

no zatial poslucha 😅 ja som akurat zapla trubu a za chvilu tam supnem strudlu 🙂 akurat som dostala naladu na upratovanie,tak by som to mala vyuzit 😀 pojdem asi najprv zehlit,lebo uz tu poriadnu kopu - ja to stale odkladam,lebo zehlenie neznasam 😠

sharmana
19. sep 2009

detto, ja tiež nežehlím, kým nemusím🙂 práve skúšam vyslahat ten parížsky krém, ale je to nejaké riedke, sa bojím, aby sa mi to na torte nerozpustilo na vodu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre