Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
26. sep 2009

vsetky asi vikenduju 🙂

sharmana
26. sep 2009

jeej a už je v tabulke aj vek a mená bábätiek 😉

dzou
26. sep 2009

jeeeeej musim napisat nadenke 😉

sharmana
26. sep 2009

no aj mojmu mm sa páči tabulka, len trosku tažšie sa to číta 🙂 ale dá sa to prečítať, takže v pohode

lucialen
26. sep 2009

Ahojte dievcata 😀
Uz som naspat na dedine, v tej BA je to take depresivne 😒
Dakujem ze ste na mna mysleli, tak som to nasla, bolo to niekde za patronkou 2zastavky v byvalej slobode zvierat 😒 Busom som to zvladla bez problemov, len tam som vystupila na nejakom sidlisku, takze to trvalo 40minut, kym som to nasla. Takze som tam o 9h dorazila a dozvedela som sa ze skuska je o 13h 😠 Skoro ma porazilo, ale nakoniec som ju urobila, taky d...l, bola som vnutri pol minuty 😒 Dufam, ze aj dnesnu som urobila, sa mi tam nechcelo cakat na vysledok 🙂 Som rada, ze uz som doma 🙂

dzou
26. sep 2009

uz som jej napisala.... a vidim ze som tretia co chce Adama 😀 😀 😀

sharmana
26. sep 2009

ahoj luci, tak gratulujem ku skúške...neboj určite si spravila aj tú druhú.. no ja som tam bola v slobode zvierat asi pred 12 rokmi, raz sa pozriet, ale to bolo ozaj v take prdeli, že už si tam ani cestu nepamätám..
dzou. komu si čo písala? no ved to neva, ked sa nam páci to isté meno, ja som si už na to zvykla, vždy ked som si vybrala nejaké meno, tak sa objavili minimálne dvaja dalsí ludia, ktorým sa pácilo tiež to isté...
ja som chlapcenské nemala velmi na výber, lebo mne sa vlastne skoro ziadne nepáci... a ten adam sa hodí k priezvisku..

nadenkaaa
26. sep 2009

ahojte tak som sa babrala cely caas s ta 😅 bulkou dufam ze sa paci dalsie info posielajte do IP 😀

sharmana
26. sep 2009

nadi je to super 🙂

ellit
26. sep 2009

ajojte snazilky a cakatelky, ja tu nemam velmi teraz cas chodit. Som skor na nervy....zle vysledky a caka ma biochemia o tie dva tyzdne. Tak som nervna. Ale musim vas uz docitat, hned ako toto zihadielko rocne zaspi 😀

lucialen
26. sep 2009

Elit ahoj. No riadne dlho si tu nebola 😉 Ved ty uz si v 15tt, ako rychlo to leti 😵 A co zle s vysledkami? Dufam, ze to vsetko dobre dopadne 😉

lucialen
26. sep 2009

Ja som dnes nejaka odpalena, idem asi spat 🙄

dzou
26. sep 2009

shar no pisala som nadenke 😉 ale sak to je jedno z tymi menami ja aj tak budem v uk takze je to poho 😀 ja zase potrebujem meno ktore je rovnake alebo skoro rovnake na svk a aj tu...
luci tak gratulujem 😉

nadenkaaa
26. sep 2009

babule ideme s mm pozerat the proposal(navrh)so S.Bulock tak krasny romanticky sobotny vecer vsetkym 😵 pa

dzou
26. sep 2009

bru nocku nadi....

petafr
26. sep 2009

ahojte kocky, ja som bola dnes aktivna, rano korcule a poobede vinobranie... Kupila som si taky pekny kosik na hriby, uz sa tesim k nasim na buduci vikend, dufam, ze budu rast 🙂
taka som unavena, som nevedela, ze to tam bude take velke, kym sme to obehali,bol vecer... ale aspon som nemala kedy rozmyslat nad neprijemnymi vecami, ako dobre...
takze tak, dzou, aky krasny graf, len nech sa udrzi, mne to minule tiez stupalo a potom nic, nakoniec som mala aj trosku dlhsi cyklus, tak to bolo na nervy, tak ti to prajem! Ja som este len 9DC, takze zatial nic, graf mi skace hocijako...http://www.fertilityfriend.com/home/298c74

dzou
26. sep 2009

peti no sak prave 😒 ze kedykolvek to moze klesnut a podla krcka to nevyzera nadejne ☹

sisa2
26. sep 2009

ahojte, hlasim, ze aj ja zijem 😀
doobeda sme boli pozriet domcek, bol den otvorenych dveri. uz vyzera ako dom 😀 tak sa tesiiiiim. a poobede sme boli gratulovat na svadbe - vydavala sa mi kolegyna.
teraz som totalne odpalena, idem asi spat. neviem, z coho som taka unavena.

sisa2
26. sep 2009

dzou - zatial to vyzera velmi pekne! tak len nech sa drzi hore a nech ju nenapadne klesnut! velmi drzim palceky 😵
si mi tu narobila chutky s tou pizzou! 😠 😀

sisa2
26. sep 2009

luci - gratulujem ku skuske a verim, ze aj dnesna sa podarila.
co je depresivne na BA??? 😕

dzou
26. sep 2009

dikii sis ale nedavam tomu nadej 😔 bru nocku vsektym

sisa2
26. sep 2009

dzou - a to preco??? vsak zatial vsetko oki, nie? nechcem tu vidiet ziadne depresivne myslienky! 😉

lucialen
27. sep 2009

Dobre rano 🙂
A kde ste vsetky? 🙂

kkatkaa
27. sep 2009

Ahojte kocky tak ako sa mate
som vas zanedbavala som hrozna ale nebojte som vas poctivo citala ked sa dalo tak som hadam stale trochu v obraze
tak sa nam aj tehulky rozrastli aj nejake nove clenky tusim tak len dufam ze to tak bude dalej pokracovat 😉
dzou tusim caka na ortiel a kto este? vsetkym drzim palce nech su tu len same dobre spravy 😀

nadenkaaa
27. sep 2009

Caute no moj dnesny graf:
http://www.fertilityfriend.com/home/nadenkaaa
som zvedava co bude zajtra kedze zajtra by maal byt ovu podla minuleho cyklu dnes urobim este ovu test poobede 😉
ja varim obed sampinovu omacku knedla mi uz kysne na doske a kuraciu polievku robim 🙂
ako sa mavas kati? ako sa dari? v plnom prude snazenia ci aky si dc? 😀
Luci tesim sa s tebou z tych skusok 😉

brisilda
27. sep 2009

cavte kockz som tu na skok mate nieco nove?

dzou
27. sep 2009

ahoj bris no ako dovca? no ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/dzou som tu len na skos ideme do zahradneho centra....

sharmana
27. sep 2009

ahojte kocky prajem krasnu nedelu...
ahoj bris, zastavila si sa v net caffe? aka je dofca? janka isla na Sk, k dr, a ostatne kocky maju ovu alebo tesne pred ovu, takze snažilkuju 😀
dzou. kasli na krcok, nekontroluj si to, ja som to nerobila..

sharmana
27. sep 2009

dzou. ukázkový graf 😉 a čože idete kupovat do zahrady?
baby dnes sa mi snívala totálna hovadina, mali sme s mm akože novú audinu, ciernu, takú akú som vždy chcela, a že som ju nezamkla, isla som za mm a hned mi to napadlo, tak som utekala, že ju zamknem, ale už bola fuč, ukradli nám ju 😀 skoro ma šlahlo v tom sne 😀 a to sme akože boli ešte v zahraničí na dovolenke a nikto sa s nami o tom nechcel baviť 😉 ešte že to bol len sen..

kkatkaa
27. sep 2009

nadi mam sa celkom fajn ale mam fofry v praci takze cez tyzden som uplne mimo a potom v sobotu relaxujem a si uzivam volno
riesili sme s mm ten nas bytik - uz sa to zasa trochu pohlo - mame vybrate podlahy, dlazbu, kachlicky, linku - kedze je to ale v rezii obce tak bol znacne obmedzeny vyber ale panboh zaplat aj za to 🙂
tento mesiac je snazilkovanie ubohe lebo som si povedala ze to tento mesiac uvolnim lebo nam to trikrat po sebe nevyslo a naposledy som uz bola moc sklamana tak sme sa s mm dohodli ze zvolnime tempo a prestaneme sa tak na to upinat zatial sa nam dari ale je jasne ze aj tak budem dufat ze mrska nepride a bude ma mrziet ak pride ale snazime sa na to mysliet co najmenej
inak teraz som 16DC a mavam 31 takze som presne v strede tak to sa este nacakam
nadenka a doplnim ti udaje do tabulky v ip

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre