Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
22. sep 2009

Ja si idem uvarit alchemilkovy caj - dnes mi ho bol kupit ocino 😀

sharmana
22. sep 2009

jani ty nestresuj, u teba to je ok, uvidis, fakt, ja keby nemam to spinenie, tak sa u dokiho do 7tt ani neukazem, ale ty len chod, ty budes mat určite dvojičky 😀 😀 a citis sa inak v pohodke?
ja sa snažim to brat v klude, len som si to predstavovala tak trosku bezstresovejšie, lebo ja som zdrava jak repa, mm tiez, vzdy som mala cyto aj uzv ukazkove, nikdy ziadna cysta a vlastne vôbec nic... tak som si myslela, že tehu bude u mna v pohode...no a predsa mam spinenie, aj ked ma v nemocke ukludnovali že to je normal, v pohodke, ale aj tak viem, že to vzdy tak trosku beru ako hroziaci abort, aj mi napisal lekar v nemocke na uzv do zaveru, abortus imminens, a viem že to znamena hroziaci potrat, ale pritom mi vôbec nepovedal, že by mi take nieco hrozilo, ani len nenaznačil.. oni to asi pisu vždy alebo co, ja nechapem..

lucialen
22. sep 2009

Co??? To ti tam napisal Sharmi? 😲

dzou
22. sep 2009

no to je hrozneee sharmi... a neuvazujes o zmene dr?

janulka04
22. sep 2009

sharmi 😉 dufam, ze to bude v poriadku...a ty tiez teda hlavu hore...verim, ze drobcek je bojovnik a trosku spinenia...vies, sharmi, ja som si s babulami vela odlezala v nemocnici, kazdu chvilu som tam bola, mi pripadalo, ze ma doki posielal na hospitalizaciu za kazde pichnutie, za kazdu somarinu...a vies kolko tam bolo bab so spinenim, kolko som ich stretla? Aj moja kamka spinila a v tretom mesiaci...a ma skoro 5rocnu babulku, tak neboooj, on vedel, preco ti to nepovedal... 😉 my tehulky obcas stresujeme zbytocne....
a pocuvajte...ste sa tu spolcili na mna? Vam dam dvojicky a trojicky.... 😀 😀

sharmana
22. sep 2009

luci. no presnejsie mi napisal, ale to ten lekar v nemocnici na uzv, že hedb. 6 abortus imminens... ale tvaril sa že v pohode, potom som isla k lekarke, ktorej som to doniesla, na tej klinickej ambulancii, tak sa tvarila že je to uplne v pohode, akurat mi odporuca klud na lozku, no a nakoniec ten moj gyn. ten o hroziacom aborte vôbec nehovoril, len sa mu nezdalo, prečo nevidi ten plod.. takže vyberte si, že kocúrkovo 😀
dzou. ja si nemyslim, že by moj dr bol nejako zly, podla mna je skôr veeelmi opatrny a nevie podat pozitivne nejake riziko, co je normalne pri tehu.. dnes má skoro každá nejaký problém...

xena323
22. sep 2009

sharmi,ja som spinila asi v 5tt a poslali ma do nemocnice...myslim ze spinenie v tehu sa podcenovat nema a uz vobec nie v zaciatkoch...

xena323
22. sep 2009

luci ako sa mas?

dzou
22. sep 2009

no hej... len by mohol byt aspon trosku milsii 😉

sharmana
22. sep 2009

xena. ahoj, no ja vlastne spinim už od dvoch dni pred očakavanou ms až doteraz, ale nie je to vela, mne sa zda, že ked ma tak začne pobolievat trosku v podbrusku, tak vtedy trosku spinim, a potom vôbec nic, aj sa dobre cítim.. teraz ležím som na pn a fakt chodim z postele len na wc a do sprchy...

lucialen
22. sep 2009

Xeni ja mrchujem uz druhy den 😀

dzou
22. sep 2009

tak len oddychuj sharmi... a dufam, ze vsetko bude ok 😉

xena323
22. sep 2009

presne tak som to mala ja...hlavne si to vyzaduje klud na lozku a davali mi tusim aj nejake lieky na udrzanie plodu...

lucialen
22. sep 2009

Sharmi a kedy ides zase pre nejake novinky k doktorom? 😉 😀 Inak dufam, ze nebudes musiet takto lezat celych 8 mesiacov 😉

janulka04
22. sep 2009

no tak teda ak to mas takto, to vazne oddychuj....sharmi 😉

xena323
22. sep 2009

baby zacina ordinacia v ruzovej zahrade...

sharmana
22. sep 2009

babulky dakujem, ale ja som sa fakt citila dnes super, ja som isla aj s dobrou naladou k lekarom, to len ten moj zase dodr....
ale tak idem k nemu v utorok a dufam že sa ten krpec už ukaže, lebo ho za uši vytaham 😀
no 8 mesiacov, to by ma kleplo, to si nemôžem dovolit, ja musim chodit do prace, som zivitel rodiny jak sa hovori, mm ešte nezaraba tolko... no ale ja mam aj tak sedave zamestnanie, tak hadam budem môct pracovat..

dzou
22. sep 2009

boze baby ja zajtra idem po 12 dnoch do roboty 😝 😝 😝 takze tu budem az vecer v robote mam sice comp le len na urciste veci a na net nemozem ist ☹ inac nemam co robit tak viete co som si pustila? tri orisky pro popelku 🙂

lucialen
22. sep 2009

Xeni, tak ty uz mas dietatko? A ja ze nie 😉

dzou
22. sep 2009

sharmi tak poriadne vytahaj 😀

xena323
22. sep 2009

luci ja mam dve deti,chalanov jeden ma 9 a druhy 8....

sharmana
22. sep 2009

jeeej dzou, ja tiez milujem rozprávky 😉
xena. no ja pozeram ruzovu pravidelne 🙂

xena323
22. sep 2009

ja ruzovu milujem...to vies,byvala sestricka...

dzou
22. sep 2009

aj ja ja mam vsetky take klasicke stiahnute na harddissku a na vianoce kukam aby sme tu mali take prave slovenske 😀 ale dnes ma toto napadlo 🙂
xeni aj ja som si myslela ze nemas deticky...

sharmana
22. sep 2009

xena. ahaaa, tak už chapem... a preco uz nepracujes ako sestricka? podla mna to je krasne zamestnanie 🙂
dzou. tak ja chvalabohu mam vsetky rozpravky k dispozicii na tv...a milujem to vianocne obdobie, to je parada.. ale nemyslim ten zhon v obchodoch 😀

janulka04
22. sep 2009

ale xena tu uz pisala, ze ma dve svoje a jedno nevlastne, priatelove, ak sa nemylim 😉

xena323
22. sep 2009

to je prekvapko,vsak....mam ich z byvaleho vztahu...su moje vsetko...

lucialen
22. sep 2009

Xeni, takze by bodla nejaka baba co? 😉
Dzou, presne aj ja som to mala ako vianocne vysielanie v UK, zboznujem tu rozpravku 🙂

dzou
22. sep 2009

sharmi aj ja ked som minuly rok piekla kolace tak som si pustila bol raz jeden kral 😀 to je moj najoblubenejsia 🙂
no inac akoze dnes 22.9 uz u nas zacali davat v tescu vianocny regal 🙄

janulka04
22. sep 2009

noooo, baby tu uz adventne kalendare a vselijake pochutky spustili do predajni pred tyzdnom....to je magorinec, co?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre