Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

andzi
10. okt 2009

cheer, nerob z toho ťažký problém, chlapi bohužiaľ milujú futbal, tak ako my milujeme nakupovanie. Oni milujú futbal pozerať nie samy, ale húfne, v tlupách, to je akási zvláštna chlapská úchylka. Dopraj mu tú radosť, veď o postup na MS sa nehrá každý deň. Možno potom tvoj manžel ľahšie pochopí, prečo si tento mesiac kupuješ už tretí parfém, keď máš v kúpeľni ešte ďalších 7. 😀 😀 😀

nadenkaaa
10. okt 2009

ahojte som s5 😉 cheer tak ked mm odide urob si babse poobedie pripadne si daj kupel pnejake skrasloovacie masky ja nieviem mne je dobre ked mm odide a ja si mozem takto urobit vsetky tie procedury na skraslenie 😵
andzi tak dzim palce od pondelka 😉
mne uz sa to od pondelka zacne nachylovat k pravde -ci to vyslo alebo nie 😀

dzou
10. okt 2009

ahojte kocky neviem ci tu este niekto je... ja uz tiez navarene, poprate, upratane 😝 tak a uz konecne mozen oddychovat 😀 inac len tak presrandu zatial moj graf ze nech nie som taka nudna 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/dzou

sharmana
10. okt 2009

ahojte, tak ja som dnes vela neupratovala, len riad a trosku zem.. ale tiez mam navarene.. dnes som vysmažila rybicku, urobila zeleninový šalát a kremovu brokolicovu polievocku...mnam
dzou. neboj ochvilu sa ten grafik rozbehne 😉

dzou
10. okt 2009

jee ja som robila tu kremovu bro.polievku cez tyzden prvy krat a moc chutila 😉
a shaarmi je ty uz mas 9tt 😉

sharmana
10. okt 2009

no mam 9tt, ale podla sona je to menej asi o 5 dni, ale to je jedno... dnes ma popichava v mieste ako je asi pravy vajecnik, dufam ze to nie je tá cysta, mam ju vraj na vajecniku, doktor hovoril že na pravom, ale tak neviem ako to on bral tú stranu, či na pravo z jeho pohladu, alebo z mojho.. 😀

brisilda
10. okt 2009

ahojte kocky 🙂 sorry ze tu nechodim no ako to uz poznate no mne je priserne zle cele dni takze som rada ze vidim postel 😀 kamoska take celodenne nevolnosti mavala celych 9 m. takze ma potesila 😝 🙄 v utorok idem k dokimui tak sa mu uz postazujem ze co si mozem davat na nevolnost a taktiez ak ma trapi uz aj zaha 🙄
inak nadi dufam ze to vyslo a mrcha nedorazi 🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

dzou
10. okt 2009

shaarmi 😀 ten tvoj doky 😒
bris akurat dnes som na teba myslela ze kde si sak uz si sp5t z dovci a teba nikde 😉 takze sa mas tazkosti so zaludkom 😒 tak dufam, ze sa ti coskoro popravi a bude uz len dobre...

cheerlady
10. okt 2009

no ja som tiez rada,ked obcas vypadne a mam pokoj,ale ked to robi casto,tak mam nervy 😠 dala som si hodinku slofika,idem este povysavat,kym je svetlo 🙄 inak baby neuverite-dnes som sa prvy krat rozpravala so svokrou odkedy vie,ze som tehotna - no rozpravala - boli to dve vety len ako sa mam a ze si mam davat pozor 🙄 este ze to bola len taka bleskova navsteva 😀 ozaj,inak vcera som bola u kadernicky,tak konecne vyzeram na chvilu zas ako clovek 😀

bris tak nech ti to co najskor prejde 😉 ty kokso,ze 11tt,supeeeer 😵

dzou
10. okt 2009

cheer.. ako vidim tak tiez mas take super vztahy s mm rodicmi 😖

brisilda
10. okt 2009

no tak ja prezmenu som este svokrovcom nepovedala o tehotenstve nic 😀
inak dufam aj ja ze ma to prejde ja som take cosi pri prvom nemala a teraz si pripadam ako citlivka 😝 nomozem ani varit ani upratovat a vsetko musi zamna robit manzel ☹ verim ze aj on bude stastny ak ma to uz prejde 😀
inak kde mame teu???

sharmana
10. okt 2009

ahoj bris, no veru dlho si tu nebola, to ti naozaj tak zle byva? vraj su na to nejake lieky, len sa spytaj svojho dr. 😉
ja mavam len kyselinu, ale včera som sa zblížila aj s wc nachvilku 😀

cheerlady
10. okt 2009

dzou to len s mm mamou,oco je pohodak a jeho druha zena (nevlastna svokra) tiez super...len ta origos mi zdviha tlak 😠 neviem,asi si nepamatas,ale niekedy som tu tak zhruba o tom pisala... 🙄

dzou
10. okt 2009

hmm cheer tak si z toho nic nerob... 😉
bri no to teda verim ze tvoj mm bude stastny ked ta to prejde 😀

brisilda
10. okt 2009

shami ja som samam nikdy neverila ze moze byt niekomu v tehu tak zle 😒 a vidis to na vlastnej kozi to teraz zazivam 😀 a ano su na to lieky ale prve 3 m som nechcela nic uzivat kedze sa vyvijaju vsetke organy predsa lieky su lieky a tie dobre na organizmus nerobia anestoji mi to zato radsej som si to pretrpela 😀 ale uz to musim dokimu spomenut a pradit sa s nim fuuuuu ☹
inak drzim palce cakaelkam na //

cheerlady
10. okt 2009

dzou snazim sa,ale su to take veci,co nemozes len tak pustit z hlavy 😒
bris no mm by som neprinutila aby za mna vsetko robil 🙄 vaz si to 😉

sharmana
10. okt 2009

cheer. lutujem ta, ale teraz musis byt kludna a ignorovat ostatnych.. a z mm si nic nerob, dnes je naozaj ten futbal a aj moj mm to chce pozerat a keby sme boli u neho doma, tak je určite v krsme s kamosmi 😀

dzou
10. okt 2009

no ani mm by asi nerobil vsetko uz ho vidim ze by urcite kecal ze si vymyslam.....
cheer ja si to viem predstavit...ja mam hroznych nielen mm rodicov ale aj jeho segra 😖 😠 neznasaju ma ale tiez uz som o tom pisala ale chapem ta kolkokrat aj mna to se..e ze ako sa spravaju a co hovoria... ze ich to este furt bavi 🙄

dzou
10. okt 2009

chvaaaaaaaalabohu ze mm nekuka ziadne sporty 🙂

cheerlady
10. okt 2009

dzou tak to mas doma fakt svetlu vynimku 😀
mam chut na sladke,idem si dat asi nutelovy chleba - mm kupil po 100rokoch nutelu 😀

dzou
10. okt 2009

ja viem 😀 jeho to nikdy nebavilo.... on radsej daco majstruje a ked bol maly tak samozrejme radsej vymyslal same lumparne 😉 a som fakt stastna ze nekuka nic 🙂 myslim sporty

sharmana
10. okt 2009

jaj babenky chapem vas, tie ktore mate nafigu svokrovcov, moja sestra tak má, teda vlastne svokru, ktorá je dost intrigánka a žiarli, už sa kvôli tomu pohádala aj so svojou švagrinou.. to bol taký začarovaný trojuholník..
a kamoška má úplne najhorších svokrovcov, jej mm bol už raz ženatý, mal z toho manželstva dceru, a svokrovci sa s tým nevedeli zmierit že sa rozviedol a znovu oženil, tak oni ju ako novu manželku ani neberu, dokonca ignoruju aj ich malu dcerku, oni beru len tu prvu jeho dceru ako za ich vnučku.. hrozní blbci... a ked maju nejaku oslavu, tak na nu pozvu len jeho, jeho dceru a byvalu manželku.. hrúza 😝

dzou
10. okt 2009

no tak to je fakt strasne sharmi... no mm zase stale nahovraju aby sme predali dom, a jeho sestra uz viac krat ze aby sa so mnou rozisiel lebo ze nie je so mnou statsny...vtedy sme sa tak nasmiali ze ako to ona vie 😀 nooo shamri my sme spolu vyse 7 rokov a ste stale ma neprijali ako jeho partnerku, druzku alebo ako to mam nazvat 😒 a je ot fakt o hubu, ale nam je to v podstate jedno hlavne ze my sa mame radi 🙂

sharmana
10. okt 2009

a nechcete sa vziat dzou? možno by im padla sánka dolu a už by s tým nic nerurobili a museli sa zmerit, ze ste stabilní partneri...
inác ja nechápem takých ludí, čo riešia druhé vztahy a tvrdia, že a tí dvaja nelúbia, pritom o tom figu vedia a opak je pravdou 😒

dzou
10. okt 2009

nooo jedno jak jedno... jasne ze ma to strasne stve ale snazime sa s nimi stretavat co najmenej.... on vlastne tiez s nimi nema az taky dobry vztah od malicka uprednostnovali jeho segru... takze napisem to tak no je to pravda ze on nema rad svojich rodicov a keby sa to dalo ani sa s nimi nestretava ...a najhorsie je ze oni si myslia ze to kvoli mne...a pritom nevidia ake chyby oni urobili vo vztahu k nemu...ale toje strasne na dlho... 😝

brisilda
10. okt 2009

😀 cher ja som nutelu kupovala malemu no je to strasne sladke tak som mu ju zadrhla 😀
inak mne mm veri ze mi je spatne kedze vidi a pocuje ako ma napina 😀 😝 a ja som na neporiadok strasne hakliva cize ak by sa dalo tak upratujem ako fredka no teraz mi to je vsetko fuk 😀

cheerlady
10. okt 2009

sharmi tak to musi byt hrozne...ale ja na mieste toho chlapa by som povedala,ze ked ste nezavolali moju manzelku,tak nejdem ani ja a hotovo 🙄
dzou ved to je hlavne,nech sa kazdy stara sam do seba 😉
inak ja som mala donedavna jednu kamosku,ale uz sa nebavime,lebo mna aj mm strasne opakovane klamala a prisli sme na to az po roku,no a ona ked sme sa prestali bavit,tak zacala o nas rozpravat,ze my (ako ju a jeho frajera) ohovarame,lebo my sami mame nefungujuci vztah - a to sme mali asi mesiac pred svadbou 😀 😀 😀 tak sme sa na tom schuti zasmiali a pobavili 😀

sharmana
10. okt 2009

dzou. aha, tak to je normalne az smutne, ked vlastny syn velmi nemusi svojich rodicov, ale jeho rodicia sa do neho asi velmi starali a všetko asi kritizovali... vtedy zvyknu deti bocit od rodicov...
pozerám práve partičku na markíze, je to docela sranda, herci tam musia improvizovat a robia scénky 😀

dzou
10. okt 2009

shaarmi uz som tu pisala ze ja by som aj chcela,teda aj mm by chcel...mozno 😀 len tam je zase iny problem z jednej strany aj trosku financny..ale to by uz nebol az tak moc ale on ich sice nema rad ...ale toto im nejak nevie urobit kvoli mame jeho lebo ona bola vazne chora a v podstate moze byt stastna ze zije a on povedal ze jej to nemoze spravit aby na jeho svadbe nebola....ale zase ptca tam v ziadnom pripade nechce takze je to taky zacarovany kruh.. 😒
bris tak to mas super ze mas takeho mm 😉

dzou
10. okt 2009

hej presne sharmi...oni ho strasne kritizovali a starali sa mu do zivota a vlastne aj teraz ich hneva ze mu nemozu nakazovat ze co ma robit...ked sme boli spolu asi rok aj daco uz vtedy mu otec povedal ze nech si to poriadne premysli ze ked uz budeme spolu dlhsie ze sa tazko rozchadza a bla bla bla a ze ci si mysli ze som ta prava no proste same hovadiny..... a teda aj ked bol mladsi tak on nebol nejake eso v skole(lenze mal poruchu ucenia co oni samozrejme nezistili a dodnes to popieraju) a tak mu furt vykrikovali ze je sprosty a ze pojde do polepspvne a tak...no a jeho sestra je naj super najlepsia 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre