Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

motylek17
29. sep 2009

ale zasa to nemoze byt take zle ako to vyzera, nie??? 😀

nadenkaaa
29. sep 2009

nie je to zle 😉 len obcas je zamracene ale to je ako vsade 😉

sisa2
29. sep 2009

nadi - super!!! tak sa tesim. dufam, ze to uz tentokrat vyjde!
motylek - moc moc dakujem 🙂

veru, ja som sa uz tiez pytala na teu, kde nam zmizla 😕

nadenkaaa
29. sep 2009

ideme to poistit 😀 😀

motylek17
29. sep 2009

sisa nemas zaco.... ak by si tu nahodou nebola, poslem ti spravu...ok?

sharmana
29. sep 2009

ahojte babule, tak dnes som isla k dr., samozrejme nic nevidel na sone iba dutinku, tak ma poslal do nemocnice, no a tam bola ta ista mila lekarka ako minule, vzala ma so sebou priamo na gyn. oddelenie na 10 poschodie v Ružinovskej nemocnici, a hneď ho zbadala, moje kuriatko má 2,49mm a BIJE mu srdiečko ako zvon, otočila mi monitor, tak som si ho poobzerala, ako si tam lebedí krpec a aj to srdiečko tam bilo o sto tristo, to je to najkrajšie čo som doteraz videla, skoro som sa rozplakala a aj teraz mam ešte slzičky v očiach 🙂 fotečku dodám až večer, musím to dat do compu, ale zatial ho má mm u seba v práci 😉

motylek17
29. sep 2009

gratulujem... nech vsetko vyde ako ma... drzim palecky...

tea333
29. sep 2009

Nadi akurat som prisla..
Mam zaciatok skoly, a cez vikend sme akosi oslavovali zahajenie noveho semestra, nic nestiham, ani chodit na net..snad sa to ukludni 🙂
co je nove?

rhodosbb
29. sep 2009

sharmi, tak to je krasne 🙂 tesime sa na fotku, drzte sa 😉

tea333
29. sep 2009

sharmi super!!!! 😉 🙂 😀
nadenka ty budes teraz busy 😉 par hodin aspon
ja uz nestiham zit, akurat rozmyslam ze idem na velky nakup tak uvazujem co nakupim,..
aktualne o mne: 19 DC, mrcha sa ocakava 23 az 24 den, netusim kedy mam ovu (este stale) 😖

motylek17
29. sep 2009

nic si z toho nerob tea, aj ja mam v tom este riadny zmatok....

sharmana
29. sep 2009

dakujem kočky, som strasne štastná 🙂 a posielam vírusíky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tak dobre pochytajte 😀 😀

tea333
29. sep 2009

ale dnes budem asi prvy vecer doma tak snad dojdem, totiz naposledy som pisala v sobotu ze sme sa vratili zo svadby, v piatok som isla na ruzinovske hody s kamoskami a tie ma stiahli na poharik 😀 ze oslavime zaciatok skoly (dovod na oslavu sa vzdy najde 😉 ) a nakoniec som teda auto nechala tam a isli sme do oblubeneho podniku..atd atd noa potom, ako to u nas byva to viedlo k sledu roznych neuveritelnych udalosti, a ku kamoske sme sa dostali o 7 rano..takze v nedelu som spala..a vcera bola skola, a potom som skoncila zas s kamoskou v kine v noci..
dnes som bola zas pozvana na party, ale naozaj nevladzem 😀 😀 😀
divoky to studentsky zivot 🙂

tea333
29. sep 2009

ale na pocudovanie snazenie stiham, len chudak priatel musel sam varit a upratovat, ale on nikam nechodi tak sa aspon zamestnal 😉
vo stvrtok je u mna sangria party..to zas bude 😀 😀 😀

tea333
29. sep 2009

sharmi no ja mam pocit ze sa na mna nechytaju nejako, mozno LLLLLLLLLLLLL by mi sedeli viac 😀

motylek len smutne je ze som to nezistila uz asi 5 cyklov, a ani ovu testy nepomohli..mozem teda len hadat..snad meranie odhali zahadu stratenej ovu 😉

motylek17
29. sep 2009

...idem kuknut siske na tie ovulacne.... zatial sa tu majte... pa

tea333
29. sep 2009

PRave som citala to o bianke a totalne paf som z toho ostala...
ked je to tak, preco chcela dalsie dieta?? 😒

tea333
29. sep 2009

a este sa neozvala vobec, ale tak ked mala doma velke problemy je pochopitelne ze to nechcela, ale zeby sa manzel zmenil zo dna na den??? asi nie...fuuuuuuuha.
inak ja nenavidim nasilnikov a ozranov..mam alergiu na takych chlapov..ziadneho v rodine nemame..nastastie

nadenkaaa
29. sep 2009

cau tea 😉 no ze sa aj ukazes 😀
co sa tyka bianky mne sa to nevidelo ako nas stale natahovala s tym testom a tak ale toto si nezasluzila urcite to tam bolo uz nahnute vtedy len si mozno myslela zeby to dieta im pomohlo nejako zvratit tu krizu

nadenkaaa
29. sep 2009

tea prosim ta pisni mi do ip tvoje udaje -vek a pripadne mena pre babetko ak mas nejake vybrate 😉

tea333
29. sep 2009

to su zakladne chyby myslenia..dieta nikdy nezachranilo ziaden vztah..dieta je vyzva, praca,..nie len radost..

tea333
29. sep 2009

inak co sa tyka takych vztahov, poznam jeden, mamina mlada kamoska, 29 rocna baba, si zobrala o 18 rokov starsieho stareho mladenca..on je pedant a buzeruje, a urcite to nebola zivotna laska, ale rozhodla sa ze bude otec jej deti ( financne zabezpeceny )
uz po par mesiacoch ju zdeptal, prinutil ju opustit super pracu s vysokym platom, otehotnela, maju asi 2rocneho syna, ona vyzera ako mrtvola, trapi sa, chlap jej da rano zoznam co ma urobit a ked to neurobi tak jej to da patricne najavo, maly nieco rozhadze tak ju zavola k nemu ze co to ma znamenat, prstom nepohne, s dietatom nikdy nebol sam, ked potratila tak on aj mamicka jeho napochodovali do nemocnice jej vynadat ze je to jej chyba,pritom jej zistili rakovinu...atd, dalo by sa o tom vela pisat, ale teraz som pocula dalsiu perlu..
boli v milane, kupoval jej ochotne veci , chodili po obchodoch, druhy den v restauracii jej zahlasil ze si nemoze objednat lebo uz na nu vela minul, a 2 dni jej nekupil nic jest, tak sa s malym 2 dni prechadzala hladna a on pred nou jedol v restauraciach...

nadenkaaa
29. sep 2009

no ved prave tea no co uz my to tu nevyriesime bohuzial 😔
inak uz je upgrade tabulky 😀

sharmana
29. sep 2009

tea. a doteraz si nemala ovu, či ako?

nadenkaaa
29. sep 2009

no to je hrozne co pises tea 😖 😕 ale je takych pribehov viac bohuzial 😔 😔
inak tea podla mna ked mavas taky kratky cyklus nemas ty ovu este nejak okolo 6-7 dc?lebo potm by to vychadzalo na 21 dnovy cyklus

tea333
29. sep 2009

moj cyklus bol vacsinou 23 24 dnovy doteraz, a shami mala urcite ale netuism kedy, minule som si robila ovu testy uz skoro, od 5dc, a nic..teda nejake slabe odtienky asi 2 krat v inych dnoch... 😒

tea333
29. sep 2009

vies nadi to presne hovorim o tych babach co su vychcane ako sa hovori, zobrala si stabilneho partnera s peniazmi, a pozri ako to dopadlo..
to su vacsinou pribehy bab kt. si mysleli ze nieco vyhraju, ale nic nevyhrali..je to utrpenie
ma miliony, ona sa vozi na SUV, ale co z toho ked zije s psychopatom kt. ju depta, vyzera utrapene a znicene..
a keby to aspon bolo dievca z dediny! ona je zurnalistka a v poslednej praci zarabala 80 tisic, sama sa o seba vzdy postarala, tak naco jej to bolo??
a hlavne- preco to trpi, je mi zahadou

tea333
29. sep 2009

najlepsie je ze musi prosikat veci pre maleho..ja by som bola uz davno prec

tea333
29. sep 2009

uvidime prebehne meranie hned dalsi cyklus budem mudrejsia 😉

tea333
29. sep 2009

idem na nakup, ked sa vratim napisem.. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre