Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
7. okt 2009

ani tak o nicom....andzi tak mrcha 😒 no tak drzim palceky aby spermio dobre dopadlo 😉

groka
7. okt 2009

andzi tak budem drzat paceky vam,ja nevime ci budem testovat,ale asi ano,bola by som chora keby nie,ja 14 by som chcela,skor ani bohovi uz

dzou
7. okt 2009

hej groka vydrz.... stoji to za to jedna babula mala // na 10 dpo a na 14 dpo iz nic a dosla mrcha 😒 take sklamanie by asi bolo tazke.....

miskahryzka8
7. okt 2009

veru dzou som sa zapotila 😀 , jj pozitivna energia uuuplne z vas srsi 😉 , jj od jula, ale tento mesiac akurat bolo malo snazenia, sme boli rozcestovani a teraz sme obaja chori a nie sme pri sebe 😒 , ale pozeram, ze viac nas tu je chorych, tak zelam vsetkym skore uzdravenie 🙂

miskahryzka8
7. okt 2009

a este, dnes som si kupila novy digi teplomer od hartman, oni sice pisu, ze inak ukazuje v puse, inak po pazuchou a inak v "podvozku", aj inak dlho ho treba mat tam a inak tam... No ale aj tak 😲 No ale bazalnu si asi meriate v "podvozku", ze???? Vraj je to tam najpresnejsie... A to si na rano davate kedy budik na meranie, ma to byt v rovnakom case, ze 🙂 ? Pozerala som si vase grafy na fertilityfriend a pripada mi to nejake zlozite 😲 aj ja si chcem urobit od teraz grafik, tak idem trosku nastudovat ako na to a asi sa vas budem pytat, uz ste znale ako citam 🙂

dzou
7. okt 2009

aj ja zelam, mna to zatial nejak obchadza na stastie klop klop klop...a to je tu uz dost chladno rano aj iba 5 stupnov 😝
ako myslis ze nie ste pri sebe?... ako je odcestovany alebo tak? ... a ak sa mozem spytat kolko mas rokov? nas vek najdes v tabulke 😉 u nadenky...

dzou
7. okt 2009

no naj je to v podvozku ako si napisala 😀 a treba teda merat v jednu a tu istu hod( nie ako ja uz 3 x co meriam som zaspala 😀 ) ja mam budik nastaveny tak ako do roboty cely tyzden a ak nejdem do roboty tak odmeriam a spim dalej....pohodicka....graf je v poho s tym ti pomozeme....uz si sa zaregistrovala na ff?

dzou
7. okt 2009

aaaaaaaa uz som kukla tabulku a uz si tam 😉 tak uz mam jasno 😉

miskahryzka8
7. okt 2009

tak mne sa u vas hned zapacilo 😀 , tak som este vcera dala nadenke udaje a ona je sikulka, tak uz dnes aj v tabulke som 😎 , mam 28 inak 🙂 tu dnes bolo tak krasne teplo a musim byt doma ☹ , len k doktorke, co som presla... No ja som este nie u neho uplne nastahovana, tak doma mam vacsie pohodlie, tak sa liecim doma, lebo som v nedelu prisla z milana a mi bolo uplne ze zle a terraz mam uz 4 den vecer 37,4 teplotu, co lekarka povedala, ze mam len zapal hrdla a dala mi bioparox... Vie, ze sa pokusame o mimco 🙂 ja som si to chcela zacat merat uz od vcera a zapisovat, ale ta teplota to asi skresli, nie?

miskahryzka8
7. okt 2009

ja trosku odbieham a pri tom odpisujem, idem sa zaregistrovat a kuk na ff 😉, najprv som myslela, ze to znacka pre facebook az ked mi zaplo 😀

dzou
7. okt 2009

no je to dost mozne ze choroba to moze skreslit 😉 a co si robila v milane?.... takze vy nie ste zobraty?

lucialen
7. okt 2009

Caute baby, ako? 😀
Ja som sa si poslala pozvanku na FF a prepisovala som grafy 🙂 Teraz uz viac veci ukazuje, ked tam mam viac grafov 😉 Dnes ma chytila taka bolest hlavy, napinalo ma na zvracanie, som musela dat ibalgin a zalahnut 😒

dzou
7. okt 2009

teeeeeeeda baby sa rychlo vsetky vykurirujte 😉 co to tam mate na svk za bacil? 😖

nadenkaaa
7. okt 2009

luci a kde je ta pozvanka na ff?

nadenkaaa
7. okt 2009

uz som to nasla 😉

lucialen
7. okt 2009

Nadi, v lavo v tom fialovom dole, ze invite friend 😉

dzou
7. okt 2009

baby inac co porabate ze je tu tak mrtvo? opat nejaky serial?

lucialen
7. okt 2009

Dzou, akurat som to chcela napisat, ze co vsetky robite alebo pozerate? 😀

miskahryzka8
7. okt 2009

ja studujem FF :D, v milane polopracovne polo za zabavou 🙂, zobrati nie sme, babo chceme obaja, priatel sa chce aj zenit, ale ja zatial vydavat ani za nic 😀, no zatial idem kuk znacky, ako prvy sa mi otvoril kalendar 🙂 a inak meranie som si dala oralne, nie vaginalne zatial, lebo ja si dam budik na dobu, kedy urcite este nebudem vstavat, lebo ja vstavam vzdy uplne inokedy, takze mi je ho prijemnejsie aj leziac vedla poloviciaka vopchat do pusy ako do podvozku :D, velmi to vadi...? Myslim teraz teplomer 😀 😀 😀

dzou
7. okt 2009

miska 😀 😀 😀 no nevadi to vobec ked si zoberies obdvod penisa a obvod teplomera.. tak to nie je vobec ziadny problem 😉 ...no a mm stae spi ked si meriam ani nevie ze si tam nieco davam 😉 je to lepsie meriat dole, v noci mozes spat s otv.ustami a to dost skresluje...ale sak vyskusas a uvidis kazda nakoniec prejde na meranie v podvozkzu 😀
luci 😀 a 😀 ty co robis? ja kukam film ro(c)k podvrataku...super cesky film im sa vzdy podaria......

miskahryzka8
7. okt 2009

baby, co je biela a cierna gulicka v kalendary? Tam to nie je vysvetlene 😠

dzou
7. okt 2009

hej aj sa som na to uz kukala.... ale myslim si ze to bude mesiac teda ci je spln alebo nie......

miskahryzka8
7. okt 2009

😀 😉 aha, takze keby som si pochrapkala a tak 😀 , tak si to idem prehodit v zadani, ze dole, len musim kuk, ze kde 🙂 , lenze ja mam taky pipaci teplomer a pipaci budi, tak sa poloviciak bude furt na to pipanie budit 😒 a velmi by vadilo, kebyze si robim merania o polnoci? Lebo zase ja som nocny vtak 🙂

miskahryzka8
7. okt 2009

no mna to napadlo s tym mesiacom, ale zdalo sa mi to nejake prozaicke do kalendara plodnosti 😝

lucialen
7. okt 2009

Ja sa nudim, ale idem nieco pozerat na pocitaci 🙂
Dzou ma pravdu, spln a nejaky novy mesiac 😉 😀

dzou
7. okt 2009

nooo moj sa na tpo nebudi ale moj je spachtos....a teda o polnoci mozes merat ak budes mat predtym spanok aspon 5-6hodin... 😀

nadenkaaa
7. okt 2009

no uz sa tu bavim s tym vip a zadavam to co si pamatam🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/2a5232

miskahryzka8
7. okt 2009

jj uz som to aj ja nasla s tym mesiacikom 🙂 a tie ostatne znacky sa mi tam budu objavovovat ako budem doplnat teplotu? Dokelu, ona sa na to zobudi 😒 Tak si dam az na osmu, on vacsinou vstava skor a ja neskor 😀 Teraz som kliknuta na (Based on your cycle history) Key/Legend

miskahryzka8
7. okt 2009

a este nieco, na mojom teplomery novom, je teda, ze sa da merat oralne, pod pazuchou a v konecniku a na FF je moznost vaginalne, tak kde si t vlastne meriate v ramci podvozku 😉 ?

dzou
7. okt 2009

nadi vyzera to super 😉 ... miska a nasla si kde sa znaci ze budes merat dole? ja som o nevidela nikde 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre