Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
24. sep 2009

janulka = stastnu cestu prajem a stastny navrat

nadenka = tak "pubertak" sa teda konal 😀 hmm aj ja by som pristala

idem spinkat dobru nocku

rhodosbb
25. sep 2009

dobre ranko, som prva 😀

a tu je konecne moj graf s vyznacenou ovu 😀

http://www.fertilityfriend.com/home/29b10b

groka
25. sep 2009

caute kuknite na toto,ja myslim ze to robi ta listovka s cajom,ale ovu bude urcite ,isto to nebude anovulak,to by boli inaksie tatry http://www.fertilityfriend.com/home/23cc25

rhodosbb
25. sep 2009

aj ked neviem, preco mi ju vyznacilo na 14 DC, ked pozitivny test som mala 13 DC a v tento den som si ista, ze ovu bola.... 😕

rhodosbb
25. sep 2009

groka, ovu bude urcite, vyzera to dobre 😉

groka
25. sep 2009

rhodos bude bude,dnes je mm doma,vcera nic nebolo,nejako sme sa rozgotulali kazdy inym smerom

groka
25. sep 2009

kde ste?????? 😕
tak sa idem ja nahodit a pojdeme do mesta,mame tie vybavovacky,len este sa musi moj muz dotrepat domov,lebo isiel nieco riesit 🙄

sisa2
25. sep 2009

rhodosbb - pekny grafik 🙂 verim, ze bude aj uspesny 😵
vyznacilo ti to spravne. ked ti vyjde pozitivny ovu test, ovulka je myslim do 24 hodin (alebo tak nejak). a podla teploty ti to krasne aj vychadza.

sisa2
25. sep 2009

groka - no fakt ti to dost skace. ale pozerala som minuly grafik a tam si mala v lutealnej nad 36.7, takze si v podstate v norme.
myslis, ze kyselina listova ovplyvni teplotu???

sisa2
25. sep 2009

luci - dufam, ze si skolu nasla. a drzim palce na skusku!

rhodosbb
25. sep 2009

groka, veru, dnes si musis mm odchytit 😀 aby ste neprepasli vas den D 😀

sisa, dakujem, uz som si den ovu aj zmenila na ff na 13 DC, ale nakoniec som ho zmenila naspäť, predsa len ff porovnava tisicky grafov, tak vie lepsie, kedy bola ovu a ja som len zaciatocnik 🙂

rhodosbb
25. sep 2009

jeeej, videla som nasu novu tabulku, je krasna 🙂 dakujeme nadi 😉

sisa2
25. sep 2009

nadi - 😀 😀 😀 to ste bolil ako za starych cias 😀 tak nech to prave preto vyjde! 😵

janka - pekna fotka, si kočkaaaaa. a drzim palce k lekvosovi.

dzou - ty ako??? nechce mi to zobrazit tvoj grafik, si si asi menila nastavenie 🙂

sisa2
25. sep 2009

nadi - tabulka je kraaaasna 😵 akurat som pozerala, ze kolko bab sem uz vobec nechodi, niektore nicky si vobec nepamatam 😅

katy1979
25. sep 2009

baby nestalo som vam niekedy ze by prisla mrcha skor ako ma? ja som dnes 24 DC t.j. 11DPO a od rana spinim. to sa mi v zivote nestalo. do prkvancic teraz neviem ci to ma byt mrcha alebo nie.
Ja som sa tesila na dnesny vecer ci skor noc a teraz neviem ci pojdem iba spinkat alebo si uzivat.

rhodosbb
25. sep 2009

katy, mne sa to tiez nikdy nestalo, takze ti bohuzial neviem povedat co by to mohlo byt 😕

rhodosbb
25. sep 2009

prave som bola spionovat v augustovych snazilkach 😀 a paci sa mi, ze maju v tabulke aj vek a tiez datum poslednej mrchy, neodkukame 😉 😀

sisa2
25. sep 2009

katy - pokial je to len spinenie (nie cervena krv, ale ruzova alebo hneda), tak to mrcha nie je. moze to byt aj napr. z prechladnutia.

katy1979
25. sep 2009

sisa no mam taky trapny pocit ze sa to rozbieha do mrchy, ale teplotu mam 36,9 tak toto sa mi v zivote nestalo. mojmu telu asi uz fakt hrabe.

groka
25. sep 2009

sisa neviem ci to robi listovka ale kukala som minuly graf a tam som zacala meriat neskor a tiez to podla poslednych teplot vyzera ze by to tam asi tiez skakalo,ale nebojim sa toho ze ovu nebude,inak by som nemala bolesti vo vajecnikoch

sabiatko
25. sep 2009

ahojte baby 🙂
tak par z vas tu vyzera nadejne na tehu 🙂 dufam, ze vam to najblizsie dni potvrdia 😉
sisa, ty si uz bola u toho dokiho? ako to dopadlo?
ja som posledne 3-4 dni dost unavena, picha ma vsade mozne, zrejme babetko poriadne rastie a dava mi zabrat. buducu stredu sa chystame do poradne, kde nam maju robit triple test na downov syndrom a razstep chrbtice, tak dufam, ze to bude ok. minuly tyzden v pondelok sme boli na prenatalnom skriningu a tam sa babetko javilo zdrave, tak verim, ze to bude ok. aj tak som si citala na nete a vraj presnost toho triple testu je 40%... podla mna pri takom malom percente by sa ani vobec nemusel robit. inak sa chcem najblizsie opytat dokiho, ci uz vie zistit pohlavie, som zvedava 😵

eva30
25. sep 2009

ahojte babule
no tak mne sa zase stastlivo dotrepala dnes mrcha. 😒 ☹ som nastvana na cely svet 😠
chcela by som zacat merat bt (doteraz som nemerala)
princip merania teoreticky ovladam - meriate ju v pravidelny cs rano, lez vstanete z postele a pred akoukolvek aktivitou, ale potrebujem poradit ako sa to zapisuje do toho grafu a ako sa k nemu dostanem. anglina nie je moja silna stranka
sabiatko neboj - vsetko bude isto v poriadku a na pohlavie sme zvedavé aj my 😉

petafr
25. sep 2009

ahojte baby, tak sa konecne ozyvam aj ja...
Som uz naspat v BA, ale bez mm, ten ostal vo FR, neviem kedy bude moct prist, no hadam sa to nejako vyriesi co najskor... Takze uz som psychicky pripravena na to, ze budem musiet cakat zase na buduci mesiac, vsak neposkvrnene pocatie sa udeje len raz za tisicrocie... 😀 no som este aj vtipna...
Som kus obmedzila konika, aby som myslela aj na ine veci... So sefom mam stale problem, na stretnuti sa to vyriesilo tak, ze naoko sme uzmiereni, ale akonahle som sa vratila sem, tak zase zacal, zrusil mi vsetky vyhody, co som mala vlani, ale co uz s nim... Musim to nejako vydrzat, tak teraz sedim v kancelarii a nic sa mi nechce robit...
Pozerala som tabulku, uz to vyzera tak, ze za tri-styri mesiace je tretina z bab tehotnych, ked to takto pojde dalej, do siestich mesiacov sme vsetky... Mna len mrzi, ze zmeskam tento mesiac, ale co uz.
Uvidime, kto bude tento mesiac mat stastie...

sisa2
25. sep 2009

katy - dufam, ze nepride. veeelmi drzim palceky!

sisa2
25. sep 2009

sabiatko - no bola som u mojej lekarky a len som sa utvrdila v tom, ze si potrebujem najst niekoho noveho. detaily radsej nepisem, zbytocne si zasa zdvihnem adrenalin.
do poradne drzim palce! nech vysledky dobre dopadnu. je fakt, ze staci mat zle vypocitany termin a uz nic nesedi. to bol aj moj pripad pri danielkovi, mala som zle vypocitany tyzden tehu o 2tyzdne, co je v tehu dost vela. vsetky vysledky som tym padom mala zle. katastrofalne vysledky AFP - musela som ist na genetiku, posielali ma na amnio ... skratka kopec stresov uplne zbytocne. dufam, ze u teba bude vsetko ok!

sisa2
25. sep 2009

evi - sakra, sakra, sakra! 😠 moc ma to mrzi! kludne sa tu vyplac, viem si predstavit, ze ti je na piiiiip.
ak ti ide lepsie nemcina, tak skus stranku wunschkinder.net . ale aj na FF sa da dobre orientovat, i ked nevies extra anglicky 😉

sisa2
25. sep 2009

peti - no snad sa mm rychlo dostane k tebe. alebo si spravte v case ovu stretko niekde uprostred 😉 bude to tazka romantika a vies, ze babam tu na fore to prave v takychto pripadoch vychadza 😉

sabiatko
25. sep 2009

sisa, tak to dokinu radsej zmen, ked nejsi spokojna. ja som s tou mojou celkom bola, az kym som nenadabila na dokiho v kosiciach a v porovnani s nim nic moc. tento je fakt ze dobry, vsetko vysvetli, profesional, velmi starostlivy, proste spica 🙂 skus si zistit od kamosiek ktora lekarka je dobra, aby si po mesiaci zas nemusela menit.

eva30
25. sep 2009

dakujeeeeeeeeeeeeeeem siska za podporu 😵
no uz ma to trosku preslo, ale rano som si aj poplakala
no nic ideme teda znovu spolu bojovat, pekny dnik

rhodosbb
25. sep 2009

evi, svina ta mrcha ze prisla ☹

evi, velmi dobra stranka je www.merenibt.xf.cz - je tu vsetko polopate vysvetlene ohladom merania ovu a je tam aj popis ako sa orientovat na fertilityfriend alebo tej nemeckej stranke, drzim palce 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre