Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

xena323
2. okt 2009

je tu niekto este

lucialen
2. okt 2009

Konecne som vas docitala, to ste toho dnes vela stihli 😀
Ja som trochu pokosila, pokazila som kosacku 😀 Zajtra nam pridu dokoncit schody a kamen okolo, takze musim vstavat o 7hod 😠 To sa mi fakt nechce 😒

janulka04
2. okt 2009

luci 😀 😀 , ty sa chytnes kosacky a hned ju zrusis?

lucialen
2. okt 2009

U nas kosim len ja, ale mame vseliake palice a kamene v trave, tak som odpalila jeden noz 🙂 To mame len taku staru kosacku co vyrobil moj starky, on ju hned opravy, takze v pohode 😉

janulka04
2. okt 2009

jaaj...teda, vy ste suuupis par....mamina zahradna architetektka a tatino domaci majster 😉 ....zavidim tu zahradku...v dobrom... 😉

groka
2. okt 2009

ahojte

kto tu je?

janulka04
2. okt 2009

jee, luci...az teraz som si vsimla, ze starky...ja uz ani citat neviem...sa hanbim...neni tu cervenajuci sa smajlik?
groka, ja som tu... 😉 ako sa citis?

groka
2. okt 2009

ahoj janulka,celkom fajn,len mi je strane kosno,ja som taka zamrznuta nevies aka je inkubacna doba na prechladnutie?teda za kolko dni to mozem dostat od kamosky?
dnes ma trosku pobolievalo brusko,ja si budem hned mysliet ze som prechladnuta lebo ja hned prechladnem ked je uz zima

zajtra nas caka nakupny den,aj sa na to tesim,len nevime co na seba lebo mi je vsetko velke a vo vsetkom potom vyzeram hrozne

mm "pozera"tv spi tu na gauci,toho dnes bolela od obeda hlava

groka
2. okt 2009

kde ste baby?co tu budem sama?

janulka04
2. okt 2009

neviem, moja...ja nastastie este nemam nic, len male a mm chripkuju..dnes aj zvracali, chudatka.... 😖 , idem spat...idem sa venovat mm, tyzden sme sa nevideli.... 🤐

groka
2. okt 2009

tak dobru nocku ja idem tiez teda

tea333
3. okt 2009

Ahoj baby, teda dobre ranko hehe 🙂
akurat som prisla domov,robila som rozvoz vsade mozne z diskoteky,lebo bola oslava a nikto nesiel autom 🙄
ale bolo dobre, tak som zvedava na rhodos, ja necakam tiez tak do pondelka 😎
aj ked tento mesiac sme stihli uz po 12.DC lebo som bola prec..
zatial sa na mrchu necitim, ale to pravdepodobne moj uponahlany zivot bez spanku 😖
tak sa idem poriadne vyspinkat, zajtra mam povinne rodicovske navstevy a kedze som sama tak kamoska zas na vecer nieco vymysli, ani jeden den si neoddychnem od nocnych aktivit, ale pride mi to take prirodzene lebo zacala skola a s nou rozne zurky a ja sa necham zlakat,dnes som este o 4 tancovala! mala som asi 8 cm ihlicky na nohach..no uvidime ci zajta vstanem..

k teme co nacala dzou, menstr. cyklus ovplyvnuje muzov, a to velmi, a ovplyvnuje aj zenske telo, videla som o tom dokument na NG, zenam pocas ovu sa deju veci typu ze sa nam zosumernuje postava aby sme vyzerali lepsie a aj vyzerame, muzi nas vnimaju inak...no ale o tom inokedy..
ja sa strasne tesim ze je to plodna tema ale nepiste tolko! kto to ma citat 😀 😀 😀

lucialen
3. okt 2009

Dobre ranko 🙂
Vcera ste sa vykecali a dnes tu nieje nikoho 😠

andzi
3. okt 2009

ahoj luci, ja som tu na chvíľu

lucialen
3. okt 2009

Ahoj, tak ako u dokiho? Praskol ci co? 🙂

andzi
3. okt 2009

hej, povedal, že áno

tea333
3. okt 2009

Ahoj baby,
tak andzi potom je dobre ked praskol, skus ho po ceste napadnut 😉
lucia vsak vies ako, vikendy su slabsie

inak snivalo sa mi o pozitivnom teste 🙂

diamond_doll
3. okt 2009

Caute baby..neviete mi poradit ci sa plati za ten Nt screening alebo je to zadarmo ? 😕

andzi
3. okt 2009

tea: ešte sme to včera positili, keby sme náhodou stretli uvoľnené vajko
diamond_doll, mne sa zdá že sa to platí

groka
3. okt 2009

ahojte

tu je moj grafik,teplotak stupla http://www.fertilityfriend.com/home/23cc25

tak uz mame vsetko na svadbu,dnes som muzovi kupila kravatu,je pasikova je tam cierny pasik,sedy,potom taky strieborny ako keby ten krasne ladi s mojou kabelkou,ku satam je bohovska,uz ma aj koselu,malemu som kupila nohavice s vestickou,kravatu ma on svetlejsiu ako muz on tam nema nic cierne,vecer vyfotim vsetko a poslem vam link

malemu som kupila dnes este ciapku taku na teraz,a idem upratovat,chlapi isli von tak ja mam co robit a vobec sa mi nechce,spala som do 9:00 a tak by som zase spala,strane ma lame

dzou
3. okt 2009

CAute ...no ja som dnes vstala o 12 😀 vcera sme s mm trochu popili vinko ked uz je ta mrcha a dnes som ko 😝 🙄 ale kukam ze tu pomaly nikto nie je ...a rhodos tu este nebola ze ako vyzera jej graf?

groka
3. okt 2009

ahoj dzou si tu?
ja uz mam upratane este dlazky ale to sa mi uz nechce a mala by som zehlit,ale je mi na figu 😝

dzou
3. okt 2009

hej som tu... len som mrtva 😝

groka
3. okt 2009

dzou aj ja az ma oci pali co by som spala,keby som teraz lahla pred tv tak som tvrda za 2 sekudny ale ladujem do seba kavu

andzi
3. okt 2009

čaute, aj ja som dnes taká unavená, že by som v momente padla do postele, vstávala som už o 6.00 kvôli meraniu a potom ten spánok už bol o ničom. Práve som dala do rúry piecť ryžový nákyp, mm mi volal, že má naň strašnú chuť.

dzou
3. okt 2009

ja oddychujem.... pri telke akurat rozmyslam ze aky film si kuknem ...mame ich strasne vela na hardisku a neviem si vybrat 😝

tea333
3. okt 2009

baby mna caka upratovanie..ale taaak sa mi nechce

dzou
3. okt 2009

vidim ze dnes je nejaky lenivy den 😅

dzou
3. okt 2009

sharmi inac dik za pochvalenie psika 😀 to je moje zlaticko, ale sak uz som to tu velekrat pisala 😉 no my by sme aj chceli vacsieho ale nie su na to priestory...

janulka04
3. okt 2009

fiiiha, ale je tu dnes pusto...a ozaj, kde je rhodos s grafikom?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre