Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
26. sep 2009

moni sak prave 😉 az sa mi to ani nezda ze mam mat zachvilu mrchu 😅

monikapd1
26. sep 2009

a som bola akurat na morave ked som mala dostat mrchu, ale nejak sa nehlasila tak som myslela, ze to z toho cestovania, ale houby, bola som uz tehu 😀

xi xi odkedy viem z som tehu tak som si sprava6 testov a zakazdym silneju 😵

dzou
26. sep 2009

halo halo je u niekto?

tea333
26. sep 2009

ahojteeee,
ja viem ze vas zanedbavam odkedy som spat, ale predvcerom som si zhanala saty a topanky, vcera sme boli na svadbe, nikdy predtym som na ziadnej nebola tak som bola zmatena, ale aspon som uz videla..ja som 16 DC a posledne dni co som sa vratila veeelmi podstivo snazilkujeme, od noveho cyklu zacinam merat dokonca 😀

dzou
26. sep 2009

ahoj tea tak prvykrat svadba?tak super zazitok 😉 dnes je tu uuuuuuuplne mrtvo

tea333
26. sep 2009

dzou vies co nie ze sa mi to nepacilo, ale mali na to malo peniazkov, a povodne chceli len 12 ludi a obed, ale rodina ich dotlacila k veselici a vsetkemu ostatnemu, oni sami to nechceli, a tak mali znacne zuzene moznosti vyberu..

dzou
26. sep 2009

hmm to je blbe ze ich rodina ukecala.... ani my nechceme nic extra

tea333
26. sep 2009

no my chceme malicku svadbu aj ked v podstate mame aj na velku...ale oni nemali a tak to vyzeralo... ☹ 😒
idem von, vecer sa ukazem

sharmana
26. sep 2009

dzou. ved ty mas 37 stupnikov 😀 ti to perfektne stuplo, to je dobre znamenie 😉
no veru, tusim tu nikto nie je ☹ ja som dnes uz uplne znudena, lebo von nemozem, pritom je perfektne, a este su aj ruzinovske hodove slavnosti.. a ja trcim doma ☹

dzou
26. sep 2009

sharmi ....tak ako sa mas?uz mas 7tt 😀 a kedy ides kdr?

sharmana
26. sep 2009

ajoj, no tiez pozeram ze mi to skocilo uz na 7tt 🙂 idem v utorok, to budem vlastne 6+3tt... vlastne zacínam dnešným dnom siedmy týždne... trosku chaotické, že?
čo porábaš?

dzou
26. sep 2009

ja nic 😀 oddychujem....a uz nespinis?

sharmana
26. sep 2009

ale ano, ešte stale, ale nie vela, tak na to kaslem... inak sa citim dobre, len už ma fakt bolí prdel a chrbat zo sedenia a ležania... toto je horšie ako väzenie... 😀
a vieš čo som zistila, ty kokso, už druhy den mam trochu kyselinu a len čo zacitim alebo si spomeniem na vônu cokolady a zakuskov, je mi totalne na blvanie... takže uplny opak ako normalne milujem, lebo ja som bola vždy čokoladomaniak... páni, teraz ma z toho napína...

dzou
26. sep 2009

nooo a to az teraz zacalo? aj ja zboznujem cokinu 😀

sharmana
26. sep 2009

od včera alebo predvčera, ale najskor som si myslela, že si to namyslam, ale veru nie, teraz som zacitila cokoladu, mm jedol cokoladovy puding a hned ma naplo.. takže asi to bude nejaký problém.... ale slané mi za to chutí v pohode.. chipsy, tycinky a teraz som dostala chut na pizzu, tak mm utekal kupit 😀

dzou
26. sep 2009

to mas ale dobreho mm asi aj ja si dam pizzu si mi urobila chut 😉

sharmana
26. sep 2009

ale ta teplotka tvoja je super dzou, fakt, to teraz musi vyjst 😉 a mate niekde nablizku pizzerku?

dzou
26. sep 2009

nie nie z mrazaku no teplotka dobra ale uvidim co sa bude diat dalej...

sharmana
26. sep 2009

🙂 no dalej budu dve ciarky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 aspon dufam... ozaj a ak otehotnies, tak pôjdes k dr. tam v anglicku? ste sa stazovali babenky, ze tam su blbí lekári...

nadenkaaa
26. sep 2009

ahojte dievcata 😉 dnesny graf:
http://www.fertilityfriend.com/home/nadenkaaa
uz sme na5 v ZA kedze od stredy sme boli najprv v BA a potom u nasich doma v HC ako sa tu mate?
inak co sa tyka tej tabulky kazda mi budete musiet napisat tie informacie do IP lebo ja si to takto nepamatam 😀

sharmana
26. sep 2009

ahoj nadi, tak ste si pocestovali trosku... a čo ste robili v BA? mate tu rodinu?
no tušim budeš mat dnes zajtra ovu, teda aspon tipujem
😉

dzou
26. sep 2009

sharm chytam vyrusiky 😉 nadi tak napis co presne vek a co este?kto ma deti ?napis ze co vsetko tam asi dame 😉

sharmana
26. sep 2009

jeej nadi, až teraz pozerám ze si zmenila dizajn tabulky, peknééé 😉
dzou. co si si robila tú pizzu? 😀

dzou
26. sep 2009

nie ☹ 😠 mm nechcel a celu nezjem sama ☹ ale este je skoro este vyhladne 😉

sharmana
26. sep 2009

nooo, vsak si ju mala spravit a tá vôna by mu hádam priniesla chut 😉

dzou
26. sep 2009

no uz je to tu 😀 uz mi hovoril aby som dala do rury 😀

sharmana
26. sep 2009

nooo tí chlapi, sú všetci rovnakí 😀 najskôr robí drahoty a o chvílu ... 😀

dzou
26. sep 2009

no sak 😀 😀 😀

dzou
26. sep 2009

a ty uz si zjedla sharmi? a kam zmyzla nadenka a kde su dnes vsetky? 😕 asi vikenduju v plnom prude

sharmana
26. sep 2009

he he, sak to,
a kde su ostatne babenky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre