Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
29. sep 2009

groka zaujimave tusim teraz je u kazdej ten cyklus nejak zamotany 😉 😀 ok groka vsak napises potom ked budes moct 😉

rhodosbb
29. sep 2009

sisa, dakujem pekne 😵 potom vas urcite riadne poprskame virusikmi 😀

mm volal, ze mu nasadila antibiotika 😒 a do konca tyzdna si berie dovolenku, ale samozrejme bude robit z domu na pc - to su chlapi, myslia si, ze v praci bez nich nic nepojde 😀

sisa2
29. sep 2009

nadi - ani som nevedela, ze existuju aj take lekarne. ja tiez nerada chodim, lebo sa mi nechce s nimi dotahovat a pocuvat blablabla okolo toho. vsak sa nesnazime par dni 😉

sisa2
29. sep 2009

groka - teda vam sa to tiez nejako mota. ale verim, ze toto bude to prave vajko! 😵 hlavne ked to je take nestandardne 😉

motylek17
29. sep 2009

sisa ak si z BA, tak na obchodnej je napr. taka lekaren...

sisa2
29. sep 2009

rhodosbb - fu, tak to je asi vazne, ked skoncil na ATB 😒 nech je rychlo fit! asi uz zacina to super obdobie plne viroz 😖
k teme chlap a praca sa radsej nevyjadrujem, lebo si zbytocne zdvihnem adrenalin 😀 moj robil este aj na dovolenke v chorvatsku, lebo bez neho by to asi neprezili 😠

nadenkaaa
29. sep 2009

u nas v obchodnom centre duben kde je aj carefour je taka lekvaren takze tam chodim vzdy 😀
u nas sa hovori ze nenahraditlenych su plne cintoriny presne viem o com hovoris veronika moj mm je taky isty 😀 😀

sisa2
29. sep 2009

motylek - hej, som. a obchodnu mam kusok. tak vybehnem cez obed. kde to tam pls je??? pripadne ako sa vola? dakujeeem 🙂

sisa2
29. sep 2009

nadi - ked budes opravovat tabulku, tak mi dohod mena annette a dominika ... chlapcenske neviem. budeme riesit, ak sa nam to nahodou stane 😀
a prihod do tabulky aj motylika 🙂

rhodosbb
29. sep 2009

sisa, nadi, aj u nas sa to hovori s tym cintorinom 😀
vcera vecer mm uvaril cervene vinko so skoricou, vypila som normalne pol litra pri telke, tak dobre mi padlo 😀 chuda moja zygotka, ak uz nejaka vznikla 😀

motylek17
29. sep 2009

.... je taka pasaz medzi myslim medzi pinkom a kenvelom... a skoro na konci je lekaren, kde je tovar, ktory si mozes vybrat sama, pripadne ti poradia... ale su tam velmi mile... skus, uvidis... ale nie som si ista, ci ovulacne testy patria k tym tovarom, ktore si mozes sama vybrat... ☹

nadenkaaa
29. sep 2009

motylek a kolko mas rokov a pripadne ake mena by si chcela dat svojmu babetku?

motylek17
29. sep 2009

... o mesiac 25 ... ak by to bolo dievcatko tak asi terezka alebo charlotka a ak chlapec tak max, alex alebo tobias...

nadenkaaa
29. sep 2009

sisa ten ovu test 5 v jednom sa vola Woman secret 😉

nadenkaaa
29. sep 2009

ok dopisujem do tabulky 😉
mimochdom rodos ty nemas vybrate mena pre mrnuska? 🙂

motylek17
29. sep 2009

sisa ale mozem ti to omrknut, mozem ist tadial... musim si ist daco vybavit a v ramci obeda ti tam mozem skocit...

rhodosbb
29. sep 2009

nadi, nemam....sofiu som mala vybratu uz od mojej puberty, ale pre moje dalsie deti (dufam, ze budu este dve) nemam ziadne, idem kuk na babynames.com a ozvem sa 😀

motylek17
29. sep 2009

este je dobra lekaren v auparku, tam prides povies co hladas a oni ta uz naviguju v ktorej polici a ty len vyberas... nikto ta neotravuje...

nadenkaaa
29. sep 2009

rhodos potom pisni do ip 😉 uz som to trochu prepisala v tabulke 😀

michelle
29. sep 2009

ked hovorite o tych lekarnach, v tom auparku maju ovu testy woman secret 5v1 o ktorych hovori nadenka za 4€ aj nieco... ale ja som ich vcera kupila v lekarni na kramaroch na poliklinike za 3,23 - zatial najlacnejsie..

motylek17
29. sep 2009

a lekaren cez internet ste neskusali????

sisa2
29. sep 2009

nadi - diiiik 😵

sisa2
29. sep 2009

motylek - ak to mas niekde po ceste, budem ti vdacna. ak by si tam sla len kvoli mne, tak nemusis, ja si tam vybehnem.

cez net som neskusala, zbytocne zaplatis postovne, ked sa da kupit aj inde, nie? a aj s dodanim to potom chvilu trva.

motylek17
29. sep 2009

... oki, skocim tam a zistim ti co to tam stoji.. chces len ovulacny???

nadenkaaa
29. sep 2009

dievcata hlasim ze ciarka je silna 😉 takze ovu bude v nasledujucich 24 hodinach 😀 😀 dufajme 🙂 😉

motylek17
29. sep 2009

to sa tesim za teba nadi... dufam, ze sa vam to podari... 🙂)))) to aby si manzel zobral dovolenku a vy ste nevysli z izby... 😀

nadenkaaa
29. sep 2009

moj mm je doma kedze obaja robime cez pc z domu takze my sa mozme kedykolvek snazit 😀 😀

motylek17
29. sep 2009

tak to sa niekto ma... to mozeme my ostatne len zavidiet.... 🙂)))

nadenkaaa
29. sep 2009

no to zasa nie je vzdy take ruzove ako to vyzera motylek aj ponorkova choroba byva 😀

nadenkaaa
29. sep 2009

baby a kde sa stratila tea??? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre