Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
14. júl 2009

no este mozme tak najblizsie dva dni, to by mohlo byt efektivne 😉 nejde o to kedy ti skoncila,ale zacala

malalady
14. júl 2009

no na začiatku 5teho hmmm terzky by som mala mat plodné dni tak uvidím... no ja budem taky sklamaná ak sa mi nepodarí ach:(((

tea333
14. júl 2009

tak to mas ovu okolo 19, ak mas cyklus cca 28 denny..tak od dnes uz v pohode mozes 😀
no mne sa to chyli ku koncu..
urcite nebud sklamana ak sa nepodari, ved ked pride mrcha mas zas iba par dni do plodnych dni 😀
inak kolko mas rokov malalady?

malalady
14. júl 2009

ja budem mat 22 🙂 ked na kažj stránke mi to ukazuje inak na jednej už od 13násteho 😝 no tak uvidím.. 😀 ja sa bojím koli niečomu inemu 😒 bo som ola miulý rok na potrate ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ musela som lepšie napísané ☹ ☹ ☹ ☹

lucinka1104
14. júl 2009

tak mne mrcha skončila a teraz užlen dúfať, že ovu nabehne...tak si to želám aspoň nech už ovulujem
mame ridne horuce že? poobede pôjdem s malým na kupko

malalady
14. júl 2009

luci🙂))))))) tk super🙂) už len snažílkovat 😀 😀 😀 😀

tea333
14. júl 2009

baby najkrajsie obdobie pred Vami baby 😀

tea333
14. júl 2009

malalady toby si mala konzultovat s lekarom, ale ak neboli komplikacie a potom si nemala problemy, a ak ubehol rok malo by to byt v poriadku..skusaj 😀

tea333
14. júl 2009

inak lucinka babo moze ist na take slnko? ja som myslela ze nemoze,..

lucinka1104
14. júl 2009

tea ved bol aj v bulharsku ma tričko , klobučik a nič sa mu nemôže stať natieram ho večer dám aj foto zdovči tak potom kukni 😉
a ideme o 16-tej to už je aj tak v pohode 😵
vôbec vas nestíham ešeť stalesom sa po tej dovolenke nezorientovala tak ani neviem kedy nečakate kdo mrchu 😝

tea333
14. júl 2009

ja mam este casu dost na mrchu 😀
sabiatko ju 9 mesiacov nedostane 😀
nadenkaaa ma asi tiez postarane, uz meska neviemkolko a vyzera ze bude tehu 😀
fomarik caka mrchu dnes, a potesi sa ak ju nedostane 😀
bianca je presvedcena ze je tehu a ma vsetky priznaky 😀

veselo je u nas

eva30
14. júl 2009

Babulky, tak ja sa k vám pridávam. Mne skončila mrcha 12., tak dúfam, že za chvíľku nabehneme na snažilkovanie. Držím aj vám palčeky 😉

tea333
14. júl 2009

eva30 vitaj,
uz je tu vela potencionalnych tehuliek za tu chvilu 😀

inak aj andzi este nevie, caka mrchu a fazulka...to si nepamatam ako ona 😒 😒 tymto sa fazulke ospravedlnujem

tea333
14. júl 2009

jaj fazulka nejako nevie, lebo spinila, chcela robit dalsi testik

eva30
14. júl 2009

to je super, že už je nás tu toĺko
Tea, dík za zhrnutie - ja to nejako tiež nestíham sledovať, ale je tu veľa tehulik čo je to u nich na spadnutie.
Tak my ešte snáď chvíľku vydržíme - ale ozaj len chvíľočku a šup-šup sa k nim pridať, veď ich v tom nenecháme sané???
🙂 🙂 🙂

tea333
14. júl 2009

no ja ich v tom teda nemienim nechat,ale vobec nebudem smutna ak to nevyjde tento mesiac, ved je to prvy mesiac, a nikam sa neponahlam 😀

lucinka1104
14. júl 2009

taktotuvyzeráveľmi sľubnea to ste iba začali

nadenkaaa
14. júl 2009

ahoj tea 😉 no ako dneska vcerajsok dopadol podla predstav? 😉

fazulka1512
14. júl 2009

ahojte test neg. cakala som to, vcera som mm pripravila na to ze ide sa do tvrdeho boja, nech je pripraveny, a on mi na to ze to on vzdy 😉
mam tolko energie ze az, teraz som kocikovala takeho maleho mesacneho drobca, srdce zaburacalo, manzelova sesterka porodila dvojicky-chlapcov a moj brat cakaju v septembri, som taka nastartovana

nadenkaaa
14. júl 2009

😉 🙂 spravny start je polovica uspechu 😀

fazulka1512
14. júl 2009

keby len ms trvala len den a nie 4-5 tak uz mam jedno cislo uspesne za sebou, tento mesiac telo nebude stihat sat tie sperma

tea333
14. júl 2009

hahaha fazulka smejem sa 😀 😀
nadenkaa- dnes ideme na vec 😀

fazulka1512
14. júl 2009

jul bude velmi pracovny a zaciatok augusta 😉

fomarik
14. júl 2009

Ahojte! tak mne dnes tá mrcha prekliata predsa dorazila! Ale prežijem to, rozdýcham, manželík bude aspon pár dní post, aby sa zregeneroval...a šups na další level 😉

ellit
14. júl 2009

fomarik tak to mi je uprimne luto 😢 , ale tak na buduce to uz budeeeee 🙂

tea333
14. júl 2009

fomarik klidek, relaxuj a uzivaj si snazenie dalej 😀

nadenkaaa
14. júl 2009

fomarik to ma fakt mrzi 😒 😢 ale nevesaj hlavu taketo pekne letne dni budete moct vyuzit prave k snazeniu 😉 a co je lepsie ako vyroba babetka? 😉 😉

fazulka1512
14. júl 2009

fomarik, skoda ☹ , ale co narobieme, nic, musime ist dalej

valioci
14. júl 2009

Ahojte holky!!!! Aj my sme sa zacali snazit tento mesiac. brala som antikoncepciu, preto sa bojim, že to bude dlhsie trvat. navyse v rodine sme mali opakovamu liecbu neplodnosti ☹(
existuju nejake vitamíny na podporu otehotnenia? ako sa Vam inak daríí?

biancarv
14. júl 2009

ahojte baby, aký je dneska váš deň?

fomarik to mi je fakt ľúto že ti tá hnusná mrcha dorazila 😔 a tak som tomu verila že nedorazí 😢 ,

nadenka uz si si robila ten mamatest?

vitajte eva a valioci, prajem príjemné snaženie

tea aj ked ste sa snažili len raz, aj z toho môže byť bábo, náš Paťko, bol hned na prvý šup, do dnes si na to milovanie pamätám, ešte viem aj presný dátum a hodinu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre