Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

rhodosbb
23. sep 2009

sisa, sme radi, ze zijes 😀

groka
23. sep 2009

ahojte tu je graf,nic zvlastne sa nedeje,len vcera som mala tie krce ako pred ms,tak som si dnes oznacila aj crapms a zajtra mi da ff VIP na par dni

http://www.fertilityfriend.com/home/23cc25

motylek17
23. sep 2009

dakujem za privitanie.... 🙂

sisa2
23. sep 2009

rhodos - pekne, ze ide teplota hore. tak moooooc drzim palceky 😵 pozitivne myslenie je dolezite, som rada, ze sa ti to dari 😉

groka
23. sep 2009

sharmana az teraz som citala ze tvoj lekar nevidi vobec nic na monitore?nie len srdiecko,ale ani plod?

groka
23. sep 2009

rhodos nemas tam zapisane snazenie

lucialen
23. sep 2009

Groka a to ti tam FF napisal ze ti da VIP? 🙂 Aj ja by som uz chcela

groka
23. sep 2009

lucialen ano vypisuje a odpocitava mi dni a tomorow je tusim zajtra ze?

lucialen
23. sep 2009

Ano, mne to vypisuje, ze si mozem kupit VIP 🙂 No diky 😀

groka
23. sep 2009

lucia ano mozes si zakupit vip,ale ff ti niekedy dava aj zadarmo vip na par dni

janulka04
23. sep 2009

ahoooj babule, hlasim dalsie kolajnicky na tom mega lacom teste, takze zajtra vecer startujeme a v piatok rano sa dozviem verdikt 😉

sharmana
23. sep 2009

ahojte babule.
jani gratulujem, ale to obolo jasne že čiarky su mega 🙂
groka. nie, nebolo mi vidiet plod v gestacnom vacku, ale ked som videla niektore sona tu na nete, tak nie som jedina a okrem toho v tomto tyzdni je to vacsinou len taka tenka ciarka... tak dufam že sa ten moj krpec ukaže...

groka
23. sep 2009

sharmana malo by vidiet nieco ako bodku tam

janulka04
23. sep 2009

nooo, sharmi a ja som sa tiez tesila na sono...tak som sa dotesila
a chcela som otestovat este raz, lebo ten digi test sa vybil 😠 , tak mam len jeden pozitivny teraz.... ☹

groka
23. sep 2009

janulka to je uzasne,tak super a kolko dni ti meska mrcha?

sisa2
23. sep 2009

jani - krasne kolajnice 😵 verdikt bude urcite pozitivny 😉

sisa2
23. sep 2009

sharmi - mne sa danielko tiez schovaval, prvykrat bolo vobec nieco vidno az v 8tt (7+3). verim, ze je vsetko v poriadku.

sisa2
23. sep 2009

ozi, uz dlho tu nebola fazulka. neviete, co je s nou?

janulka04
23. sep 2009

dakujem sisa... 😉
groka, meska mi 9 den

sisa2
23. sep 2009

mne dnes konecne konci mrcha, dala mi tentokrat fakt dost zabrat 😠 takze sa snad tiez konecne prepracujem k meraniu 😀

janulka04
23. sep 2009

chudatko sisa....najprv ta natahuje s prichodom a potom ta este aj vytrapi..ju vytrestaj aj ty, ze sa jej zbavis na 9 mesiacov 😀

sharmana
23. sep 2009

groka. nie, lekari nevideli nic, ten v nemocnici povedal, že treba prist na sono neskor, aj o 10 dni...
ten moj bol skepticky, že by malo byt nieco vidiet, ale uz mal pacientku, ktorej sa tiez mimco neskor ukazalo.. ale ze podla mojho hcg plod zije, lebo je to dostatocne..
sisa. tak si ma potesila, ze nie som sama.. teraz som 5tt a 4 dni,tak dufam že bud. tyzden to bude ok..
jani, takže zajtra cestujes? trosku namahave na slovensko.. idete aj s malymi predpokladam... ako cestujes?

rhodosbb
23. sep 2009

groka, ja neviem, preco mi nezobrazuje snazenie, lebo ho znacim a na mojom grafe, ktory vidim ja, vidno aj snazenie 😕

sisa, drzim palce, nech mrchu neuvidis 9 mesiacikov 😉

janulka04
23. sep 2009

sharmi, poslala som ti IP....a ja som dnes 5tt a 0ddni, tak som v zavese....neboooj, bude to ok. Niesi jedina 😉

monikapd1
23. sep 2009

dakujem vam babule, tak dnes som sa asi na dvadsiaty krat dovolala k doktorke a objednala sa a hadajte na kedy ma dala az na 20.10. sak ja sa dovtedy zblazniim asi 😒 😅

sharmana
23. sep 2009

dakujem jani, precitala som si..
monika. a kedy si mala poslednu ms?

monikapd1
23. sep 2009

sharmi poslednu MS som mala 21.8.2009

lucialen
23. sep 2009

Inak aj moja kamoska sla k dokimu, ked nedostala mrchu, urobila test pozitivny a doki ju zrusila, ze nech pride o mesiac 😒

janulka04
23. sep 2009

luci, coze?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre