Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

michelle
8. okt 2009

fuuuuuha! ze aka zmena? http://www.fertilityfriend.com/home/2a1a7a 😕 😕 😕

michelle
8. okt 2009

ze 66pts, pomoooc! 😲 😵

groka
8. okt 2009

michell ked uz boli dalej tak som ho nepocula
no keze si 10DPO a odmyslim si vcerajsiu teplotu ktoru merala v iny cas,je to krasne zatial

groka
8. okt 2009

michell a kedy ti zvykne klesnut pred mrchou kolko dni?na kolky DPO?

michelle
8. okt 2009

groka len sa mi nezda ta vodorovna lajna... ak nizko je nejako 😖
kedy ides pre maleho?

groka
8. okt 2009

a nevsimaj si tu 66pst.vcera som pisala ze keby si tam zaznacovala aj krcok,ak zvracanie,aj nevolnost a ostatne priznaky tehotnosti uz mam 100pst

michelle
8. okt 2009

na 14 DPO mi dost klesla a na 15 DPO este klesla pod ciaru. ale tento cyklus to moze byt inac...

groka
8. okt 2009

aka lajna?o 15:00 ale idem si dat pecienkovy chlebik,som hladna ,ale dala by som si cestoviny nejake,buduci tyzdne spravim,uz mi tecu slinnky

groka
8. okt 2009

chcela bys som vidiet minuly graf ake si mala teploty ale to sa asi neda co?

michelle
8. okt 2009

iem, preco mi to neukazuje pod tymto grafom..
musim teraz letiet na obed, uz na mna cakaju, ale potom to skusim nejako sem dat... papa

groka
8. okt 2009

a ja si ide konecen spravit jest a ahnut si na chvilu ma boli zas brusko mrchovsky,ale moc,dofrasa

janulka04
8. okt 2009

no ahojte babulky, ale ste spisovatelky....nadi, groka....krasne grafiky...drzim palce....
michelle: nooo, zaujimava zmena....ale tiez by som si chcela pozriet ten minuly graf...
ja zase od rana objimam zachodovu misu...ale ma len strasne napina....nic nejde...lebo som nic este nejedla ☹ a vcera mi bolo tak hrozne, som za cely den zjedla len jednu parenu buchtu ☹ fuuuj
idem do obchodu, idm sa davit ovocim aspon, tak idem nejake kupit
inac, groka, ty si aky tryskac, ja som jak zdochlina...este aj pracka mi odisla a musim malym par veci preprat aspon rucne...nooo, neviem kedy 😀 😀 😀
som stastna, ze vecer mm varil, tak pre malych mam, ja si dam aj to ovocie...pokial to zaludok prijme

michelle
8. okt 2009

som spat.
groka, nie je na mrchovske bolesti este skoro? 😕 nebudu to ine bolesti?
tu je ten minuly graf (ked som bola prvy krat zaregistrovana), ten dole (ten horny je zacaty tento cyklus, ktory tam uz nedopisujem): http://www.fertilityfriend.com/home/michelle4342

monikapd1
8. okt 2009

baby mozm mt ked som tehu taky vajickovy vytok?? hm dne som si taky malicky nasla a zlakla som sa 😲

michelle
8. okt 2009

monika, citala som, zevraj moze...

monikapd1
8. okt 2009

a neznamena to nic zle??hm bo terz som akoby v obdoby ovulky

michelle
8. okt 2009

nemyslim, ze by to znamenalo nieco zle... neboj.. ak ti nie je nic ine, tak podla man nie je dovod na obavy 🙂

monikapd1
8. okt 2009

nie nie je mi nic ine, len nechcem o toho mrnusk prist, bo s manzelom sa nan velmi tesime 🙂

rhodosbb
8. okt 2009

prave som citala na modrej streche v jednej diskusii, ze ked tuzime po babatku, mali by sme si zavesit granatove jablko na stenu - myslim obraz 😀 je symbolom plodnosti. mozno aj k tomu sa dopracujem 😀

motylek17
8. okt 2009

ahojte babule, sorry ze som tak vypadla, ale mam nejaku pracu a medzitym som skocila na obed....

lucialen
8. okt 2009

Caute, my sme sa akurat vratili z hory, zobrali sme psa na prechadzku, ked uz to ma byt posledny pekny den 🙂

motylek17
8. okt 2009

luci hned by som s tebou menila 😀

miskahryzka8
8. okt 2009

caute kocky 🙂 , ja som si vas zacala citat, ale zase tak veeela napisane 😀, ja len, ze k plateniu k tej socialky, ja si ju tiez platim od jula ako samoplatca a vela som si o tom pozistovala, motylek kludne si to zacni platit hned, nemusis zaciatkom kalendarneho mesiaca, proste hned v den ked tam prides 🙂, ja by som to riskla a ked zistis, ze si tehu skor ako by to vyslo, proste to len stopnes, urcite sa to oplati, je rozdiel mat 4500 SK a 18500SK, co je teraz maximum pocas prvych siestich mesiacov 😎!!! Plus nerata sa 270 dni do nastupu na matersku ale do dna porodu, kt. urci lekar, ty len mozes zacat poberat matersku uz 6 tyzdnov pred datumom porodu 🙂.

No a ja som si dnes merala teda prvy krat teplotu 🙂, mam 36,9, posledny menzes som mala 17.9. a teraz by som mala dostat 15.10., takze som na 22 dni cyklu. Co to znamena :D? Aka faza, alebo tak 🙂? No a bola som si kupit do lekarne cajiky a som sa pytala aj na tie ovu testy, tie jednorazove su dost drahe, ako som uz pozerala, ale mali ten Lady mikroskop za jedenast eur, na nete som tusim videla za 19, tak som si ho aj hned kupila 🙂, je chutny, vyzera ako ruz 🙂, mate s nim skuenost? Ja uz ked nieco zacnem, tak kukam a zistujem vsetko do detailov 😅, tak budem merat aj teplotu aj slinky pozerat 🙂, a vraj ked sa zacina kapradovat struktura, je pravdepodobnejsie dievcatko a ked je uplne kapradova, tak chlapcek 😲 🙂

miskahryzka8
8. okt 2009

jej asi budem priebezne pisat, co citam spatne 🙂. , michelle, nadenka mi NEcakame mrchu skoro naraz tusim, pisete ze 14.10. 🙂 , len ako som vysadila antikoncepciu, kde som mala pravidelny 28 dnovy cyklus, tak teraz som mala ze 31 dni, 33 dni a 34 dni 😲 , ako by sa mi cyklus predlzoval, mate s tym skusenosti? Michelle ozaj vsetko naj k nedavnym meninkam 😉 .

motylek17
8. okt 2009

miska dakujem moc za info... musim pockat do buduceho tyzdna, aby som si urobila test... a ked bude negativny, ihned idem do socialky.... miska ja kupujem ovu testy 5v1 a tie stoja do 3,5 Eur....

motylek17
8. okt 2009

miska, aj ja mam cyklus okolo 30-34 dni co som vysadila HA... bola som zvyknuta na 28-dnovy, ale tak co sa da robit... nieco obetovat musime...

nadenkaaa
8. okt 2009

miska vsetko zavisi od toho kedy bola ovu napriklad mne minuly mesiac prisla ovu na 15 dc a lutealna faza bola 14 dni (ta zostava nemenna)tento cyklus som mala ovu 17 dc a lf zasa cakam 14 dni takze cyklus sa mi predlzi o tie dva dni takze je to v norme .cyklus pocas brania hak nemozes brat ako smerodatny kedze cely cyklus je len "akoby" vtedy ani mrcha nie je normalna kedze vsetko je podriadene hormonom ktore beries skor ide o cyklus po vysadeni hak

miska kolko to robi mesacne ta socialka ako samoplatca?

michelle
8. okt 2009

miskahryzka, aj ty si miska? tak aj tebe secko naj k meninkam dodatocne 🙂 a dakujem 🙂
no... pravdepodobne si v lutealnej faze, cize uz po ovu. teraz mikroskopik odloz a uz len meraj, ci ti tesne pred ms teplota neklesne.... inac ovu testy su daleko spolahlivejsie ako mikroskop, ten je s prepacenim na houby, lebo si ukazuje ako chce 😒 skoda, ze si sa nespytala pred jeho kupenim, usetrila by si... ovu testy jednorazove ja kupujem woman secret, daju sa zohnat 5v1 za menej ako 4€ a s nimi mas istotu... a... mikroskop ti nemozeukazat pohlavie dietatka, tek ma ukazovat plodnost, co je este pred otehotnenim, to by musel vestit, ktora spermia dorazi ako prva 😀
nechces sa zaregistrovat na ff a tam si to doplnat? budes mat prehlad o tom, ako si na tom..

nadenkaaa
8. okt 2009

miska ja som tiez dala na michelle a pluvatko som nekupovala 😉ale zasa ak ho mas mozes robit pred ovulkou -predpokladanou co ti bude ukazovat 🙂ja napriklad najprv som som len merala ale ked teraz som si to potvrdila aj ovu testom tak som taka spokojnejsia 😉

miskahryzka8
8. okt 2009

takze ja si platim celu soc. sama a max moznu mesacnu splatku co je 44,10 EUR, to platis 270 dni, ak vide vsetko ako ma byt, vrati sa ti ta investicia uz v prvej materskej 🙂 , potom je tam obmedzenie, ak sa neotehotnie do urciteho casu, neviem kolko este od tych 270 dni, musis si to platit zase cele, ale to je dlha doba to sa nam ziadnej nestane, ja som optimistka, takze urcite sa to opla 🙂

ja viem, ze HAKovy cyklus je umely, ja som bola aj rada, ze som nemusela tentokrat ist na vyvolavacku po vysadeni ako pred rokom, to som mala vysadenu HAK na pol roka, ale kvoli zdravotnym dovodom, pred tym som ju brala 10 rokov v kuse, mozno aj viac 😖 , vy kolko baby?

A aby som si bola ista v pojmoch, lutealna faze je po menzese pred ovu, kedy sa neda otehotniet a potom je ta faza zase po ovu?

michelle jj aj ja som miska, tesi ma 🙂 a tiez dakujem 🙂 , ked mi teplota po ms klesne, co to znamena? Na ff uz mam tabulku, s az jednym zaznamom z dnes:
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php?re... 😀 , ten mikroskopik som si kupila ako doplnok ku grafu 🙂, ta predavacka mala aj pruzky, ale hovorila, ze mikroskopik je dost kupovany 😅 , ono to nie je myslene, ze ukaze pohlavie dietatka, ale ked sa ti zacne ukazovat papradkova struktura na zaciatku ovu, je vacsia pravdepodobnost na dievcatko a ked je uz silna tak na chlapceka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre