Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
28. sep 2009

jeej to ale muselo byt dakdey aj smutne 😔 ci nie?verim ze ti to chyba... no zivot nam prinasa rozne zmeny s ktorymi neratame

dzou
28. sep 2009

no ja rano jak vstavam o 6-tej ked zidem dole hned zapinam notas aby som zaznacila teplotu(preistotu aby som nezabudla 😀 ) no tak ho sem hned hodim a mozno v robote zase pospehujem co ste popisali 😀 😀 ale teda moc sa neteste lebo teplota asi klesne 😔

nadenkaaa
28. sep 2009

ano bolo ale tie krasne chvile prevazovali 😵

dzou
28. sep 2009

tak to je potom dobre sak dnesna medicina dokaze zahcranit uz aj velmi male babetka nastastie...a to si fakt nic nenasla v ZA? to co tam nemaju nemocnice? 😅

nadenkaaa
28. sep 2009

dzouuu uz prestan skus byt trosku pozitivna 🙂 🙂 😉 presne mi pripominas bris a vidis ako to krasne dopadlo s bris 😵

janulka04
28. sep 2009

dzou, ti vravim stale bazalnu horucku, tak na to nezabudaj

dzou
28. sep 2009

no ja is to nepametam s bris lebo ked som prisla do temy tak uz tusim mala poz. test 😀
nezabuuuuuuuuuddam tak uz mi prisiel mm .... tak rano hodim graf majte sa kraaaasne babule 😉

nadenkaaa
28. sep 2009

ono mimo ba je problem v tych mensich nemocniciach 😅 😅 a okrem toho bolo krasne vidiet ako sa nam chodia ukazovat nase vipiplane babence a posielali nam fotky a tak 🙂

nadenkaaa
28. sep 2009

krasny vecer dzou 😀

lucialen
28. sep 2009

Ach mne je tak na prd ☹ Boli ma hrdlo, mam nadchu, hroza ☹
Inak fakt Dzou, ty si druha Bris 😀

nadenkaaa
28. sep 2009

ja pozeram superstar luci rychlo sa vyliec aby si bola v pohode

sharmana
28. sep 2009

aj ja pozeram superstar, teda pozerala som 😉
ahoj luci, no toho sa bojim najviac, aby som neochorela, lebo zatial v praci tajim tehu, ale ak budem chora kazdu chvilu, tak to kazdemu dojde, ja totiz nebyvam chora viac ako raz, max dvakrat do roka... a uz teraz som na pn, ale dam sa vypisat do prace...

lucialen
28. sep 2009

Sharmi, veru davaj si velky pozor aby si neochorela teraz, aspon tie prve tri mesiace, ako som pisala, mam s chripkou velmi zlu skusenost 😔 Ja sa normalne bojim, ze ked otehotniem, tak zase ochoriem, a zase sa stane nieco zle ☹
Tak velmi som chcela byt tehu uz v maji, juny aby som tie kriticke mesiace zvladla v lete, ale asi mi to nevyjde 😒

lucialen
28. sep 2009

Ja som tiez pozerala superstar tak trochu, okrem ineho, ale idem uz asi do postele pozerat Gilmore girls, som si stiahla, ze si zaspominam, a je to taky oddychovy serial 🙂

nadenkaaa
28. sep 2009

baby ideme este poistovat 😀 pekny vecer vsetkym 😉

sharmana
28. sep 2009

no luci ja chripku nemavam, uz asi 7 rokov som nemala, ale je pravda, ze na jesen ma vzdy chyti nejaky zapal hornych dych. ciest alebo angina... a to je moj problem... a este aj mm hovorim, aby sa vyhybal ludom, lebo aj on ma moze nakazit, tak ako to urobil vo februari, to sme obaja dostali nieco agresivne, nebola to chripka ale tri dni sme nevedeli ani z postele vstat..
oki luci, idem hajat, maj sa pekne a vsetkym prajem krasnu dobru nocku 😉

lucialen
28. sep 2009

Tak to agresivne som vo februari mala aj ja, 3 dni uplne mimo a neverila som, ze to moze mimi az tak ublizit. To bola moja najvacsia choroba, okrem zapaleneho apendixu, ja chora nebyvam vobec, teda okrem nadchy a skriabania v hrdle a predsa prisla v najnevhodnejsi cas 😠
To ta nechcem strasit, len si davaj pozor na chripky a podobne pliagy a aj vy vsetky ostatne tehulky 🙂
Dobru nocku 🙂

monikapd1
28. sep 2009

baby taka otazka,ako sa mam stravovat a co mozem a co nemozem jest teraz ked som tehu?

dzou
29. sep 2009

tak dobre ranko...takze je to tak ako som predpokladala ta 36.7 ma ma velmi rada 😖 http://www.fertilityfriend.com/home/dzou takze som ani netestovala, ale ani mrcha zatial nikde...toto ak bude tehu graf tak rcite bude v nejakej galerii 😀

dzou
29. sep 2009

jaj no a este dodavam , ze z papagaja nic ☹ lebo som citala na nete ze pokialby sme mali najprv papagaja a potom mimi tak papuch by na neho mohol ziarlit ze sa mu venujeme a mohol by ho napapdat....takze musime pockat kym bude mimi trochu vyrastie a potom 😒 a tak sme sa tesili....

malalady
29. sep 2009

ahojte baby 🙂) prepáčte,že som vás zanedbávala ale nedalo sa 😀 😀 😀 ako sa mi mate ako čítam tak už je aj monika tehu?? kto ešte juj sa teším s vami joj juj ach 😀 😀 😀

malalady
29. sep 2009

jeeeeeejdo aj janulka je tehuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

malalady
29. sep 2009

a kto ste čakatelky,že kedy to príde a nepríde tá mrcha ???? 😉 😀

nadenkaaa
29. sep 2009

ahoj zuzi dobre ranko veru uz si tu dlhsie nebola 😉 prosim ta mozes mi do tabulky doplnit svoj vek? 😅
ako sa inak mas?
Dzou necaka na mrchu 😉

andzi
29. sep 2009

ahojte babuľky

malalady: ako to letí, už si 13 tt !!!!
dzou: ja to vidím na mrchu dnes alebo zajtra, škoda, ale veď ešte si snažilka krátko a nabudúce to určite výjde.

nadenkaaa
29. sep 2009

dzou pokial nie je mrcha je nadej 😉
ahoj andzi 😉
ja dnes takto:http://www.fertilityfriend.com/home/nadenkaaa
vajo ma boli tak dnes este urobim ovu test 😉 vcera bola viditelna ale podla navodu negativny tak dnes bude asi pozitivny 🙂

motylek17
29. sep 2009

dobre rano... chcem vas poziadat o radu... od minuleho tyzdna si meriam BT, tento tyzden by som mala mat ovulaciu, ale teplotu mam stale od 36,2 do 36,4 ... znamena to ze nemozem otehotniet???? dakujem

nadenkaaa
29. sep 2009

motylek to je uplne normalna teplota pred ovulaciou vzdy na zaciatku cyklu do ovulacie su nizsie teploty ,po ovulacii teploty stupnu to na na svedomi progesteron takze si v poriadku ziadne rtake ze nemozes otehotniet 😉

nadenkaaa
29. sep 2009

kolky si den cyklu motylek?

motylek17
29. sep 2009

myslim, ze 15DC....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre