Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
21. sep 2009

len sa poriadne vyspi sharmi 😉 potrebujes to teraz
luci ja ani nezehlim... cestne sa priznavam ze doma ani zehlicku nemam 😅

sharmana
21. sep 2009

no baby, ja som dnes bola taka slabsia trosku, tak som povedala mm, že dnes nic nerobim, som si lahla, a on dal prat, vyvesal a aj vysmažil rezne.. nemal na výber.. ale som ho pochvalila...
lenže my to robime stale a nikto si to ani nevsimne... 😝

dzou
21. sep 2009

tak tak sharmi len ho teraz poriadne prehanaj 😀 sak nech si aj on trosku uzije 😉
inac cherrlady tu uz dlhsie nebola...bohvie ako ona s tym je mazelikom 😕

sharmana
21. sep 2009

noo veru dzou, dúfam že sa jej mm už polepšil...
no môj veru nie je velmi žienka domaca, ale dnes som mu povedala, že ani prstom nehnem... a to videl na mne, že to važne myslim... 😉
idem si trosku lahnut, strasne som unavená, lebo mm si zabudol nabit telefon a celú noc tu pipal, tak som ho musela zobudit, aby si ho nabil, ma skoro trtlo, lebo potom sa mi chcelo ist na toaletu, som sa hodinu premahala, že tam idem..
tak zatial papa, možno ešte mrknem 😉

janulka04
21. sep 2009

veru, cheerly sa stratila...sharmi...´ja som takto bola minuly tyzden, len oddychuj... 😉

dzou
21. sep 2009

tak paaa a oddychuj 😉 vela vela vela

janulka04
21. sep 2009

papa, sharmi...
a zase je tu mrtvo.... ☹

dzou
21. sep 2009

ja som tu staaaaaaaaaaleeeeeeeee 😉

janulka04
21. sep 2009

esteze tak, dzou... 😉

groka
21. sep 2009

janulka ty co teraz nemozes chnudnut

dzou,ako?rano si dam klasika chlieb,maslo,sunka,zelenina,niekedy aj trojuholnik syra,potom az obed co je bude polievka alebo duhe mala porcia ako mysicka,niekedy si dam do obeda 1 kus ovocia,potom papam uz len o 16"00 a to jogurt,potom uz nie a to je zabojak,pocas dna pijem detoxikacny caj+2 litre vody+teraz aj ten na plodnost cajik,ale je to strasne tazke,ak pride chut na nieco,som schopna zjest celu spajzu vsetko co najdem,ale to nemozem,je to fakt hrozne tazke,ja este potrebujem 5 kilov dat dole

janulka04
21. sep 2009

nebudem dzou teraz chudnut...len vravim, ze desat kil mam navyse.... 😉

dzou
21. sep 2009

no tak to mas dobre groka ja by som nevydrzala nejest cele poobedie asi by som zomrela 😀
inc rozmyslam ze aspon jednu no neviem ci dobru spravu mam a o ze normalne ma zacinaju boliet prsia tak 9-10dni pred mrchou co je teraz a zatial nic 😀 ja viem ze to nemusi nic znamenat...ale aj moze 😉 no mam dnes taku velmi dobru naladu...

janulka04
21. sep 2009

dzou, dufam, ze to znamena....ved este teraz len je to u tebe napinave...
ja mam cez prsia uz 99cm, tak sa hrozim kam to zajde...pri malych som mala 106...ale nerastli mi takto odzaciatku....tak mm sa vytesuje aspon, ze: Dufam, ze tentoraz ti to zostane....to je iny darebak, na to by ich uzilo.... 😠

dzou
21. sep 2009

jani 😀 😀 😀 😀 no sak mm sa tiez vytesoval ked som pribrala ze konecne tam aj daco mam debil 😠
no je to napinak vazne... sak uz aby som aj sla do tej roboty ze to rychlejsie prejde

janulka04
21. sep 2009

neboj, pripravuj sa na mrsky a o to vacsie bude prekvapko... 😉 spomen na bris alebo na mna... 😀
no ved aj ja mojmu vravim, ze ale vyzeram strasne, dobre som pribrala, co? a on, ze: ale na tych dobrych miestac. To su taki lumpi....ale bez nich tazko.... 😉

dzou
21. sep 2009

no sak 😀 no ja sa zatial nepripravujem na nic zatial som este stale v podstate na takom netralnom uzemi... ked budem mat tak 5 dni pred mrchou vtedy to zacne zatial niesom nejak na nic pripravena...tazko sa to opisuje ako to myslim...

janulka04
21. sep 2009

asi ti rozumiem.... 😉
a aka bola pizza? a co zvyknes robit vecer, kedze mas svoju polovicku prec? kropackova nebude, to mi je jasne.... 😀

dzou
21. sep 2009

jooj pizza bola dobra ale este mam 2 trojuholnicky nejak som uz nevladala 😀 no ja som takot doma sama po veeeeeeeeelmi dlho case... predtym mm robil klasicky do 4-tej ale taraz je to ineeee... a tak si trosku uzivam... kukam teklku a mam klud 😀 a konikujem 😀 😀 uz ked nabehnem do roboty tak nebudem mat az tak cas ale kedze teraz robim len 3 dni do tyzdna tak sa ma az tak nezbavite 😀

janulka04
21. sep 2009

dzou 😀 😀
no ja asi len do konca oktobra takto naplno a potom uz kvoli notebooku pomalo...a male budu v skolke, tak sa vela neuvim, takze to vidim na spolocne zimne vecery

dzou
21. sep 2009

a doteraz nechodili do skolky? a od kedy sa tam zacina skola? tu od 4r. ale to je zo zaciatku skor taka skolka ale tak aspon uz za to nemusis platit 😀 ale inac skolky su tu straaaaaaaaaaaaaaaasne drahe ako je to tam u vas? inac v bavorsku musi byt krasna krajina, ze?

janulka04
21. sep 2009

je tu dost draha skolka...ikolo 150€, takze ti to zozerie cele pridavky, ale na dvojicky je zlava 😀
do skolk chodili zozaciatku, teraz su doma, kvoli stahovaniu, aj tomu, ze stale lobzujeme na slovensko...
velmi sa tesia do novej, je dobre, ze su dve, ze tam nebude jedna sama...ale pocula som aj o drahsich a aj lacnejsich...takze neviem, my smeplatili za dve 200€ a nieco...aj so stravou samozrejme

janulka04
21. sep 2009

a mas pravdu, je tu prenadherne.... 😉

dzou
21. sep 2009

a to na mesiac alebo na tyzden? no tu platis £3.5 na hod najmenej... cize na tyzden cca £150 ak matka robi na plny uvazok takze je to veeeeeeelmi zleeeeeeeee preot skoro kazda u robi len na plny skrateny a potom este dostava aj vacsie pridavky 😉

dzou
21. sep 2009

mm sestra plati vyse £500 za mesiac 😒 ale tak ma tam rocne babetko...to ako keby boli jaslicky... no a oni maju aj presne rozpisane ze kedy spi a kedy papa...
a ako dlho je tam materska? tu len 9 mesiacov 😖

lucialen
21. sep 2009

Baby ja som v Dubline robila v skolke, 1200Eur na mesiac 😲 Dobra palka, ale tiez bola pri dvojickach zlava 😀
Uz som pozehlila, este varime 🙂

dzou
21. sep 2009

luci 😲 😲 😲 ale Irsko je velmi drahe ovela drahsie ako tu ale strasne prachy 😠 a co dobre varis?

janulka04
21. sep 2009

no materska 100% príjmu, rodicovska dovolenka je 36 mesiacov, takze ako na Slovensku a dostavaju tu rodicovsky prispevok do 450€, viem od mm znamych 😉..takze o dost lepsie, ako na Slvensku, kde ma obohatili 1040,-sk na obe

janulka04
21. sep 2009

mnozstevna zlava, luci 😀 😀
veru..teraz varis, luci?

dzou
21. sep 2009

no tak to je aj ovela lepsie ako tu.. tu teda 9 mesiacov m. prve 3mesiace 90% platu a potom len £112 na tyzden...ale teda stale lepsie ako na svk a potom uz su dalej nieco take jak pridavky ale to ti vypocitaju poda platu 😝

lucialen
21. sep 2009

No ja som cely den nic nerobila a teraz varim, taku cinu 🙂
To bola sukromna skolka, zhrabli kopu penazi, my sme sa cely den nahanali a dostali sme minimalnu mzdu 😉 Celkom ok, vydrzala som tri mesiace 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre