Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

xena323
11. okt 2009

ahoj luci.....

lucialen
11. okt 2009

Ahoj Xeni .... ako travis nedelu? 🙂

sharmana
11. okt 2009

ahojte, ako sa máme? dnes tu bude určite málo ludí, lebo je nedela...
no ja som vytešená, lebo mm dnes konečne začal znova makat na prerábke a predpokladám, že od budúceho týždna budeme burat, už sa teším na susedov 😝 😀
sisa. držím ti palčeky, nech sa ti cyklus pekne upraví, lebo ta to musí naozaj otravovat, ked sa to takto predlžuje.. mala by si íst aj lekárovi, hádam na to niečo existuje 😉

kkatkaa
11. okt 2009

Ahojte kocky, tak hlasim prichod mrchy - o nieco skor ako som cakala. este je to len take spinenie tak cakam ze vecer najneskor zajtra sa to rozbehne naplno. nie som z toho vobec nadsena ale nejako to beriem lepsie nez minuly mesiac - mozno to na mna este len dolahne, lebo mm odchadza v pondelok mimo mesto a vobec nevieme na ako dlho a ci medzitym pride domov alebo co tak ani buduci mesiac u nas asi nic nehrozi takze som na tom nic moc 😠

inak aspon som si overila mam pekne cykly na striedacku 32, 30, 32 a teraz bol zasa 30 🙂 a mozem ist do dalsieho kola ach jo

tak aspon vam ostatnym (ne)cakatelkam drzim palce aby ste sa nedockali mrchy ale aby ste sa dockali // na tehu testikoch takze vam budem drzat palceky a tesit sa na vase vysledky 🙂 baby drzte sa !!!

xena323
11. okt 2009

ja som s priatelom u jeho rodicov,buduca svagrina ma 3tyz babo,tak sme ich troska prisli pozriet,je to nadherne...tvoj grafik vyzera dobre....nedavno som bola v PD tak som si na teba spomenula...cochvila uz budes vediet na com si,tusim ak si pamatam nemas dlhe cykly...

sharmana
11. okt 2009

katka. tak to mi je lúto, držím palce do dalsieho kola 😉
luci. grafík v pohodke, nech to len stúpa 🙂

lucialen
11. okt 2009

Ja necakam mrchu v piatok, ak nepride a v sobotu bude dobra teplota, tak testujem 😵

xena323
11. okt 2009

tak to uz mas za dverami..myslim to testovanie.. 😀 ,ja som mala minuly mesiac nadherne teploty cely cas okolo 37,dokonca v den mrchy mi stupla a aj na teste som mala ducha....som nejaka cela ina,uz sa na tom smejem....teda zatial... 😀

lucialen
11. okt 2009

Ved to, niektore baby maju take pekne teploty a nakoniec nic z toho, to cloveka nasere 😒 Na vyske teploty asi fakt nezalezi 😒 A aky test ti ukazal ducha?

xena323
11. okt 2009

s tymi teplotami je to kadejako...preto nemeriam....mala som jeden test ktoreho nazov neviem a dva testy Verify..ja som sa totiz citila divne a moc som tomu neverila ze nie som,teplota hore aj mm mi vravel ze to asi vyslo...a nakoniec nic...

lucialen
11. okt 2009

Ja som sa tak citila v july a tiez nakoniec nie 😒 Mozno tam aj nieco bolo, ale odislo 😒 To by dokazoval aj ten tienik, ale zbytocne polemizovat 😉

nadenkaaa
11. okt 2009

caute nechapem z teplotu klesla sice som 28DC ale len 11dpo 😔 uz sa zmierujem s myslienkou ze tento mesiac pride mrcha v plnej parade 🤐 😒 ☹
http://www.fertilityfriend.com/home/2a5232

xena323
11. okt 2009

mozno tam nieco bolo aj man to napadlo....lekar mi doporucil laparku,a jeden znamy gyndos este predtym zmerat sliznicu maternice, ak je nizka,nemusi sa tam mimi uchytit...len men sa nejako do toho nechce...uz som podstupila okrem laparky a boli to len o to vacsie kazdomesacne sklamania....a co ty boal si na folikulometrii????

lucialen
11. okt 2009

Bola som 16DC a akurat praskal folikul a vytekala tekutinka 😒 😵 Tak som sa potesila a letela domov poistit 🙂
A laparka je na co dobra?
Nadi, sice klesla ale este je dobra a moze vyskocit 😉 🙂 To je blbe pri takych vysokych teplotach, este vacsie sklamanie 😒 To ak mne vyskoci na 37, budem to povazovat za zazrak 🙂

xena323
11. okt 2009

tak snad sa ti mimi uchytilo,,,ja som boal minuly mesiac takisto,a nic....laparkou sa zisti priechodnost vajecnikov a ak su nepriechodne spriechodnia sa....robi sa to v celkovej anesteze...
luci,nadi.....nechcem byt negativna...ale ja by som sa na teploty moc nespoliehala....to je ako asi s PMS a tehu priznakmi...ale kazdopadne drzim palce ved kazda sme ina a co nevyslo mne, moze vam....

kkatkaa
11. okt 2009

diky sharmi dufam ze tych dalsich cyklov uz nebude vela lebo ma z toho porazi. ale tak zatial to zvladam tak uvidime co bude dalej

kkatkaa
11. okt 2009

nadi sice bol pokles ale este by som to nevidela uplne beznadejne vyckaj ako zajtra, mozno bude prekvapko - ved ty si nasa najvacsia nadej momentalne (este groka tusim vyzera velmi nadejne) tak drzim palce 😀

len nase tehulky na nas malo kychaju tehu virusiky pamatam si malalady, brisilda a cheerlady sa snazili a tie co po nich prebrali stafetu su poslabsie - takze baby mensie ale pravidelne davky by to chcelo 😀 robim si srandu

lucialen
11. okt 2009

Kati, teba som si nejako nevsimla... Tak mrcha prisla? 😠 Tak to dufam, ze tych cyklov uz nebude vela ak tak len jeden dlhy 😉
Xeni, aj ja myslim, ze teploty su dobre na to, aby si vedela, ze mas ovulku a aby si vedela, ze mrcha klope na dvere 🙂 Inak ta vyska teplot nic neznamena 😒

janulka04
11. okt 2009

ahojte, ja som uz po rannej Wc sieste zase tu 😝
nadi, este nezufaj..uvidi sa....hlavu horeeee amysliet pozitivne, pamatas?
kkatka, ja este tehu virusiky neposielam, doki tam minule nic nevidel a na dalsi UZV idem asi az o dva tyzdne, tak ak bude vsetko ok, potom budem posielat...a nakolko som chora...tak mam vselijake cierne myslienky....

miskahryzka8
11. okt 2009

ahojte kocky, zacinam vas citat 🙂 , luci, preco mas v grafe tie hlavne ciary modre 🙂 ? Inak krasne ukazana ovulka 🙂 . Toto je moj graf, ked si tu davate svoje, tak uz aj ja sa chcem zapojit 😀 : http://www.fertilityfriend.com/home/2a5235, nie je v nom ovulka, takze nema az taky vyznam, ale aspon zaznamenavam co ma napadlo aj spatne, tak sa to ucim a som zvedava, ci teda klesne teplota pred mrchou ako ma 🙂 .

Len ja sa dost bojim, lebo v nedelu som mala spinenie, co nemavam, aj dnes po keksiku 😲 , plus mam uz dlhsie nafuknute brucho, uplne tvrde a stale ma napravo picha, vcera rano som vracala, dnes nemam take pocity a mala som horucku a na nete som si nasla, ze su to moze byt zapal maternice a vajecnikov ☹ , nestretli ste sa s takym niecim? Tento mesiac sme boli s poloviciakom rozcestovani, takze sme skoro vobec nekeksikovali, takze priznaky tehu by to boli asi dost tazko 😔

miskahryzka8
11. okt 2009

sisa a ten cyklus si chces nejako upravit liekmi alebo tak?

miskahryzka8
11. okt 2009

katka dryim palce do dalsieho kola 🙂 , pozitivum, ze aspon mas pravidelny cyklus a lepsie sa ti vypocita ovulka 🙂

xena323
11. okt 2009

BT ovplyvnuje vela faktorov a hormony s psychikou sa tiez vedia snami pekne zahrat...

lucialen
11. okt 2009

Miska, to ja som sa hrala s grafom, a sama som si vyznacila ovulku a nevedela som to zrusit, ale prave teraz sa mi to podarilo 😀 A FF so mnou suhlasi, ukazuje to iste 😀
Inak pekny grafik 😉 Fakt sa tam da vela vycitat 😀 Okrem tej horucky by to mohli byt aj priznaky tehu, ale s horuckou, neviem 😒 Ja som v juny mala take nejake pichania, na dovolenke, ale nalavo, az do krizov to islo ale po mrche to preslo 😒 Uz som si myslela, ze pojdem na operaciu, zase cakat a take dalsie cierne myslienky.....
Janulka, este mas tehu priznaky, tak sa neboj 😉 🙂

miskahryzka8
11. okt 2009

nadi, to ti klesla dost prudko, to moze byt aj uhniezdovanie vajicka, kludne moze byt az na desiaty den!!! Keby zase zajtra prudko stupla!!! Drzim palce 🙂

lucialen
11. okt 2009

Xeni a mne FF pise, ze kedze beriem progesteron, tak moje teploty mozu byt vyssie 😀 No su nizsie 😀

miskahryzka8
11. okt 2009

luci a ty si mala taky zapal? No ale zase ja mam to nafuknute brucho uz dlho a vlastne dva tyzdne dozadu mi robila obvodna krvne testy, kt. vysli klop,klop,klop super, okrem tej chudokrvnosti, takze keby som mala nejakaky zapal v tele, tak to krv ukaze, nie? A som sa docitala, ze pri tom je nizsi vyskyt bielych krviniek a teploty furt, uplne je zel tym babam, tak to mne zase az tak nie 😀 a vecer precvicujem, tak sa mi mozno aj brusko odfkne, to vyskacem 😀 😀

xena aj ja si myslim, ze BT treba brat velmi orientacne, skor ako pomocku, nie smerodajne 🙂

luci, noooo pisem si ho podrobne, ked aj tak je zatial bez ovulky, ake ozorovanie seba sa 😀

miskahryzka8
11. okt 2009

luci a prosim ta ako si v grafe potvrdis ovulku, ja by som si to chcela skusit spatne, aku mi to ukaze pravdepodobnost tehu 🙂

janulka04
11. okt 2009

to ja viem, ja sa ale velmi bojim Mimomaternicoveho....minule nic nevidel doki, luci...ale ja uz som taka...kazde pichnutie...a ja uz...do kelu, nieco sa deje.. 😀 ´
a vcera sa mi stalo nieco strasne.... ☹ , lezala a cital som si a zrazu vidim,ako po mne lezie ale obrovsy pavuuk, ja z nich mam fobiu, zacala som sa odsuvatz, a on za mnou, tasaak som zapistala...tak mm, ze co sa deje a hladal ho...a viete co...to bola z mandarinky ta stopka....kelu, ale strasne som sa zlakla... 😒

xena323
11. okt 2009

je to vsetko zahada tato nasa hormonalna sustava....a vsetko je asi aj tak o psychike....ale da sa to uplne vymazat z mysle ked dnes je uz planovanie dietata o zodpovednosti ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre