Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
2. okt 2009

dzou - ale v ziadnom pripade nechcem strasit! ty mozes mat uplne pohodickovy porod, fakt to je vsetko indi-vindi. ja si minimalne necham zadne dvierka, ze si epi zaplatim a absolvujem prednasku ... a ked sa to bude dat zvladnut, tak si ju nedam.

motylek17
2. okt 2009

sisa to myslis vazdne???? ale zvladla si to, tak ucite zvladnes aj druhe.... 😉

dzou
2. okt 2009

to vtedy ku mne tak prislo ... ten materinsky chtic 😀 dali ju to totiz do uplnej narkozy...mi sme prili hne djak sa narodil a ja som maleho mala na rukach skor ako ona(vtedy som mala 20r.)a maly na mna tak kukol ako keby ..ty si moja mama 😵 to bolo nieco uzasne.... nikdy na to nezabudnem a od vtedy chcem strasne vlastne aby som tomu dorbcekovi mohla povedat ano ja som tvoja mama 😵

sisa2
2. okt 2009

boze jani, si mi to tak pripomenula 😖 ja som mala pocit, ze kazdy, kto isiel okolo, si prisiel sahnut. fakt des ☹

sharmana
2. okt 2009

dzou. aj ja som držala sestrinho synčeka ako prvá, kukal jak puk 😀

janulka04
2. okt 2009

sisa...a kazdy porod je iny....hlavne, tak uz budes mat len taky pohodovy urcite..ako moja mama, ked rodila mna...ze tlacila a tlacila a tlacila...a sestricka sa jej pyta: ze co robite, mamicka? A ona: tlacim...no a ja uz na svete... 😀

dzou
2. okt 2009

teda baby.... no ale prezili to miliony zien tak dufam, ze to prezijeme aj my...a ako pises jani... stoji to za to 😉

dzou
2. okt 2009

aj moja mam tvri ze to nic nebolo...ale sak ona to robila jak na pockanie my sme 4 baby 😀

dzou
2. okt 2009

a teda 3 strarsie ako ja su narodene rok po roku... 😀

janulka04
2. okt 2009

sisa, to presmatravanie uz mi bolo jedno...ako som vravievala, som sui pripadala, ako ked kurca das na pekc...len taka rozcapena...a kazdy okoloiduci si sahnul ☹ ....ale tie sekundy pred porom....ale vdaka bohu...sme zdrave...aj nase deturence...a podaktore rodia ako jablonky, tak co by som to ja nezvladla? 😀

janulka04
2. okt 2009

dzou:podobne sme napisali 😀

sharmana
2. okt 2009

no dzou, ty si tiež zo 4 detí? ja mam dvoch bratov a jednu sestru.. hovorí sa že prvý pôrod býva tažší, no moja mamina mala najtazsí porod druhý, ked cakala braska, vraj hrôza...
ale baby, to je jedno, vytrpíme si to, potom si zanadávame, ale budeme sa tešit, že máme mimi 🙂
zatial nad porodom nerozmýslam, to príde asi až v poslednom mesiaci 😀

dzou
2. okt 2009

hej jani 😉

dzou
2. okt 2009

no moja mama najviac hresi na mna 😀 a to som bola posledna 🙂 lebo ja som sa mala narodit 1.1. a necely mesiac pred tym sa daco povadila s ocom a sa nsr...a a vesala zaclony a tak jej praskla voda 😅 no tak sa natrapila lebo sak mne sa este nechcelo ist von.... tak som sa narodila skoro o mesiac skor 4.12. ...ale inac som v pohode 😀

dzou
2. okt 2009

hej sharmi ale my sme 4 dievky otec mal z nas radost 😀 😀 ked uz som aj ja bola vacsia tak sa smial ze si musi otvorit tovaren na vlozky 😀

janulka04
2. okt 2009

sharmi....ja som nad nim nerozmyslala vobec...ja som si v nedelu vecer odfotila v nemcnici brusko a ze, zajtra by ste baby mohli aj von, je pondelok, to sa rodia pracoviti ludia...a v noci sa mi snivalo, ze mam krv na vlozke, tak som to sla povedat sestre a az potom som isla pozriet gatky a tam nic...nooo, ale to uz som drzala zobak, ved akoby to vyzeralo? 😀 😀 No a hned ma lekarka vysetrila...a ze otvorena na 4 prsty, ze to uz bude...som si to privolala 😀 😀 😀

motylek17
2. okt 2009

.... aspon mate tie co ste rodili, nejake tie skusenosti ... my si len mozeme predstavovat ake to bude...

dzou
2. okt 2009

jani 😀 😀 ale ja som pocula ze v sobotu sa rodia pracoviti ludia 🙂 to som ja 😀

dzou
2. okt 2009

tak tak motylek.... a inac pekan foto 😀 ja ma kaurat podobny uces 😉

sharmana
2. okt 2009

no dzou, tak presne preto sa natrapila aj moja sestra, tiež jej praskla voda, ale malemu sa ešte nechcelo von, ani sa neotvarala, bolo to 3 tyzdne pred termínom.. juj, rodila 12 hodín, bola aj nastrihnutá a aj tak ju roztrhalo vela...ale ona je hrdinka, podla mna vydrží velkú bolest, to ja nie, ja som jak posr.... mne bolí brucho trochu viac pri ms a odpadávam, mrnčím, nadávam.... to pri porode ma asi klepnú po hlave... už asi chápem, prečo nechce ist mm velmi k porodu, on sa asi obáva mojich hysákov 😀 😀

motylek17
2. okt 2009

dakujem dzou, pozeram ze to mas podobne.... 🙂

lucialen
2. okt 2009

Tak vy mate temu 😀 Ja som bola s drahym u zubara, zobudil sa cely opuchnuty, tak sme utekali ze nech mu da antibiotika na vikend a ona ze to treba vytrhnut 😕 Tak drahy sa roztriasol, nema dobre skusenosti so zubarmi, lebo mu dva krat nezabrala injekcia a ani teraz, ale zvladol to 🙂
Baby ja by som si dala aj dve epiduralky, keby je to mozne 😀 Pre istotu, ak by prva nezabrala 😀

dzou
2. okt 2009

no ja tiez skuvynam pri kazdej bolesti....ale mm chce nastastie byt pri porode...on na to povedal... take nieco si nemozem nechat ujst vidiet ako to ide z ... von 😀 chlapi..len aby nebol az taky hrdina a neodkvacne mi tam niekde 😀

janulka04
2. okt 2009

dzou, ja tie tvoje preklepy zboznujeeeem 😀 😀 😀
mozylek: peknucka fotka, aspon ta lepsie vidime 😉

nadenkaaa
2. okt 2009

baby ja som videla porody aj take -vsade plno krvi dokrot ruky v zene az po lakte ze osm povedala ze ja nikdy rodit nebudem a videla som aj take ze zena prisla zatlacila 2 krat a bolo porodene behom 10 minut ...takze je to starsne individualne
motylek pekna fotka 😉
ale rozhodn chem pri porode mm lebo nech si to aj on so mnou uzije 😀 aby vedel ze tonie je len tak a okrem toho clovek sa tam neciti aky sam

dzou
2. okt 2009

jani ja si neviem pomoct 😀 proste ja sa rozpisem som jak drak lebo sa bojim ze ma predbehnete 😀 😀 😀 😀

motylek17
2. okt 2009

jani aj ty mas pekne preklepy, tusim idem zmenit nick 😀

nadenkaaa
2. okt 2009

ze dokrot preboha to malo byt doktor 😀

motylek17
2. okt 2009

vidim, ze aj ja musim toho svojho presvedcit aby si to so mnou pretrpel... nemusi sediet v senku a zapijat, na ne???

dzou
2. okt 2009

inac tu je to normalne...tu kazda zena ma nikoho vola sa to birtpartner... a nemusi to byt mm ak nechce ale napr. aj sestra alebo mama... a on chodi aj na cvicenia a potom zene pomaha dychat a tak... ale tak kto iny by to mal byt ako mm a zevraj si potom chlap viac tu zenu vazi 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre