Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
2. okt 2009

dzou: u mna je...ja som mala nechutnu mrchu...tyzden cely tyzden...a krce na hovado, a ked som bola pubertiacka, chodila som aj na injekcie od bolesti 😢 ...a teraz mam tak 4 dni a ani neviem, ze ich mam...teda..mala som... 😀 😀

michelle
2. okt 2009

dzou mne sa to nezlepsilo. preto som vtedy zacala brat HAK a brala som ju skoro 13 rokov. to bola paraaada.... nic ma nebolelo, intenzita uplne slaba... ale teraz, co uz 3 roky neberiem, sa to zase vsetko vratilo... 😒

janulka04
2. okt 2009

michelle: DPH 😀 😀 😀

michelle
2. okt 2009

a este vam napisem jednu haluz: nut je teraz na skolskom vylete v polsku... v stredu tam isli a cez den mi prisla od nej smska: "stojime niekde v polsku, zastavili nas policajti, vodic si doma zabudol vodicak" 😝 ze jakaa sila, co? 😨

dzou
2. okt 2009

no ja aj ked som brala hak tak som mala bolestviu mozno o trooooooosku slabsiu ale inak to bolo skoro to iste... tak uvidim moja mam bola na tom isto ako ja ( a ako moje segri) ze bola velmi olestiva a po porode sa im to zlepsilo...tak dufam, ze aj mne 😉

dzou
2. okt 2009

mich tak to je dobre 😀
a este som chcela ze zavidim takym babam jak moja kamoska ta nema ziadne boesti ani nevie ze ju ma 😒

michelle
2. okt 2009

dzou, olestiva 😀 to je aka? 😉

janulka04
2. okt 2009

baby, ja si pamatam, raz som bola na prazdninach u babky a necakane mrcha dosla skor, tak ja ze poziciam si vlozky od tety, nie? A ona, ze jasne, tam a tam su...a dojdem tam a tam same slipove vlozky, intimky....tak som isla spat za nou, ze kde ich mam hladat...a nakoniec vysvitlo, ze to ona pouziva pri mrche, ze ona ma tak slabe, ze slipovky jej stacia... 😲 zavidela som

dzou
2. okt 2009

tak asi lepsia je boestiva 😀

janulka04
2. okt 2009

😀 😀 dzou, michelle: obe ste to slovicko skomolili
inac, to je sila....sikovny sofer

michelle
2. okt 2009

este jednu dobru mam: brasko zije v nemecku a jeho deti, teda jedna z dcer, ked bola mladsia, tak sem tam do slovenskej vety zamiesala nemecke. raz ich varovala moja mama, decka si kreslili a ta jedna z dcer povedala, ze chce kleba. mama jej teda namazala jeden a doniesla, ze nech sa decko naje, ked je hladne. a ona zas len "jaaa chceeem kleeebaaaa!" mama chudera nevedela, ze co to decko chce. ci chce suchy chlieb, alebo s niecim inym, ci ako... mala furt len "jaaa chceeem kleeebaaa!" ...potom z toho vysvitlo, ze chce lepidlo (kleber tusim?) ...co vyslovene vyznelo ako klebaa 😀

michelle
2. okt 2009

dzou, takze oestiva? 😀 😀

michelle
2. okt 2009

teraz som to pokaslala ja 😝 beostiva som chcela napisat 😀 ...to slovo je nejakee zacarovaneeee 😅

dzou
2. okt 2009

tak to je tiez dobre mich 😉

michelle
2. okt 2009

jani tak to je uz nazist, ze slipove 😝

michelle
2. okt 2009

kurnik sopa... na zavist 😀

janulka04
2. okt 2009

heej....michelle.... 😀 😀 😀 😀

michelle
2. okt 2009

este jedn prihodu mam.. len to by nemohol citat mm, lebo.. cojaviem, ci sa neurazi? 😕

dzou
2. okt 2009

michh a cita to? 😅

janulka04
2. okt 2009

aj ja nazidim 😀 😀 , michelle 😀

michelle
2. okt 2009

cojaviem? vie, ze sem chodim, na mojasvadba aj prispieval sem tam... tak neviem, ci si to tu obcas neprecita... 😕

michelle
2. okt 2009

jani a ja este k tomu tebe nazidim to 7tt 😀

dzou
2. okt 2009

aj ja nazidim 😉 ale tak v dobrom samozrejme 🙂

sharmana
2. okt 2009

babule píšete jak draci, ani čítat nestíham a nie to ešte písat.... práve rozmýslam, že by som zajtra isla k našim, a oznámila im tú novinku... neviem čo na to povie mm, ale určite by som to chcela povedať skôr svojej mamine ako svokre, predsa som jej dcéra a zaslúži si to.... segra už vie, ale mlčí ako partizán... a dnes som hovorila s malym damiankom synovcom, zas sa rozkecal a pýtal sa na zvieratká a čo robia zvieratká v ZOO /má z toho neuveritelný zážitok, ked bol u mna na víkend/ a hovorím mu, že mám v brušku bábätko.. tak úplne stíchol a potom tak nahlas zakričal "ANO"? .... som sa rehotala jak hovado...tak aby náhodou babke nenažaloval skôr než jej to stihnem povedať ja 😀

janulka04
2. okt 2009

ja zase nazidim v dobrom cheerly tu fotecku mrnusa....ja si este musim pockat..
www.miminko.com/modules.php?name=Useful&file=sc... inac, toto je dobre, sa vam to zide raz...dufam, ze cim skor a nebudeme si uz musiet nazidiet...zadate datum poslednej mrchy a ono to vypise, ze kedy uz sa da pocut srdiecko...kedy uz ma realnu sancu prezit...je to zaujimave.... 🙂

michelle
2. okt 2009

sharmi, este dobre, ze sa nespytal,ze preco si ho zjedla?? 😀 😀

janulka04
2. okt 2009

sharmi, deti su podarene...mna sa kazde rano male pytaju, preco uz nemam velke brusko...a minule sme boli u svokry a svokor ma pupok a mala sa ho spytala, ci tam ma tiez babatko.... 😀 😀 😀 to bola sranda

michelle
2. okt 2009

jani, dobra vecicka to je. aj ked to asi pocita s ovulkou (teda aj pocatim) na 14DC... nie? no mne by to tento mesiac akoze aj tak vyslo. no, raz ten link dufam pouzijem 🙂
aj ja nazidim v dobrom, samoska 🙂

dzou
2. okt 2009

sharmi to je zlateee moj synovec ma 3 roky a ked mu poviem, ze ideme von a on pecooooo a potom podem teaaaaaaaaz a ja ze este chvilu a on furt pecooooooo teaaaaaaaaaz 😀 😀 😀 strasne je zlaty... a raz sa s nim mama(babka) rozparavala a hovori mu, ze daj mi rastika ku telefonu(to je jeho starsi brat) ale on kukal teku a nechcel... a malu ze on nechce a babka sa pyta preco a maly na to lebo je hlupaaaaaaaaaak 😀 😀 strasne je podareny 😉

sharmana
2. okt 2009

michell. 😀 no možno sa ma na to ešte spýta, ked ho prídem pozriet 😀 on teraz začal byt aktívny telefonista, predtým mi utekal od slúchadla a teraz nechce segru ani pustit, aby sa so mnou porozprávala... lenže niekedy tie jeho vety prekladám, lebo 3 ročný špunt je to.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre