Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
25. sep 2009

sharmi nie ☹ ale tak este pride ta kamoska v nedelu co to robi tak mozno ona najde daco 😉 to je odbre ze odychujes len tak dalej

sharmana
25. sep 2009

peti, on je Francuz? ci Bretonec? Som myslela že mas Slovaka..
dzou. no možno ti kamoška helfne, najlepsie dzoby su take, ked ta niekto odporuci 😉 neboj, nájdes.. daj si na internet inzerat, možno sa ti niekto ozve 🙂

cheerlady
25. sep 2009

ahojte babule,tak ja som uz doma-uvarila som brachovi caj,lebo na neho nieco lezie,tak dufam,ze to od neho nechytim 😒 a mm isiel kamaratovi na oslavu a uz to tam vsetkym vykvakal 😀 no ti chlapi su horsi jak baby!!! 😀

dzou
25. sep 2009

hej sak zatial stihame financne tak sa az ak do toho nehrniem 😀 😀 😀 😀

petafr
25. sep 2009

Francuz aj Bretonec 😅 , takze cudzinec...
Dzou a ty si kde v Anglicku?

sharmana
25. sep 2009

peti. ano, kupili sme si v juli bytik a preto sme sa rozhodli pre mimco, pôvodne sme chceli ešte pockat, kym sa trosku financne vzchopime, ale mne potom niečo zasvietilo v hlave, že na čo čakat, vždy bude treba niečo kupit a podobne, to by sme nemali deticky asi nikdy 😉

sharmana
25. sep 2009

peti. jeeej, tak to by si ten môj s ním aj pokecal, vsak určite aj s tebou, ale to by sme hovorili kedy sa stretneme hádam po slovensky... ale s ním by mohol trosku pokecat 😉 ja neviem po francuzsky nic, ale pamatam si, ako mi mm, ked som bola ešte u neho vo Fr preklada z francuzstiny filmy.. a vedel to plynule s filmom, takže asi niečo vie 😀
a z tou prerabkou sme nachvilku prestali a teraz zacneme 😝 len cakame na vyjadrenie od statika, ideme otvorit kupelnu a potrebujeme to ohlasit na mestsky urad..

dzou
25. sep 2009

pri Sheffiellde ale nie s nasimi pociernejsimi spoluobcanmi tych je v Sheffielde plna rit 😀 😀 😀

sharmana
25. sep 2009

dzou.no kde už v anglicku a Fr nie su 😀 😀 to mate teda stastie 😀

dzou
25. sep 2009

to je taka pidi dedinka North Anston...kde byvam ja

petafr
25. sep 2009

Sharmi, vsak velmi radi, len dufam, ze coskoro pride, potom mozeme kavickovat... Ale ja sa s tebou velmi rada stretnem aj predtym... a to s tym mimcom mas pravdu, mm stale vravel, ze nechce, a ja som bola trpezliva, vsak bolo treba dokoncit skolu, no a teraz uz rok robim a strasne som citila, ze som pripravena, tak som mu to parkrat nacrtla... no a zrazu mi jeden den povedal presne, co aj ty, ze vlastne naco cakat, peniaze sa na male najdu, cakat na to, ze bude mat pracu a ja kym budem na riadnej zmluve, nakoniec to nema vyznam, radsej mat stastnu rodinu.
Dzou, tak to si ako doma, odkial si zo SK? Ja som bola rok ale pri Bristole, tam nebolo po ciganoch ani chyru ani slychu... ale to bolo v r. 2000, uz je to davno...
Baby kolko mate rokov? Ja 28, len tak aby som vedela...

dzou
25. sep 2009

ppeti 😀 ale tu nie su v nasej dedinke oni len vo velkych mestach
ja mam 26 onedlho 27...
a narodila som sa na vychode ale 20 r. som zila v BA ale mm je vychodniar 🙂

rhodosbb
25. sep 2009

ahojte baby, som sama doma, tak reku vas idem pozriet 😀

peti, ja som rok bola vo FR a velmi mi chyba francuzstina ☹

rhodosbb
25. sep 2009

dzou, inac mas paradny grafik, pomaly sa blizis k verdiktu 😉

petafr
25. sep 2009

rhodos, ahoj, pekna fotka, si kocka 🙂 a kde vo FR si bola, do Rennes k nam casto chodili z UMBcky na vymenne programy... no ak si chces pokecat po fr, nie je problem 😀
Dzou, pripravujes si teda darcek na narodky? 😉 😉 😉

dzou
25. sep 2009

rhodos no uvidime aky bude verdikt 😉
nooo mam ich v decembri tak mam este cas 😉

petafr
25. sep 2009

no tak to bude o nieco skor 😀

rhodosbb
25. sep 2009

peti, diky 🙂
byvala som v dedinke Saint Remy les Chevreuses pol hodinu RER do Pariza, tam som chodila aj do skoly.
Starala som sa o dve uzasne deticky, este aj po rokoch mi je za nimi smutno a casto na ne myslim, mali sme velmi pekny vztah....jedina chyba bola, ze som tam neostala dlhsie, stale to lutujem, ale zase na druhej strane, keby ze som sa nevratila, tak nemam moju Sofiu... 🙂

neviem, ci si pisala, kde byvate vy, idem vas docitat 🙂

dzou
25. sep 2009

ja chcem straaaaaaaaaasne ist do Pariza na svadobnu cestu 😉 to je moj sen 😵

sharmana
25. sep 2009

ja mam 31, ale citim sa na 26 😉
peti. dame kafe, len musim skoncit PN, mm ma teraz nikam nepusti 😉
prave mi volala kamoška z Talianska, s tou sa mi snivalo že jeme "kysle uhorky", ale ešte som jej zatajila, že som tehu 😉

groka
25. sep 2009

caute babule

rhodosbb
25. sep 2009

a ja mam uz 29 rokov 😖 pisala som, ze by sme mohli dopisat do tabulky aj vek pre zaujimavost kto je aky mlady 😀

dzou
25. sep 2009

sharm hej?no nikdy by som nepovedala podla toho jak pises 😉 takze sa dobre citis 😉 😀 ako nemyslim ze si stara, ale sak chapes 😀 😀 😀 😀

dzou
25. sep 2009

rhodos akurat som nad tym rozmyslala 🙂 treba povedat nadenkee

rhodosbb
25. sep 2009

dzou, Pariz ako svadobnu cestu urcite odporucam, ja to mesto milujem;
moj mm sa stazuje, ze kedy sa tam konecne vyberieme, len akosi stale nebola vhodna chvila, musime to napravit 😀

dzou
25. sep 2009

no my to mame teraz len cez mlacku takze urcite raz pojdem aj ked len tak. 😉

rhodosbb
25. sep 2009

napisem nadenke do IP, dufam, ze ju to nebude velmi obtazovat...

ahoj groka, co robis? 😀

dzou
25. sep 2009

ahoj groka 🙂 ako to ide s tvojim netom?videla som grafik zaujimave 😉

sharmana
25. sep 2009

dzou. noo, ja si myslim že ani na pohlad to nebude az tak zle 😀 .. asi sem dam foto, aby ste mali predstavu, že s kym pisete, len napriklad na portali mojasvadba som mala tu smolu, že ma spoznali vsetci, aj ludia, ktorych som už 100 rokov nevidela, mamine kolegyne, susedy a podobne.. a nebolo mi to prijemne.. a nechcem, aby sa mamina dozvedela, že bude babka od niekoho cudzieho, kto si to tu prečita 🙂

dzou
25. sep 2009

urcite nie ...nadenka aj pisala ze mame dat vediet ak chceme nieco vylepsit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre