Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

motylek17
5. okt 2009

.... a byvali ste v BA, nez ste sli do zahranicia??? ...

dzou
5. okt 2009

hej hej to je taky pekny pribeh 😵 on po mesiaci chodenia na dialku ma prisiel kuknut do BA vtedy bol nezamestany a jeho bratranec tu robil a mu ponukol ze ked uz je v bA ci nechce ist na pohovor vo firme kde on robil, tak siel a zobrali ho takze z vyletu na 3 dni sa stal vylet na 3 roky 😀 potom sme spolu aj byvali 1,5 roka v garsonke predtym ako sme sli do UK...

motylek17
5. okt 2009

to my sme sa spoznali cez pokec.... 😀

dzou
5. okt 2009

tak to je zaujimave 😀 a ako dlho ste uz spolu?aj ste zosobaseny?my nie.... a sme spolu 7 r.

motylek17
5. okt 2009

... v decembri to budu 4 roky.... v juni tohto roka sme mali svadbu... predtym sem spolu byvali 3 roky... a teraz nam uz chyba len, aby sme boli traja... ja ked mm ma z predchadzajuceho vztahu 10-rocneho chlapca... cize mame veselo...

dzou
5. okt 2009

ale to je pekne... a jeho syn byva s vami?takze v podstate uz si mamina 😉

motylek17
5. okt 2009

nebyva, je s mamou.... my ho mame kazde dva tyzdne...

dzou
5. okt 2009

ale tak aj tak aspon si ho trochu uzijete...a vychadza s tebou dobre?

motylek17
5. okt 2009

to hej... aj ked to nie je take lahke pre mna... stale sa s tym neviem 100%-ne zmierit...

dzou
5. okt 2009

hej akurat som rozmyslala ked si napisala....ze neviem ci by som sa ja s tym zmierila kebyze mm ma dieta z predch. vztahu... no musi to byt tazke, ale ked ho milujes urcite sa to da prekonat 😉

motylek17
5. okt 2009

ved to, keby som ho tak nemilovala, tak s nim nie som.... zaciatky boli hrozne, ale teraz kedze byvame sami je to o 98% lepsie....

dzou
5. okt 2009

hej to verim 😉 aj ten moj nie je ziadny anjelik... tiez sme mali jednu velku krizu este ked sme spolu zacinali.... ale tiez ho milujem najviac na svete(hned po mojom psovi 😀 😀 😀 😀 ale nie)... takze sme to prekonali 😉

motylek17
5. okt 2009

... uvidime ake to bude ked budeme mat svoje... ako to bude zvladat maly...

dzou
5. okt 2009

sorry ze ja som tak zmyzla, ale susedu seklo v krizach tak som jej bola ako dobra dusa kupit nejake tabletky 😉

motylek17
5. okt 2009

dobre susedske vztahy su k nezaplateniu.... 🙂)

dzou
5. okt 2009

hej a ten mm on robi s jej muzom takze mi vychadzame velmi dobre nastastie 😉

motylek17
5. okt 2009

ja hovorim, ze cudzi su obcas lepsi jak vlastna rodina

dzou
5. okt 2009

no to ja hovorim stale 🙂 ze cudzi ti pomoze skor ako vlastna rodina, nam sa to uz velakrat potvrdilo 😉
a kde na zahori byvate?

motylek17
5. okt 2009

je to taka mala dedinka pri malackach....

dzou
5. okt 2009

no tak to nemas daleko do BA 😉 a mate domcek alebo byt? (ale som zvedava co?)

motylek17
5. okt 2009

v pohode... nasi maju velky rodinny, tak my sme si zobrali poschodie + podkrovie... urobili sme si vlastny vchod, cize mame taky mezonetik.... 🙂 a vy ste si v UK kupovali byt ci mate podnajom????

dzou
5. okt 2009

kupovali.... vo februari iz bude 2 roky sa moc tesime....len duafm, ze mm pojde praca ako doteraz aby sme nemusli prist do krajnych moznosti a predat ho 😒 ale tak to by bolo to najposlednejsie riesenie....

motylek17
5. okt 2009

tak to sa tesim s vami... uz nam chyba len ten detsky plac, co???? ... a tam mas normalne aj gynekologa??? a ostatnych lekarov????

dzou
5. okt 2009

hej uz len to nam chyba 😀 ... no mam tu normalne dr.ale ako som uz velakrat pisala gynek. tu zeny nemaju tu proste nechodia na preventivky...ked budem tehu pojdem za norm.dr a potom mi pridelia porodnu asistenktu... a tam ma bude vysetrovat a bude aj pri porode...

motylek17
5. okt 2009

zaujimave.... 🙂 utekam domov, prisiel pre mna mm.... pekny vecer prajem... 🙂

dzou
5. okt 2009

aj tebe 😉

dzou
5. okt 2009

halo halo je tu niekto? kde sa sa vsetky stratili 😕

monikapd1
5. okt 2009

ahoj dzou ja som tu 😉

dzou
5. okt 2009

ahoj tehulka nasa.... ako sa mas? preco este nemas tt pri mene?

monikapd1
5. okt 2009

noo nemamho este preto bo k lekarke idem az 20 - teho a cakam co mi povie v kolkom som tyzdni, noo, ale podla netu co som pocitala som 6+2 tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre