Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
22. sep 2009

baby rychlo lebo ma vyplne budem nejaky cas bez netu budete mi velmi chybat

groka
22. sep 2009

este stiham,vypadava mi dsl linka,musim to dat na reklamaciu ale mam este ine problemy ohladom internetu,teda t com na mna usil budu zriadili bez mojho vedomia novu zmluvu a teraz to riesim,novy net cez inu spolocnost si zatial nemozem dat je to asi do buduca tyzdna ale ja dovtedy zblaznim bez vas ☹

groka
22. sep 2009

mala som tu dnes opravara a opravil mi ruter,ale akonahle odisiel zas mi to padlo,takze povedal ze bude chyba v rutri mna ide porazit,rano to uz islo a ked sa do toho zacal vrat tak sa to pokaslalo opat

bude zazrak ak mi to vydrzi len ked to padne opat musim to vzdy nastartovat len nie vzdy sa to chyti

dzou
22. sep 2009

groka tak nech to trva co najkrtasie...
no cheerr...aj sme ta spominali kde sa tulas, ale tak to uz chapeme... no kraaaaaaaaasne az mne skoro slzicky vyskocili 😉 a ako sa vola havino? juj no krasne ste to na nich vymysleli... a co hovorili na to ze si uz v 13tt? ked teda ocino nechcel verit...

groka
22. sep 2009

monika gratulujem ti zo srdiecka

groka
22. sep 2009

cheer rozpravala si s tym lekarom,co som ti o nom pisala?

zatial fungujem

dzou
22. sep 2009

groka to ako ti mohli urobit zmluvu? 😠 😠 no to co je 😠 😠 by som ich poslala do r..i

dzou
22. sep 2009

tak asi ti to zase padlo groka co? 😔

groka
22. sep 2009

dzou,ide o to,ze mne uz skoncila 18 mesacna viazanost internetu a cez leto mi stale volavala jedna zenska od t... a navrhovala a ponukala mi letnu akciu islo o dotatok k zmluve ze mi predlzia zmluvu,ale ja som jej vzdy povedala ze sa musim porozpravat s muzom,lebo sme chceli net uz od niekoho ineho nie od nich ked sa nam skonci a ked som bola na dovolenke aj tam mi volala ale som jej uz nezdvihala a v tom obdobi spravila dotak k zmluve poslala mi to domov a ja som to mala podpisat a potom poslat naspat k nim,ale ja som to neurobila,dnes ked som uz dostala nervy na nich,som volala ze nech rusim inernet nakolko uz mam po 18 mesacnej viazananosti a ona mi povedala zrazu ze to nemozem urobit,lebo som sa zaviazala novou zmluvou,tak to teda nie,spravila som cirkus a teda som volala s pravnikom kedze som im nic nepodpisala a neposlala mala by som to mat v suchu,teraz budu presetrovat rozhovor co som s nou viedla,pretoze aj ked sa nahodou stalo,ze som jej to odsuhlasila,tak potom sa do toho moze pustit manzel,pretoze ma sme nespisali splnomocnenie na to aby som mohla rozhodovat o niecom,net je titoz pisany na neho a teda teraz cakame na presetrnie ako to doapadne ale malo by to byt v nas prospech,mam toho plne zuby,do toho mi pada linka,takze tak,budem pripojena az kym nepojdem spat,ale rano ked zapnem net neviem ci to pojde

monikapd1
22. sep 2009

dakujem babeny 😉 😵

groka
22. sep 2009

dzou som tu mojko

inak baby dnes som 10DC a mna pobolieva podbrusko na mrchu,zas ako minuly mesiac,to je zaujimave,ako to ja citim ten rast folikulu,aj ciciky trosku citim,ale velmi jemne,no som presvedcena ze ovu bude,no ale zas ma boli z laveho vajecnika,asi budem mat ozaj upchaty ten pravy

monikapd1
22. sep 2009

noo tak dufam, ze aj v sobotu budem mat pozitivny test a mozem sa objenat k lekarke 🙂

dzou
22. sep 2009

monik ta dufam a velmi drzim palceky aby bol aj sobotny... ale sak mozes este vyskusat aj zajtra 😀
groka no hrozneee mne sa raz stalo nieco podobne s tou istoiu spol. ked mm siel do uk chcela som net aby sme si mohli volat a vyslovene som im povedala ze chcem ten najjednoduchsi.. ze ho budem mozt kedykolvek zrusit, lebo asi pojdem coskoro za nim... A tak som si myslela ze mam a nakoniec vysvytlo, ze nie a muslea som platit pokutu...taka som bola nasr...a 😠 😠 😠 ti verim co prezivam a urcite to vy vyhrajete..sak ked si nic nepodpisala

groka
22. sep 2009

no idem do vane baby,je mi strasna zima,tak sa idem zohriat do horucej teraz mozem este

dzou
22. sep 2009

to je zima na svk? tu je dnes taaaaaak kraaaaaaaasne hotove babie leto...

dzou
22. sep 2009

halo halo... je tu niekto???

sharmana
22. sep 2009

ahojte babule, tak dnes som bola na vysetrenia, hcg z piatku bolo v poriadku, hodnota 2470m co zodpoveda 5tt, vtedy som bola podla ms 4+5tt, gestacny vacok som mala v piatok 3,2mm, dnes /ak som dobre pochopila, bolo tam napisane GS 0,76cm/ tak predpokladam ze podrastlo... v nemocnici mi povedali, ze este nie je vidiet plod, ale ze je aj tak skoro, ze staci tak o 10 dni zopakovat uzv... no samozrejme isla som k mojmu gyn. a ten ze to uz by malo byt vidiet plod a ze od nic nevidi, tak ze je to 50 na 50... akoze znova ma dorazil... pritom teraz som niekde citala, ze este len od 5+3tt, co mam dnes, zacina byt na uzv rozoznatelny sekundarny gestacny vacok, to by mal byt ten plodik v tej dutinke, a aj to som videla na nete, ze je len taka ciarocka tenucka... tak teraz neviem...
mate niektora skusenosti, kedy vam bolo vidiet dietatko na uzv? v utorok idem na kontrolo a vypisal ma na PN, kludovy rezim...

janulka04
22. sep 2009

ahoj dzou, hlasim prichod...nasr...som ale fest. Tak som si kupila jedny super rifle, noo, uz mam o cislo viac a bola na nich cena ze 14,90€ a pri pokladni 24,90€? 😠 Ty kokso...ale boli jedine, co mi sadli a aj sa mi pacili, tak uz kaslem na to reku, no a zobrala som ich...potom, ze idem do drogosky, takej obrovskej, maju tam aj racky a vselico...a co tam nenajdem? Tehu test pod ich znackou...za...teraz sa podrzte 3,25€...som na nervy,ze som tolko penazi vyhodila, som to mohla skusit kuknut aj v drogeriach 😠 ...a potom, ze tu lekarne krachuju....tak som si jeden kupila a zajtra este raz testnem a v piatok hajdy ku dokimu..ale mam nervy... 🙄

dzou
22. sep 2009

no sharmi ten tvoj dr ta inak stresuje co je len pravda...kasli na nho sak ked ti v nemocnici povedali ze je vsetko ok tak urcite je 😉
jani no verim, ale mne sa vacsinou stava opacne ze cena je vyssia a pridem ku pokladni a je nizsia... a inac ja vzdy kupujem testy v drogyske tam su ovela lacnejsie 🙂 tak potom hod test 🙂

groka
22. sep 2009

sharmana si len 5tt?ak ano tak este nicneuvidi,v 6tt mozno,v 7 by mal,ale nie je to pravidlo,ja som videla tusim v8tt alebo v 7 nepamatam,takze nic nie je 50 na 50,hcg rastie to je podstatne,ak by nieco bolo,tak by nerastlo

groka
22. sep 2009

kym som sa kupala zas mi to tu vypadlo,uz som to 3 krat startovala, 😠 😠 😠 😠 😠 😠

janulka04
22. sep 2009

to vazne, groka? A ja som sa vytesovala, ze bude nieco v piatok vidno....do kelu... ☹
dzou: praveze aj mne, preto som nas...

lucialen
22. sep 2009

Ahojte dievcata 😀 Ja sa radsej cez den nezapajam, lebo sa snazim ucit 😅
Tak pekne po poriadku:
Monika - velmi velmi gratulujem, ze ti to vyslo tak rychlo a ani si to necakala, to je super prekvapko 😵 😵 😵
Sharmi - ja som bola prvy krat na utz ked dva tyzdne meskala mrcha, to som bola 6+2tt a bolo uz aj srdiecko 😒 No neviem ci to pomoze 😒 A tvoj doktor nie je uz taky starsi, ze 50 na 50 😠
Janulka, tak si sa uz trochu popravila o cislo 😉 To fakt vyzera na trojicky 😉 Inak hrozne v tom nemecku, takto osieraju, to by som cakala viac tu 😀
Cheerlady super ze sa to takto pozitivne zvrtlo u vas 😉 Pekne ste to povedali rodicom 🙂 Inak ja mam takeho starkeho co stale place, aj ked si gratulujeme k narodkam, tak sa mu oci lesknu 😀
Dzou ty nebud taka pesimistka, ved to nebol ziadny pad teploty, hlavne ze je nad cervenou 🙂

sharmana
22. sep 2009

no som v 5tt a 3 dni, čo je vlastne 6tt, teda tak sa to počíta, že začiatok 6 tyzdna... ja už neviem, musim pockat do utorka, ale viete si predstavit, ako človeka stresuju.. ja keby som nemala to spinenie, tak by som isla k lekarovi až niekedy koncom 7tt, aby ma nikto nestresoval zbytocne... citala som nejake prispevky, ale kazda zena pise inak, niektore tvrdia, že v tomto tyzdni je normalne, že ešte nie je nič vidiet, ine tu pisali, že už v 5tt a 5 dni mali činnost srdiecka... tak ja neviem...
ale nebudem sa stresovat.. co máte nové vy?

dzou
22. sep 2009

luci diki 😉 ja sa snazim....
sharmi no ja neviem ale tiez si myslim ze na srdiecko je moooooc skoro ci?ale sa snaz nestresovat, viem ze sa to lahko hovori, ale ked stupa hcg je dobre..a v tej ruzinovskej by ti podla mna povedali ak by daco moc nebolo v poriadku

janulka04
22. sep 2009

nooo, luci, ale pritom nejem skoro, len pijem...tak nechapem....a to cislo....musim kupovat vacsie, kedze cez pas ma uz nohavice rezali... 😖
cheerly: tiez sa mi paci originalny sposob, akym ste to oznamili
sharmiii: no a mne si tiez teraz nasadila chrobaka

sharmana
22. sep 2009

no on aj moj gyn povedal, ze podla hcg ten plod zije, len mu je zahadou, preco ho nie je vidiet...
este neviem ci sa mi zvysilo hcg od piatku, lebo len dnes som bola 2.krat na krv, ale ta hodnota z piatku bola v poriadku..

dzou
22. sep 2009

no ono sa kolkokrat stane ze sa mrnus schova... 😉 jani a ty nestresuj sak tam mas mozno aj dve 😀

janulka04
22. sep 2009

dzou a luci...vy dve, ja vam dam... 😀 😀 😀

dzou
22. sep 2009

no coo 😀 sak mozne je vsetko 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre