Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

michelle
2. okt 2009

dzou, tak teku 😉
podla mna sharmi minimalne nad tym rozmyslal, ze ako sa tam dostalo, ked si mu to povedala. preto to ticho. no mozno sa ta to este aj spyta 😉

dzou
2. okt 2009

presne aj ten mojs synovec sa rozkecal cez telefon 😉 ja uz sa neviem dockat kedy mi take bude behat doma 😵

janulka04
2. okt 2009

nooo,michelle...moje male skor trapilo, ze skadila sa dostane von 😀 , tak som im povedala...ale tak v detskej reci....ja som neni zastankyna bocianov a ze to sme si kupili a podobne

michelle
2. okt 2009

...dam tu prihodu? ....co?

janulka04
2. okt 2009

skadila... 😀 😀 malo tam byt skadial

michelle
2. okt 2009

jani, a ako si nazvala to "skadila" detskou recou? 😉 ...ja tiez nemam rada zavadzacky.... uz vedia, kto nosi darceky?

dzou
2. okt 2009

ich trapia teda veci, ze? z eskade sa dostane von...no sak si im mala povedat jak v tom filme..z kade dnuka z tade von 😀 😀

michelle
2. okt 2009

dzou aaa to by bola este tazsia odpoved, ked sa zacnu pytat dalej 😀 ...akoze a kto to tam dal? a cim? 😅

janulka04
2. okt 2009

nooo, raz nas uz nacapali, ako sme s mm riesili darceky..takze sme to vyriesili tak, ze sme im povedali, ze posielame korunky Jeziskovi a on nakupi, posle nam a my ich nachystame pod stromcek....lebo sme vtedy rozoberali, ze musim ist do roboty, aby bolo na darceky....pravidelne kreslia, co by chceli....
nejako tie deti rychlo rastu....michelle... 😒

michelle
2. okt 2009

jani, kazdy vek so sebou nesie nieco mile... nie? 🙂 a teba uz pomaly ale isto caka druha vlna 🙂 nazidim 😉

janulka04
2. okt 2009

michelle: 😀 😀 😀
dzou: my sme im vysvetlili, ze ked sa tatinko s maminkou veelmi lubia, tak maju babatko...princip plodenia vysvetlit....nooo na to je este cas....ale porod vedia...aj im stale hovorim, ako maju dbat o hygienu, aby mohli mat raz babatko...videli aj par obrazkov...ked sa opytaju...noooo, niekedy som riadne v rozpakoch, ale klamat nie, ani im nepoviem, ze chod sa hrat....vysvetlim, tak aby pochopili...a sme spokojne vsetky tri 😉

dzou
2. okt 2009

ja som na to tiez prisla este v skolke... ja som bola taka sibalka..raz prisla pre mna mama do skolky s nejakymi taskami a tam mala aj taku hnedu krabicu...to som potom dostala taku malu kuchynku a hned ma napadlo, ze sak taku krabicu mala mama pri sebe a hned bolo po jeziskovi 😀

nadenkaaa
2. okt 2009

baby prepacte terazx z ineho sudka ako je m ozne ze mi ff neoznacil ovu ked som si tam pridala aj teploty az do utorka a aj hlien som si tam skusila dat a on nic svinuch??? 😒
http://www.fertilityfriend.com/home/nadenkaaa
skuste na to mrk 😉

janulka04
2. okt 2009

michelle: ja sa tesim na tie prve mesiace...ked to voniaaaaaa....amam dve pomocnicky. teda zatial sa dusuju, ze budu pomahat...ale uz vidim tu realitu 😀 😀
veru....deti tazko oklamat, dzou...mna cakaju o 3 tyzdne narodeniny, tak bude sou

dzou
2. okt 2009

hej jani sak tak nejak by to malo byt normalne im to vysvetlit, aj preto aby potom v doseplosti nemali nejake predsudky...ako tu akurat tento tyzden isle jedna realicia...a tam bola zena co ju chlap za cely zivot nevidel holu(40r.) neviem ako sexovali ale mali dceru...a potom z nej vyslo, ze jej matka jej dokonca zakazovala sa dotykat vlastneho tela... a nakonoec to dopadlo tak ze to preniesli az na 3.generaciu pretoze aj ta dceru uz mm nevidel nahu 4 roky sila co? a to vsetko preto ze rodicia mali predsudky sa o takom rozpravat alebo dokonca sa vyzliect alebo co...

sharmana
2. okt 2009

jaaj podla mna pre deti je najkrajšie, ked ešte môžu verit na Ježiška, vtedy sú pre ne tie Vianoce také "magické"... pamätám si, ako sme skákali všetci 4 v detskej, ked nás tam naši po večeri poslali a už sme sa nevedeli dočkat, a ked zazvonil zvonček "to akože Ježiško dáva znamenie, žemôžeme ísť", tak sa rozleteli dvere a si teraz predstavte to STÁDO rozbehnuté 😀 😀

dzou
2. okt 2009

nadi nechapem 😒 sak to je jasne...neviem co sa mu nepaci

nadenkaaa
2. okt 2009

nechapem ani jaaaaaaaaaaaaaaa ☹ ☹ som uplne nestastna co ak ovu nebola????

dzou
2. okt 2009

sharmi jaaaaaaj to bolo super 😀 my sme to tiez tak mali 😵 krasne sa na to spomina... ja si aj teraz tu robim vzdy take pekne vianoce...mm mal take o nicom...ale ovela viac sa mu paci ako sme to robili my a to tiez je pravidlo, ze co ti daju rodicia tak potom to clovek preziva u nas vianoce boli vzdy super...mm ich neznasa(l) ale uz si zvyka a strasne sa tesim ked budeme mat mrnuska, to budu naj naj vianoce 🙂 a keby sa mi to podarilo v tomto kole tak na dalsie vianoce by malo uz pol roka 😵

janulka04
2. okt 2009

nadi....nooo, tot riadna zahada

michelle
2. okt 2009

nadi, asi preto, lebo si si predtym dala rucne nastavenie... skus ist do dola na Tuning/Override a v okne, ktore ti otvori, si zaskrtni moznost advanced

michelle
2. okt 2009

..a potom potvrd Set

rhodosbb
2. okt 2009

baby, ja z vas nemozem, ja na dve hodky odidem a vy ste tu uz stehli vsetky aj porodit 😀 a zapisat 4 strany...
nadi, ff asi vie, ze ho chces ofajat 😉

jani, aj moja sofia vie, ze babatka sa rodia cez cikulu, aj ked nechape ako, alebo cez brusko, ked sa nevie dostat von...ona sa neda oklamat vsetko to berie uplne v pohode 😀

nadenkaaa
2. okt 2009

ale zasa mi to zaznacilo len modrym ked osm si to davala ja tak bola ciara len pozdlzna teraz su obe ale je to len modre nie cervene ako minuly cyklus

rhodosbb
2. okt 2009

michelle, ja cakam na tu prihodu 😀

janulka04
2. okt 2009

😉 Veronika, ved ono to je lahsie o takom hovorit, lebo su to dcery, si myslim

dzou
2. okt 2009

rhodos no vidis ake sme sikovne 😉

dzou
2. okt 2009

keby ste videli toho mojho psa 😀 asi uz milionty krat dnes mu padla lopticka pod skrinku uz som mu povedala ze mu ju uz nebudem vyberat...a teraz lezi pred skrinkou a zamilovane na nu kuka a vzdycha 😀 😀

sharmana
2. okt 2009

ha toto je zlaté s tými detmi....
michell aj ja chcem vediet tú príhodu 😉
práve volal mm, že ešte pracuje, som mu oznámila, že zajtra by som chcela ísť k našim, tak sa začal smiať, že už neviem vydržať ako to poviem našim 😀

nadenkaaa
2. okt 2009

no to mne mama hovorila ked som bola mala ze som poucovala dedka lebo on povedal ze deti nosi bocian a ja som sa pred neho postavila ap ovedala aaaale dedko a to ty nevies ze deti sa rodia mamicke z bruska? 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre