Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
11. okt 2009

No mna prisla pozriet mamina s brachom, tak som zmizla 🙂
Miska, myslim, ze spinenie som nemala ale bolesti dost 😒

kkatkaa
11. okt 2009

luci 🙂 🙂 🙂 sa ti ani necudujem ze si si ma nevsimla som sa tu len scista jasna objavila a zasa zmizla 🙂

miskahryzka diky

janulka jasne o tebe to viem zatial neposielaj bo by to bola najskor nejaka chripka tak na tvoje si este chvilu pockame 🙂

groka
11. okt 2009

caute baby

som na komplet rozbita,chora este viac ako som bola,z tohoto bude cisty zapal pluc,na svadbe bolo bombovo,neopisatelne,supersky,neda sa ti nicim vyjadrit,krasne nieco,ja som mrchu nedostala a prestalo ma aj brusko boliet,ale za to zaludok mam na tom horsie co ale moze byt aj opicou,baby celu noc som nepila ani kvapku a poslednu pol hodinu prisla nevesta s fernetom a ja som si dala za 2 s nou a potom strik este cerveny,baby ja som bola ako doga,tak mi to vpalilo do gebule ze az,z tadial som isla po svojich a uplne v pohode som bola,ale ked som sadla do auta a ked sme prisli domov,to ma zabilo,spat sme isli o 5:30 a o 8"15 nam doniesli maleho,lbo za nami plakal,teraz sme si trosku pospali,mm este stale spi a on bude uz do rana od pobedia dnesneho,lebo ten pokracoval vo svadbe a v piti aj dnes 😀 ,no a bombonik bol ze som si chcela dat ist dnes rano amputovat nohy,raz som sa vyzula v noci a odvtedy koniec,potom som uz bosa tancovala ale nebola som sama 😀 nohy som mala rano jak srekova zena Fiona ci ako sa to volala,bolest hroznaaaaaaaaaaaaaaaaa,nic horsie som nepocitila este okrem bolesti zubov

mam v pc fotky a viem ze ich nebudem tam moct mat,lebo nesplnaju kriteria nejake,takze ked tu budete vsetky teda aspon co najviac hodim ich sem a kuknete alebo mi pisnite ze teraz a dam ich potom ich budem musiet zmazat

idem vam kuknut grafy ako ste na tom,ja ked zajtra budem mat vysiu teplotu ako vcera tak testujem som sa rozhodla..............som strasne zvedava na zajtra,

groka
11. okt 2009

nadenka tak ty mas ciaru este o dost nizko,nezufaj este mojko

lucia no...........cakame cakame ako to bude pokracovat

miska super zatial

dzou cakame na krasnu ovulku a tvoje vajka na bojovnickov

groka
11. okt 2009

a zabudla by som hlien je stale taky isty ako bol,tahavy neskutocne

groka
11. okt 2009

jaj tahavy ale uz su tam neni ziadne cervene stopy 😅 nicoho 😅

idem kupat maleho pa zatial

sharmana
11. okt 2009

ahoj groka, tak som zvedavá na fotky, a ktorý si DC?

dzou
11. okt 2009

no ja som zmyzla lebo som upratvola v suflikoch v ztarej posteli, noca zatial este nie je zlozena 😠 ale tak dufam, ze ten mm ju este dnes zlozi 😠 no tento mesiac bude taky skor magicky alebo ako by som to nazvala.....mam alchemilku ktoru mi poslala siska takze je darovana 😉 a nova postel 😉 to proste musi vyjst 😀 😀 no ovu cakam tak niekedy od stredy bud. tyzdna....dufam,ze sa nebude niekde flakat 😉
groka tak super ze si si to uzila a teraz sa uz liec 😉

dzou
11. okt 2009

ale musim povedat ze ked som robila poriadok v tych veciach(vypisy z uctu ....proste same papiere)tak som oich triedila co spalit a co nechat............ani raz som si nespomenula na babo 😉 ze vazne je to o tom le si najst nieco ine a da sa to celkom a etse som aj nasla lubostne odkazy asi z pred 4 rokov co sme si s mm pisali 😵 joj tak dobre sa to cita 😵

sharmana
11. okt 2009

ahoj dzou, to je pekne s tými odkazmi... ja som sa bola dnes prejst, a cítim sa super po tej prechádzke... boli sme pri jazere pri strkovci, deticky tam hádzali kamienky do vody a bolo vela kačičiek a labutí... taký relax

dzou
11. okt 2009

no my dnes pekny den vstali sme uz o 6 😀 ale tak zajtra dospim lebo nerobim... boli sme na tom trhu alebo ako to mam nazvat, potom po postel ... no a potom som triedila tie papiere aj vsetky foty som ''nasla'' tak idem asi pokukat.... ale dufam, ze coskoro si mm zmysli ze ide poskladat tu postel...takze budem este vysavat 😝 ale taka tiez prijemna nedela 🙂

sharmana
11. okt 2009

no my mame v poslednej dobe nejaku poruchu spanku, vždy mm alebo ja vstaneme v záhadnú hodinu, o piatej, o stvrtej, o siestej a potom na seba pozeráme jak dva puky... niekedy je to únavné.. pred pár dnami sme vstali o tretej, ale to nás asi zobudilo puknuté okno, proste nám puklo plastové okno, už sme to reklamovali, privezú nám nové...

dzou
11. okt 2009

co? ako mohlo puknut? to om este nepocula 😕 ... no my sme mali budik 😀 lebo rano sa na tam blsaku najlepsie nakupuje za naj ceny tak sme si trochu privstali...inac keby to bolo normalne tak asi o 9 sa vytrepem z postele...a ako mate polozenu postel? mi ked sme prerabali sme ju mali inak aby bolo miesto na veci ci boli v obyvacke a zle sa nam spalo a ked sme ju dali tak ako predtym(do stredu spalne) tak sme spali jak babetka 😵 ovela lepsie....ono tam nejak toe energie ci co na to vplyvaju

groka
11. okt 2009

sharmana neviem kolky den cyklu som ale v stredu mam dostat mrchu

groka
11. okt 2009

kuknite za chvilk,u foto ostatok bude ked sa daju vyvolat

sharmana
11. okt 2009

normalne prasklo to jedno sklo, my máme až 8 komorové a sú tam tri sklá, to ktoré je k bytu najbližšie normálne prasklo a dokonca na dvoch oknách sa nám to stalo... okná sú dobré, lebo ich vyrába slovaktual, ale že vraj sa to stáva v pomere jedno okno na sto kusov, takže nám skoro neverili, že nám sa to stalo dokonca pri dvoch oknách...
najviac som bola naštvaná, že sme sa asi nadýchali toho argonu v noci, možno aj preto sme sa zobudili a už sme nevedeli zaspat, ráno mi potom bolo hrozne zle, ma bolela hlava...
no my teraz spíme v obývačke, asi preto sa mi tam zle spí a celkovo, ešte nemáme ten byt prerobený, tak už som z toho trošku nervozna, ale už sa rozbiehame, tlačím mm, že sa to musí dokončit..

dzou
11. okt 2009

hej tak to bude preto sharrmi...
noooooo groka pekne si mala tie vlasy a maly je velky fesak 😉 zlatucky 🙂

lucialen
11. okt 2009

Groka, maly aky fesacik 🙂 Zlaty 🙂 Vlasy pekne, tic komplikovane, to nemam rada 🙂
Baby, pozerate pocasie 😲 😲 😲 To co uz ma byt 😕 😕 😕 😨 😨 😨

dzou
11. okt 2009

no co luci ake budete mat pocasie?

groka
11. okt 2009

baby dakujem ale budu aj krajsie fotky kde som aj namalovana bola aj s doplnkami a mala som pekne ohlasy co som radaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😅

groka
11. okt 2009

baby ake ma byt pocasie?

inak vam poviem ze na 3 rocnej prehliadke mal maly spatneho pipika,neslo mu to dole,nemohli sme mu to pretiahnut,2 tyzdne som mu to robila uz som bola zufala z toho ,kazdy vecer som mala depky z toho ze co som to za matku ze som to podcenila a dnes koneeeeeeeeeecne nejakym zazrakom sa to pretiahlo,ale som ho pol hodinku mordovala chudatko moje,taka som stastnaaaaaaaa ze som obvolala celu rodinu aby som to oznamila

dzou
11. okt 2009

groka 🙂 tak super...

lucialen
11. okt 2009

Som sa sprchovala 🙂 Ved od utorka do soboty hlasia uz len 1-7 a snezenie 😲

lucialen
11. okt 2009

Groka, dufam, ze to neboli maleho, ja neviem taketo veci, chudacik 😒
Inak, super ze mrcha nedorazila 🙂 A uz si sa na nu ak pripravovala 😉

dzou
11. okt 2009

vy tam na svk mate este vobec jesen a jar? ja mam pocit ze uz je len zima alebo leto 😅

lucialen
11. okt 2009

Inak ma stale bolia tie krize, tu sedim s 2mi vankusmi za chrbtom ako nejaka 60tnicka 😀

groka
11. okt 2009

lucia opakuje sa to iste co pred mesiacom raz si myslim ze pride potom ze uz nie na 9 mesiacov,ale mam zafixovane v hlave ze ma strasne bolelo brucho a uz kazdy den posledne dni aj 5 dni pred mrchou a prisla a teraz ma bolelo 2 dni ale to som aj spnila a zatial ma uz neboli,ale mam strach,natahovala som s maliovkami kartonmi,chlastala som........chora som

groka
11. okt 2009

babule idem kukat super star budem chodit na vas nakukat

dzou
11. okt 2009

ja tiez za chvilu pojdem ale zajtra sa stavim mam volno ale mm bude doma lebo idem s nim na urad(potrebuje tlmocnicku 😀 ) ale bude robit urcite daco v dielni takze urcite sa stavim 😉 tak zatial pa pa a pekny vecer

groka
11. okt 2009

dzou podobne ja sa chystam zajtra spat,aspon do nejakej 14:00 kym nepojdem po maleho do skolky lebo som spala 4 hodiny od vcera rana 😅 no a dnes v noci jasne ze budem ale mne to nestaci ja som spachtos,svokra ma nabalila jedlom to mame,len polievku spravi nejaku rychlu a v utorok riadnu papanicu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre