Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
2. okt 2009

ahoj jani sak si to mozes dovolit vstavat tak neskoro 😉
mna uz len tolko nelutujte.......je tu dalsi cyklus = dalsia sanca 😉

sharmana
2. okt 2009

dzou, tak to nevyšlo? do prčíc, tak som ti držala palce, tak nabudúce si ich privriem do zveráka 😀
tak ja dalej PN kujem, som sa tak rozhodla, pretože som strašne unavená, ráno sa mi nechce vstávat a v práci je každý druhý bacilonosičom, nejak začínajú choroby, tak budem radšej domka...

dzou
2. okt 2009

sharm ..len si ich neprivieraj...bolo by to skoda..dufam, ze to pojde aj bez toho 😀
sak aj to je dobre rozhodnutie ak sa citis unavena a stihate s peniazkami tak preco nie....

nadenkaaa
2. okt 2009

janulka komu je lepsie ako tebe 😉 ahoj sharmi tak to mas pohodicku si doma a hlvne nemas taku moznost prist do styku s chorobou a to je dobre 🙂 dzou tvoje babetko sa chce narodit v lete 😀 😀

janulka04
2. okt 2009

noo, sharmi...u nas mam troch bacilonosicov doma, tak mam nervy....ale skocim do lekarne, pre homeopatikum proti chripke, ze da sa brat aj, aby sa jej predislo.... 😠 tam nech si je chripka pekne daleko od nas tehu 😠

dzou
2. okt 2009

tak tak jani.... sa treba branit proti takej potvore 😠
nadi ...hej hej asi chce byt v lete....to by bolo julovcatko, ze keby som otehu v oktobri...

janulka04
2. okt 2009

ja neviem, som uplne vystavena...bola som uz hore skor, ale vobec sa mi nechcelo vyliezt, babule...a zobudil ma straaasny hlad a este som nejedla, lebo len ako som malym sypala vlocky....som pocitila akoby plny zaludok....

groka
2. okt 2009

mala som tu navstevu kamosku so syncekom,skusali sme tie saty ze ci si mam kupit tu podprsenku alebo nie a nebude to nutne,a povedala mi,ze tie saty vyzeraju uplne inak ako na fotke co videla,tak som rada velmi ze sa pacia

cheer no ale vydarena fotografia,pekne ho vidiet,super,krasne,tesim sa
a co holoman?volala si s nim?alebo ako si sa rozhodla?

idem vyvesat pradlo,umyt riad,postavit polievku a zapnut si hudbu popri tom

sharmana
2. okt 2009

dzou. no budem len do jedného mesiaca pn, takže to sa finančne dá zvládnut, chcem to najhoršie obdobie byt radšej doma, všetky už maminy mi hovorili, že po tom 10, 12 tyzdni už vacsinou býva všetko v pohodke..
nadi. presne, len dúfam že mi chorobku nedonesie moj mm 🙂 som povedala, že bude spávat v kuchyni 😀
jani. tak to ti nezávidím, ale tomu sa asi nedá vyhnút, ked má človek deti a celkovo mm chodí do práce, takže aj ten môže niečo nachytat..

dzou
2. okt 2009

baby ja vas na chvuli upustim...musim ist na postu vyzdvihnut dajake blbosti co mm objednal z ebayu 🙄 ale poto s avratim dnes budem len leedit...navarene mam zo vcera a vonku je nejak skaredo dnes tak ze budem konikovat 😀

janulka04
2. okt 2009

veru, sharmi...ja aj pri malych som mala chripku, ale nastastie tiez tie homeopatika vtedy zabrali....no ved to je jasne, mm cestuje, je v kontakte s ludmi, to by bolo, aby nieco nechytil...aaale tak co uz?

sharmana
2. okt 2009

jo jo dzou, tak utekaj a rýchlo príd 😉
a ako to teraz riešite jani, vystahovala si ho do druhej izby?

janulka04
2. okt 2009

este neni doma...asi bude spat s malymi..no ale co si pomozem, je vikend, sharmi a to sme stale spolu....

sharmana
2. okt 2009

jani, ozaj co myslís, budes mat chlapceka alebo dievčatko? máš nejaký ten vnútorný tušák? 😀

janulka04
2. okt 2009

mam, vnutorny tusak, 😀 😀 , myslim, ze to bude chlapec....aj my to vyslo podla tej cinskej tabulky, aj podla tej tabulky z krvi a aj, ako som pisala, mm vesti a vyvestil mi to...zatial mu vsetko vyslo....ale ja mam takeho citaka, ze to bude mat zvocek 😀 😀 😀 ....a aj nadenka si to mysli 😀 😀

janulka04
2. okt 2009

a ty, sharmi?

motylek17
2. okt 2009

prosim vas kolko dni vydrzia // palicky pocas ovulacie???? lebo ja zatial nic... ☹( cize mam tento mesiac anovulacny...

sharmana
2. okt 2009

jaj trošku som sa zdržala, začala som si varit hraskovu polievocku, mnam, som dostala chut... no jani ja fakt neviem, vascinou si myslim že je to chlapcek... ale potom mi zas prejde myslou, že to može byt aj dievčatko... ale skôr si myslím že chlapec... takže sa mi narodi určite dievčatko ha ha 😀

sharmana
2. okt 2009

motylek. ja nemam velmi skusenosti s tymi ovu testami, ked som si robila dva, tak raz tam bola jedna slabšia a druha silnejsia čiarka a druhy krat, to bolo určite po ovu, som mala len jednu čiarku... ale zda sa mi, že dve čiary sa ukažu asi 40 až 24 hodin pred ovu...

sharmana
2. okt 2009

jani. a aka je tá tabulka podla krvi?

motylek17
2. okt 2009

uz 4-ty den mam bolesti v podbrusku.. nieco podobne ako pred MS ale nie su take... je to divne... a na ovulacnom teste nic... kolko mozem mat za sebou anovulacnych cyklov??? a je pravda ze pri zahniezdovani vajicka boli podbrusko????

sharmana
2. okt 2009

motylek a ktory DC si dnes?

motylek17
2. okt 2009

18 DC

sharmana
2. okt 2009

motylek. ak mas už 4 tyzdne bolesti v podbrusku a mala si predtym normalne ms, tak mas možno niečo s vaječníkmi, prípadne ak by to neprechádzalo alebo sa zhoršovalo, tak chod ku gynekologovi, ci nemás cystu.....
uhniezdovanie sa deje v tele asi 5. až 10.ty den po ovulácii a oplodnení, ktorá je priemerne v 14DC, ale nemusí byt samozrejme...
ja som uhniezdovanie necítila respektíve začala som špinit tri dni pred ocakavanou ms, ale to už sa mi asi uhniezdovalo mimi...
pri ovu ma však popichávalo vo vajecníkoch...

michelle
2. okt 2009

motylek, to dnes si mala negativny ovu test? ...a robila si si aj vcera?

motylek17
2. okt 2009

4- den bolesti.. 🙂 .... ovu test si robim uz asi tyzden a stale nic...

janulka04
2. okt 2009

sharmi...tu to je, musis si to stiahnut najprv
www.pohlaviditete.cz/pohlavi-ditete-podle-krve/
akoze je to take, ze jedna babka povedala, ale vsak, nech je sranda

michelle
2. okt 2009

nic znamena, ze ziadna druha ciarka? ani slabsia? ..lebo mne zvykne 1-2dni predtym, ako je silna, postupne tmavnut... podla mna mozu byt 2 pripady: bud si ovu mala uz predtym ako si si zacala robit testy, ale to by si teraz mala vyssiu teplotu (aku mas?), alebo ovu este len pride... kazdym dnom...

rhodosbb
2. okt 2009

uz som tu, mali sme poradu 😝

michelle, ved nam tie eploty stupaju uplne rovnako 😕 sranda 😀

michelle
2. okt 2009

veri (mozem ta tak volat?) sak som to pisala 😀 dufam, ze aj koniec budeme mat rovnaky... pozitiiiivny 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre