Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
1. okt 2009

aj ja ked budem tehu tak budete prve 😀
jani ja sa ospravedlnujem 😅 ale aspon je sranda nie?

nadenkaaa
1. okt 2009

to fakt? to by som nepovedala 😕 neviem podla mna je tazko hadat niekomu meno 🙂

dzou
1. okt 2009

hej je to tazke a este k tomu ked nema foto 😉 ani na svadbe nema 😒

nadenkaaa
1. okt 2009

no ved ja viem zeby som to mala brat zlahka ale cim viac clovek chce tak tym viac je akoby zablokovany 😉
le ked meriam tak som taka kludnejsialebo viem kedy treba nahustit kropackovanie 😀 😀

dzou
1. okt 2009

aj ja som taka kludnejsia ked meriam, mam pocit ze to mam viac podkontrolou ze co sa deje... i ked dakto povie ze to mozno nie je dobre, ja to tak nevnimam...

dzou
1. okt 2009

este som kukala na mojejsvadbe...ale musim skoncit...potom mi je tak luto ☹
ja idem 16.10 mojej kolegini ale az vecer .... to oni tu tak ze len najblizsi su na obede a potom na veselicu si pozvu hockoho... no a ona ma 51r. a bude skor vydata ako ja 😠

nadenkaaa
1. okt 2009

ved prave a hlavne ked telo ta neoklame hlavne ohladom tych skorych tehu testov a tak 😀 😀

dzou
1. okt 2009

presne presne nadi...ja som so sebou tento mesiac spokojna 🙂 som netestovala 🙂 i ked uz som dnes nad tym rozmyslala kedze sa ta mrcha nejak nespustala, ale odolala som 😵

nadenkaaa
1. okt 2009

dzou je pre teba svadba taka dolezita? alebo chces aspon raz v zivote byt za princeznu? 😵

janulka04
1. okt 2009

no aj mna to bavilo, to meranie, hlavne ta faza napnutej gumy.... 😀 😀
kropackovanie 😀 😀 😀 😀 , nadi 😀

nadenkaaa
1. okt 2009

mne sa to zda ako super vyraz jani 😀 inak tu fazu napnutej gumy moc nemusim 😎 som najskor mala voci tomu take kao to povedat predsudky ale teraz ma to fakt chytilo len dufam ze to prinesie svoje sladke vonave ovocie 😉

dzou
1. okt 2009

nooo nadi ani nie premna je ovela dolezitejsie ze pristupil na snazilkovanie... ja mam take stavy ze raz mi to je uplne jedno a ked potom sa niekto berie alebo vidim svadbu tak mi to pride trochu luto ze ja sa toho asi nikdy nedozijem... je to tazke vysvetlit, ale ked napr. kolkokrat uz mi je blbe po 7 rokoch stale hovorit mm rodicia mm sestra tak by som to mala jednoduchsie 😀 ale o to nejde...proste ja som asi ta stara skola v tomot a rada by som nosila jeho priezvysko a bola jeho zenou 😵 a on na to povie ze sak si...ci na to potrebujem papier...proste to je debata na dlho....tam proste ide o ten pocit asi...

janulka04
1. okt 2009

nooo. mna to mozno bavilo, ze teplota sa drzala...ale pokym som prisla na MK, nemala som o BT ani potuchy, toboz nie o tych skratkach...veru, dzou to dobre pomenovala 😀 😀 😀

dzou
1. okt 2009

nadi aj mne sa ten vyraz kropackovanie paci 😀 ...

dzou
1. okt 2009

ani ja som o tom nemala potuchy.... i ked si tak matne spominam ze asi moja segra si merala ale to bolo uz daaaaaaaaaaaavno... ona je o 7 rokov staria ako ja... a uz ma 2 synov..7r a 3.5r. ... a to este merala s byv. priatelom...ale keby som nesla na kona tak by ma to ani nenapadlo 😅 merat

janulka04
1. okt 2009

a tvoj mm, dzou to ako vidi? 😒 so svadbou...

dzou
1. okt 2009

joooj no on mi vzdy povie ze on si ma chce zobrat...inac sme aj 4 roku uz zasnubeni...tak som mu aj hovorila ze toi uz anulujem 😀 ... ale tam je stale problem s jeho rodinou a on od toho neustupi kvoli mame 😖 a teda oni sa nas ani raz nespytali ze kedy planujeme sak viete sak som pisala....

nadenkaaa
1. okt 2009

chapem dzou moj mm uz raz zenaty bol nevyslo to a povedal svojej mame ze on uz sa v zivote neozeni ze ked tak len bude s niekym zit ,
stretol mna a povedal ze stretol to prave a isiel do chomuta dobrovolne .dokonca som sa dozvedela ze raz ked bol u kamosky jej mama ho chytila za ruku(citala mu z ruky) a povedala mu ze svoju osudovu lasku stretne ked bude mat 31 a to bol zenaty prvy krat a to si vtedy v duchu povedal ze sa teta dobre myli lebo on uz svoju zenu nasiel ..a vidis nakoniec to bolo inak... 🙂
ono je to o tom, ze jeho som si vedela predstavit ako otca svojich deti 😉

nadenkaaa
1. okt 2009

no ono by nebolo mudre nanho tlacit podla mna si to sam uvedomi zeby bolo super keby ti mohol dat svoje meno 😉

dzou
1. okt 2009

no tak to si ja viem predstavit 🙂 on bude super tatino 😀 😀 ale proste tam je iny problem.....aj furt akoze nie su peniaze raz hento raz tamto...proste to je snim tazke, raz aj povedal ze keby som ja zavolala na urad a vybavila termin ze uz by to proste bolo...ale ja to tak nechcem...ja chcem aby aj on povedal, ze tak dobre tak si konecne spravme svadbu...

dzou
1. okt 2009

nadi my sme spolu uz 7 rokov zijeme spolu 5rokov........myslis ze mu na tom az tak zalezi? 😖 urcite nie..... i ked ho strasim ze ked bude mimi a ja budem slobodna ze mu dam svoje priezvisko...co samozejme on nesuhlasi 😀

dzou
1. okt 2009

nadi inac to je pekne s tym tvojimmm a s vestenim 😵 ta to muselo potesit 😉

nadenkaaa
1. okt 2009

mozno to che urobit uplne tak aby si to necakala 😀 nieco ako poziadanie o ruku z cervenej romantickej kniznice 😵 😵

janulka04
1. okt 2009

dzou, tak uz nielen krstne meno..ale aj priezvisko??😀 😀 😀

nadenkaaa
1. okt 2009

to mi predtym nepovedal to sme minule tak lezali spolu v posteli a len tak sam s tym zacal ze vies co laska.. 😵 bolo to uzasne romanticke 😉 a pritom to si este ja myslim ze on je viac romanticky ako ja 😉

dzou
1. okt 2009

nadi 😀 😀 😀 😀 😀 si ma pobavila to on nikdy ani kvety mi nikdy nekupil 😀

nadenkaaa
1. okt 2009

moj mm my skoro vzdy kupuje take elektronicke darceky(notebook, mp3 prehravac ) on ma uplny des a hrozu 😀 ked ma vojst napriklad do klenotnictva alebo take zeby mi kupil nejaku blbost do bytu 😀

dzou
1. okt 2009

no moj tak podobne aj darceky si musim vzdy vybrat on ma z toho hrozu 😀 ale ked mse boli spolu pol roka mi kupil retiazku na vianoce do dnes ju mam na krku 😀

nadenkaaa
1. okt 2009

no moj ked mi isiel kupit prsten tak to ma najprv zobral do obchodu takze to nebolo prekvapko 😅
ale on je vtom dobry ze ked chcem ist nakupovat handry on s tym nema problem a ide so mnou a sedi poslusne pred kabinkou a hodnoti 😀 a dokonca ked ideme okolo mojho oblubeneho obchodu vzdy pove ze ci nepotrebujem nieco ze hod si nieco kupit chod si urobit radost 🙂

dzou
1. okt 2009

to je zlate 😉 no inac mrcha sa konecne spustila.....
ja uz na dnes koncim zajtra som tu ako na koni 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre