Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
20. sep 2009

vyzera, ze nikto...a ja len na chvilku a poobede ideme s mm a malymi na vylet 😉

sharmana
20. sep 2009

super jani, tak si to užite.. ja asi tiež vytiahnem toho môjho niekam von, lebo tu nikto nie je a ja nemám čo robit... no ale najskôr si ten môj pozrie určite poirot-a ... tak sa to posunie 🙂

janulka04
20. sep 2009

tak aspon vam vsetkym, tehulkam aj snazilkam kraaaaaaaasnu a pokojnu nedelu... 😉 😉

sharmana
20. sep 2009

podobne jani 😉

sisa2
20. sep 2009

ahojte, pozeram, ze tu je nejako mrtvo. ale ono sa to o chvilu zasa rozbehne, ked bude viac cakateliek 😉
ja stale rovnako. takto silnu mrchu som nemala ani nepamatam, citim sa ako na zabijacke. jedina vyhoda, ze mi to vyslo na vikend, neviem, ako by som fungovala v robote 😔

dzou - super grafik! este par dni vydrzat a mozes testovat. silno drzim palceky 😵
luci - snad ta aspon mrcha nebude natahovat, ked to uz nevyslo ☹

sisa2
20. sep 2009

jani & sharmi - jej, uz mate aj v pasoch, ze ste tehulky 😵 na to sa tak krasne pozera 🙂

sharmana
20. sep 2009

ahoj sisa, ja som mala tiež poslednu mrchu pred otehotnením strasne silnu a bolestivu, tu noc som bola na tabletkach, lebo to sa nedalo 😉

lucialen
20. sep 2009

Ahojte, aj ja som uz tu 🙂
Ja vzdy beriem tabletky ked mam mrchu, najhorsie asi posledne 3 mesiace, to mi je aj tri dni zle 😒
Inak myslim, ze zajtra este teplota vyskoci, este je skoro na mrchu 🙂

sharmana
20. sep 2009

ahoj luci, no ja práveže nemávam bolesti, ale vždy tak raz za pol roka je jedna mrcha bolestiva, gyndak mi raz na to povedal, že to ked je žena nachladnuta, tak ma zuženy krčok a bolí to vyplavovanie ved vies čoho 🙂

dzou
20. sep 2009

ahojteeee 😀 😀 😀 uz odisli huraaaaaaaaa 😀 😀 no ale teraz som mala ake soky...este sami ruky trasuuu...
sme isli daco kupit s mm a ze nechame psa vonku na zahrade, lebo susedia tam boli, ze sak je kraaaasne tak nech nestrasi doma... no a sused isiel do nasej sopy(lebo on podnika s mm) a nejak si nevsimol a pes mu zdrhol 😢 my sme isli domov a stretneme suseda na bycikly ze sa stratil a hlada ho...skoro som infarkt dostala, tak sme o hladali dokopy asi hodinu a nakoniec sa nastastie nasiel...zdrhol za deckami na ihrisko a tam sa bavil...no ale skoro ma porazilo 😠 teraz sa chce liskat...ale sa hnevam na nho moc moc...
a vy co ako ste vikendovali?
ja inac vcera v noci ma strasne bolelo brucho tak cudne normalne som sa budila na to 😒 ako nehovorim, ze nejake priznaky ani sa nechcem tento cyklus nejak sledovat ze sa budem riadit podla bt, ale toto som si urcite nenamyslala kedze som sa na to budila, ale nechapem co to bolo sak som len 4dpo...

lucialen
20. sep 2009

Tak to treba oslavit Dzou 😀
Idem dnes pozerat hriesny tanec, ze by mali davat, len neviem kde 😒

sharmana
20. sep 2009

ahoj dzou. tak už si rada, že odišli, tak si oddýchneš na nejakú dobu...
no ja ked som mala fenku, tiež mi raz zdrhla, ale domov z prechádzky, ked som sa zakecala s jednym pánom.. skoro mi srdce vyskočilo, tak som sa bála, že kde je, a ona ma čakala pred vchodom.... bola som straaasne stastna, že sa jej nič nestalo 😉

lucialen
20. sep 2009

To moj pes by sa od nas ani nepohol, ona je taka zavislacka 🙂 Ale susedov uz ma obehanych vsetkych 😀
Ale kedysi sme mali dalmatinku, a ta bola taka strelena, bezne nam zdrhla 😉

dzou
20. sep 2009

jaaaj no som stastna ze uz odisli 😝 zase to bolo take jak furt... jeho mama sa ma aj pytala na moju sestru ci nie je tehu( minuly rok sa vydavala).. a este aj na niekoho, ale mna sa nespyta ze kedy budeme mat baby...ako keby my sme nikdy nechceli...teda oni netusia ze snazilkujeme...ale mna to hneva, lebo jeho foter si potom bude mysliet za sa nam en smyklo, na to ho poznam moc dobre a nechcem aby si niekto myslel ze nase dieta bude nejaky omyl...ale ked mm im to nechce povedat 😒
nooo ale som strasne stastna ze sa nasiel ani nevite ako som sa bala...ale musim sa na nho terz hnevat, nech si to zapameta teraz lezi v peliesku a tvari sa straaaaaaaaasne nevinne 😀

dzou
20. sep 2009

no my mame jacka russella takze on je straaaasny blaaaazon 😉 a strasne ma rad deti 😀 toto je druhy krat co sa takto dakde prepchal a obidva razy sme ho nasli sa hrat s deckami 😉

lucialen
20. sep 2009

A aku rasu mas Dzou? Tie nevinne pohlady poznam, ja sa na nasu neviem ani hnevat, ale zase ona je dobra, len trochu blazniva a kazdeho oblizuje 🙂
Dzou, vsak ser na nich co si myslia, nad takymi vacsinou nevyhras, oni si aj tak budu mysliet svoje 😉

dzou
20. sep 2009

no uz som pisala som ta predbehla luci 😉
hej kaslem...len dakedy ma to tak zamrzi... ze ani po takej dlhej dobe sa nevedia zmierit s tym ze sme spolu...sak raz som uz aj pisala ze sa nas este ani nepytali ci sa zoberieme alebo co vlastne planujeme po 7 rokoch...ale tam je to zase ine.sa asi boja ze im ukradnem majetky alebo co...ako keby som bola taka zlatokopka ako ich dcera.ked uz to tak musim napisat...ale uz sa nerozculujme uz je to za mnou... v oktobri uz idu na svk az do aprila a uz ich teda az do vtedy neuvidim huraaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀

lucialen
20. sep 2009

No tak to vas uz hadam nepridu navstivit 😀
Nasa zase nema rada deti, lebo ked bola mala tak ju jeden chlapec provokoval a zapamatala si to, aj ked by nepohryzla urcite nikoho. 🙂

dzou
20. sep 2009

to urcite potom az v aprili, lebo oni obaja tu robia na farme...foter takeho chlapa na vsetko 😀 ale nie take daco jak udrzbar a mam im upratuje dom no a vzdy na zimu idu spat tak to si vzdy vydychneme 😉
no ten nas fakt zboznuje deti, on je taky poplaseny ale ked k nam niekto pride s detmi a on sa s nimi hraje nikde na nich nevyskoci(co robi dospelakom bezne)akko keby vedel ze im moze ublizit, ze mozu spadnut a faaaaaaaakt je strasne zlaty 😉 tak uz sa tesim ked my budeme mat a bude uz trosku vacsie jak sa pohraju 🙂 pes ma len rok a pol takze este by sa mal toho dozit dufam 😉

dzou
20. sep 2009

jaaaj luci a ty mas aku rasu?

groka
20. sep 2009

caute baby mala som problem s pc nemohla som sa pripojit na net,ale uz je to v poriadku,mala som take nervy na to... 😠

ja som teraz postavila kuracie prsia na smotane,tak muz bude este o o smej papat,prave ich cakam a idem maleho okupat,napapat a pojde spinkat a my s myzikom dnes pozerat hriesny tanec,uz sa tesim na to

dnes vas este precitam som zvedava na novinky,nic som este necitala takze neviem co sa tu deje

ja papam listovku poctivo a pijem ten zazracny cajik,v utorok som mala ist na folikulometriu ale asi sa na to vyprdnem a nebudem sa este viac trapit s tym

dzou
20. sep 2009

ahoj groka 🙂 no net vie potrapit, co?
a preco sa chces na to vyprdnut? mozno by to pomohlo, ci?

groka
20. sep 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/23cc25 tu je graf pre zaujimavost,nic zvlastne

ahoj dzou,no necchem sa stresovat staci ze meriam Bt a ked uz si tu,hod mi sem tvoj graf,som zvedava

groka
20. sep 2009

dzou uz som ho nasla,takze ovulka bola blahozelam,ale skoky tam mas dobre,to by bol dobry tehu grafik 🙂 drzim palce

dzou
20. sep 2009

no groka ved uvidis ja vlastne ani neviem, ze vy ako dlho sa snazite... ved ak nechces ist tak nechod ak by ti to malo uskodit na psychiku tak to tak bude lepsie 😉
no a tu je moj fraf 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/297b92

lucialen
20. sep 2009

Ja mam labradorku 😒
Ahoj Groka, akurat som rozmyslala,ze si tu dlho nebola 🙂

lucialen
20. sep 2009

Groka a na folikulometriu si bola iba raz? Aj ja mam ist k doktorke hned po mrche, len neviem, preco tak skoro 😒 A potom ma tiez caka folikulometria

dzou
20. sep 2009

jeej labradorku a zlatu alebo taku aku? mne sa strasne paci taky ten hnedy cokoladovy...ale to je moc velky pes na nas dom, ale neskor si mozno kupime vacsi(ak sa podari tak o 10 rokov 😀 ) a poto by som chcela nejakeho vacsieho psa...madarsku vyzlu alebo boxera 🙂
groka diki akurat som aj v inej teme pisala ze momentalne sa tesim ze bola ta ovu... aj ked thu nebudem, ale to hovorim teraz pockajte ked budem 10dpo...potom budem na nervy 😀

lucialen
20. sep 2009

Mam ciernu, ale tiez sme sa rozhodovali medzi cokoladovou a ciernou, ale samozrejme nenazrata slovac pytala za cokoladoveho viac 😉 Ja som chcela do domu vacsieho psa, aj ked ona steka, ale keby niekto pride do dvora tak by ho vyoblizovala 😀

dzou
20. sep 2009

no my nemame az tak velky dom... a ja som aj tak strasne chcela jacka 😉 a onac vola sa Odie ako z garfielda 🙂
groka a este preco myslis ze teda ked su tam take skoky ze pekny tehu graf? ako tak to ma byt, alebo ani nieee? nechapem 😕 ako nemyslim v zlom, len ja meriam prvy mesiac tak este tomu tak nerozumiem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre