Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
8. okt 2009

tak uz ide mm tak br nocku aj vam 🙂 🙂

nadenkaaa
8. okt 2009

dievcata idem ja off nejak ma tu striasa pred telkou idem sa zbabbusit do perinky dobru nocku vsetkym a zajtra do pisania 😀 😉

janulka04
8. okt 2009

heej, citala som...najlepsie je, ze my stale pred svokrou hrame, ze pozname sa zo skolenia 😀 😀 ...ona net neuznava... 😀 teraz sa uz nepyta, ved naco aj?? Ale na zaciatku jej mm tak povedal, takze si mysli svoje a my tiez..ale inac mam zlatunku svokrusku... 😉
presne...dzou..minule po kekse a mm: Nezabudni si to zaznacit!
tak som mu vysvetlila, ze uz neznacim 😀

janulka04
8. okt 2009

dobru, babule.... 😉

miskahryzka8
8. okt 2009

a kolko tu je zahranicnych kociek 🙂, ja som 5 rokov cestovala po svete, milujem net, mam vdaka nemu kopec kamaratov a znamych, vsade som nasla slovakov a aj kamosov doma, s kt. sa teraz stretavam 🙂 , jeej ved 15 oktobra to bude vlastne rok, co uz tak aktivne necestujem 🙂 , juuj mne je doma tak dobre, ja si uz neviem predstavit, ze by som zila niekde vonku, hlavne kvoli ludom 🙂

a inak, jj muzi su z marsu, ale ved nemusia vsetko vediet a s nimi sa o takychto veciach neda pokecalkovat 😝, ale minule som citala niekde super vetu, nie zeny su z venuse a muzi z marsu, vsetci sme zo zeme a musime sa naucit spolu zit 😀

miskahryzka8
8. okt 2009

jeeejda, ja som prisla a vy uz idete vsetky spinkat 😕 , no ja som taky nocny vtak 😀 , mozem vstat aj o siestej rano a makat cely den a neviem zaspat pred polnocou 🙂 , ved mimco mi zmeni rezim jedna radost 😀

a inak s tym priberanim, tak ja milujem jest, ale precvicujem 5 krat do tyzdna tanecny dinamicky aerobic, takze som mohla ladovat co som chcela, kym som fajcila som mala 175/59 ako za mladi 😀 😀, ale ked sme zacali planovat mimco, tak sme aj s poloviciakom prestali fajcit, uz su to vyse 3 mesiace, tak ja som pribrala 7 kil on 9 kil a tiez sa aktivne venuje sportom, lenze jemu sa to prenieslo do svalov, chlapi su na tom vzdy lepsie vrrrrr, no a vraj 3 mesiace cca trva kym si organizmus zvykne bez cigariet, tak uz mi zacala ist vaha zase dole, teda tento "chori" tyzden bez pohybu zase vyskocila, no ale ja si neviem predstavit, ako budem v tehu bez cvicenia a kolko priberiem... Ale to nevadi, budem chodit aspon na prechadzky, hlavne nech sa zadari 🙂 😵

miskahryzka8
8. okt 2009

tak dobru noc a dobre rano rovno 🙂

lucialen
9. okt 2009

Dobre ranko 🙂 Dnes som tu prva, kocurik ma zobudil a potom moj drahy chrapal takze sa mi uz nepodarilo zaspat 😉

groka
9. okt 2009

dobre rano

http://www.fertilityfriend.com/home/23cc25,je mi strasne zle ,nadcha sa zhorsuje,ak kasel,aj sople,do toho rano som vstala ako napita a je mi na vracanie,ale aj muzovi,to mu bolo v noci,ale ja som sa zobudila s takym skrkanim v brchu ze uz aj si idem nieco dat do ust

motylek17
9. okt 2009

dobre rano, ako vcera mi padol net a nie a nie sa prihlasit... ☹ ... stihla som napisat len tu jednu vetu ☹

motylek17
9. okt 2009

groka aj beries dake lieky??? bola si u lekara???

groka
9. okt 2009

motylek nie neberiem nic,ale mam nisavu anginu,na mandliach mam kopu hnisu,kym nedostanem mrchu,pre lieky si nepojdem

lucialen
9. okt 2009

Groka, tak dnes len oddychujuj a liec sa 😉

groka
9. okt 2009

ale pochybujem ze by sa babatko uchtilo v takomto zapale

motylek17
9. okt 2009

groka ale bud opatrna, aby sa to neprenieslo niekam inam...

groka
9. okt 2009

motylek to urcite nie

lucialen
9. okt 2009

Groka, praveze som tu niekde v temach citala, kolko bab otehotnelo ked boli chore 😉 🙂

groka
9. okt 2009

lucka ja viem ze by som aj mohla byt,ale mam strach ze sa to neudrzi

motylek17
9. okt 2009

groka ty by si mala dostat mrchu buduci tyzden, vsak???

lucialen
9. okt 2009

Ked sa neudrzi, tak potom nieje dostatocne silne, aby to dotiahlo dalej, lepsie teraz, ako neskor 😉 Neboj, co sa ma stat, to sa stane. Radsej pockat dalsi mesiac, len aby bolo male zdrave 😉

groka
9. okt 2009

motylej tusim v stredu

motylek17
9. okt 2009

... groka luci ma pravdu, aj ked sa to tazko pocuva ... ale aj tak ti prajem prstiky, aby to vsetko dobre dopadlo....

lucialen
9. okt 2009

A kde mame dalsie julovky? 🙂
Ty ako motylek, teplota hore? 🙂

motylek17
9. okt 2009

luci dnes som 3DPO, a teplota stale 36,9 ... tak dufam, ze to znamena len to najlepsie... a ty luci ako??? ty si na tom tusim ako ja, nie?

lucialen
9. okt 2009

Ja tiez 3DPO, merala som o 1,5hod skor, takze len 36,7, ale aj to je dobre 😉 Len mi FF nechce zaznacit ovulku 😒

motylek17
9. okt 2009

ako este si nemala?? teraz nerozumiem

lucialen
9. okt 2009

Uz som mala ale FF vyznaci ovulku az po troch zvysenych teplotach a mne dnes nechce 🙂

motylek17
9. okt 2009

jaaaaaj...chapem... 😉

motylek17
9. okt 2009

ale tak tomu programu nemusis 100% verit

lucialen
9. okt 2009

Ved hej, ja som 100% ista ze ovulka bola pred 3mi dnami a on to nechce zaznacit, ale ja som to tam naznacila namiesto neho 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre