Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
12. okt 2009

ahojte kocky tak nadi zatial musim popluvat krasne sa teplota drzi 😉 tak len tak dalej 😀 TTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
preberali ste zaujimavu debatu o krvnej skupine 😉 ja mam nastastie 0+ a manzel 0- 😎 cize moj syn ma taktiez 0+ pomne 😉 Zajtra idem konecne po 1 krat na odber no ako to tam vydrzim cakat to neviem 😝 maju tam take divne zastarale sposoby vraj ma najskor musi doktor vysetrit aby mi mohla vziat krv a musim byt podla sona v 10 tt skor mi krv nevezme 😀 cize hotova komedia 😒 😀
miska no dufajme ze to tvoje spinenie neni naznak mrchy ale tehotenstva 😉 alesamozrejme nechcem davat falosne nadeje 😒

dzou
12. okt 2009

ahoj bris inac ako sa mas? uz lepsie s nevolnostami?....joj uz mas 11tt to je super...

brisilda
12. okt 2009

ahoj dzou no nemam sa o nic lepsie ☹ ale musim si zvykat inak to neprezijem 😖 moje nevolnosti nesu choroba cize ziadne lieky mi nezaberu ☹ a ked tak len docasne cize sa modlim aby ma to po 12 tt preslo no su zeny co mavaju nevolnosti az do porodu ☹ cize sa im cudujem ako po tolkom vycerpani este zvladli porod 😒

dzou
12. okt 2009

hej no dufam, ze tebe to prejde cim skor.... a ako sa stravuje? ci mrnuskovi nechuti nic?

lucialen
12. okt 2009

Baby, som spat 🙂 Aj ja mam taku dobru naladu 37 😵 😵 😵 To sa mi nestalo od juna 🙂
Zaujimavu debatu mate, takze vy co tomu rozumiete: ja som 0+ a moj je AB+ a myslim ze deti by mali byt A alebo B? To som zadala do nejakeho programu a vyhodilo toto 😀

brisilda
12. okt 2009

😀 no kedze mi nic nechuti a vadia mi pachy tak nemozem varit a tak chodim po restikach 😠 alebo jem to co navari moja polovicka 😉 no dnes ssom sa velmi nenajedla kedze na obed bola zemiakova polievka na kyslo a gulas fuj ten mi totalne smrdel 🙄 vies ako zhnita zelenina ☹ fuj
no chuti mi ovocie ale to mi nerobi dobre na zaludok cize vsetko jem bez supky 😀 no jedneho dna sa na tom zasmejem 😀 jednoznacne toot tehotenstvo je akesi divne ! jedine pozitivum je ze uz neohryzam nechty 😀 sama neviem preco kedze to bol moj dlhorocny zlozvyk 😉 no tak ci tak dufam ze mele je v poriadku a vyvija sa tak ako ma

dzou
12. okt 2009

luci hej hej male bude bud A alebo B... 😉
bris no tak urcite je v poriadku sak ti to dava dostatocne najavo 😉

brisilda
12. okt 2009

luci a co za program to je?

miskahryzka8
12. okt 2009

nadi, ozi ja som tusim zaregistrovala, ze si robila z babatkami z predchadzajucich prispevkov, pozabudla som na to 😕 , takze ked rodicia maju A alebo B a stari rodicia 0, moze mat babo 0 🙂 ? to asi nie, ze 🙂
dzou nooo, trosku chapem 😀

inak s tou genetikou fakt svanda 🙂 , nasa rodina je cela blondata, ci svetlo hnede vlasy, modre a zelene oci a ja som sa narodila ako ciganca cierne oci a vlasy dlhe 😀, do kohutika mi ich cesali ako babatku 😀, teraz mam oci uplne cokoladovohnede, ked sa jedujem az do cierna aj ked cienrne oci vraj neexistuju 🙂, mama riedke svetle vlasy, otec huste uplne brckate svetlohnede vlasy a ja huste a uplne rovne, mne sa vzdy pacila kombinacia tmave brckate vlasy a modre, alebo zelene oci 🙂.

No a u poloviciaka tiez svanda, mama modrooka blondinka, otec hnede vlasy, hnede oci, poloviciak brckate svetlohnede vlasy a svetlohnede oci a jeho bracho mimochodom narodeny na den presne rok po mojom poloviciakovi modre oci a blond rovne vlasy 🙂, jeho zena hnede vlasy, odtien povodny presne enviem 😀 a svetle oci a ich maly hnede oci, hnede vlasy ako by z oka mojmu poloviciakovi vypadol 😀 😀 😀

Takze vlastne mame sancu mat babatko z tmavymi vlaskami a svetlymi ocami, dokonca brcky ma sancu zdedit po mojom poloviciakovi aj mojom otcovi 🙂

dzou ja to uz citim, ze ide mrcha a dnes vecer sa mi ani zumbovat nechce, co sa mne chce furt 😀 , ale to asi aj kvoli pocku, fakt je hnusne...

jani ty si v 8tt, ze 🙂 ?

Ale baby, uz nemam az tak depku, pride mrcha skor, zacnem zapisovat skor grafik a budem mat presny prehlad a kupim si aj cikacie ovu tesy, ked mikroskop pluvaci je nanic 🙂

brisilda
12. okt 2009

dzou no zajtra budem mudrejsia 😉 doki spravi aj sono cize budem si pytat zase fotecku az mam do zbierky no toto uz bude moj 4 ultrazvuk 😖 to akoze kolko mi ich doki moze spravit? ved som estelen v 3 mesiaci alebo myslite ze to vaginalne sono neskodi?

miskahryzka8
12. okt 2009

dzou, no ako som vas tu nasla, mam aj ja pocit, ze to uz vide a teraz ma prist mrcha len pre to, ze som vas objavila az po predpokladanej ovulke a zacala merat az po tom 😉

brisilda, vy ste sa tiez snazili od jula a sa zadarilo hned 🙂 ?

brisilda
12. okt 2009

inak kde sa nam flaka tea? alebo som ju prehliadla? a tak isto aj malalady?

lucialen
12. okt 2009

Bris, to neviem, viem, ze my to ukazalo ovulku, datum porodu a aj krv 😉
My zase obaja vyzerame podobne, modre a zelene oci, obaja mame bielu pokozku, vlasy take hnede, ale obaja sme boli blondaci ked sme boli mali 🙂 Len mojho otec je tmavy s brckavymi ciernymi vlasmi a tmavymi ocami 🙂 Takze sanca na ciganika tu je 😀

lucialen
12. okt 2009

Inak som vcera citala ze ovu test moze byt pozitivny okrem pred ovulkou aj v rannom stadiu tehu 😒 Zaujimave 🙂
Motylek, nechces skusit ovu test? 🙂 😀

lucialen
12. okt 2009

Bris, Tea teraz studuje a chodi na party, takze nema cas 😀 Mozno si dava prestavku, lebo dostala mrchu 😒

brisilda
12. okt 2009

lucka no len aby si nebola prekvapena ja som si tiez predstavovala ciernovlase dieta a mam doma spinaveho blondaka 😀 😀 😉
miska my sme sa snazilkovali 3 mesiace 😉 cize u nas plati ze do tretice vsetko dobre 😎 obcas vam aj zavidim , ze nezazivate tie nevolnosti 😀 ale prezijem to ved poniektore su na tom ovela horsie a radsej nech ma tenm zaludok trapi cele dni ako byt dehydrovana a lezat v nemocnici 🙂 ved tak ci tak 9 m neni az taka dlha doba no uz rano sa tesim ked bude noc a ja zalahnem 😀

brisilda
12. okt 2009

ok idem narychlo navarit granadir a hned som spat 😉 dnes sa mi nic nechce no nelen dnes 😀 😀 😀 mam kopec zehlenia a v piatok cestujeme ny vychod 🙂 cize rozmyslam ako povedat svokrovcom radostnu novinku 😉

dzou
12. okt 2009

miska je mone ze ak rodiacia su A a B a stari rodicia 0 ze babi bude nula v tompripade ze :rodicia su A0 a B0 a ked si skriz kazde pismenko s kazdym... A a B=AB,A a 0=A0, a zase A a B =AB, B a 0=B0 a 0 a 0=00 uz mozno pichopis. takze je 25% sanca na kazdu skup. AB , A 0, B0, a aj 00 takato kombinacia dava najviac moznosti ze aka krv bude dufam ze chapete je to trosku zlozite...ale v podsatet jednoduche... ako pisem ja, ja som BB a mm je asi jaaaaaaaaaaj sak on je 00 takze my ked budeme mat dieta bude len a len B..lebo vzdy ked to pokrizis vyjde B0 chapes kazde B s kazdou 0 ale vzdy vyjde B0 a A alebo B je dominantnejsie ako 0 takze ta krvna skup. sa prejavi ako dominantna cize u nas B 😉
no idem ja s mm na urad a potom uz konecne budem varit ale este sa stavim...

brisilda
12. okt 2009

luci dik moje dieta bude mat jednoznacne 0 🙂 len dufam ze ak to bude dievca nebude mat to stastie na 0 - 🙄 ale 0+ ako ja 🙂

dzou
12. okt 2009

bris takze aj ty aj mm je 0?

brisilda
12. okt 2009

ano 😀 este stastie ze ja som + a on - 😀

dzou
12. okt 2009

tak to mas stastie ja som rh+ na 100% na vyske sme si aj sami robili testy na fyziologii takze som to na vlastne oci videla 😀 a mm viem ze je 0 ale neviem ci + alebo - ale to je jedno 😉 ale uz vazne letiiiiiiiiim 🙂

brisilda
12. okt 2009

😀 dzou aj ja uz letim do kuchyne 😀

miskahryzka8
12. okt 2009

dzou jj chapem, uz sa aj mne vynaraju hodiny biologie aj s X a Y chromozomami 🙂

groka
12. okt 2009

caute baby,ja vyspata ako tak,ale mi je zle 😝

doteraz som sa hrala s grafom,aby som mala vip tak som vsetko prepisovala a tu je http://www.fertilityfriend.com/home/groka a pst mam 45 chacha,mrcha to bude ako vysita,aj ked stale dufam,ze to zajtra stupne aspon na 37

janulka04
12. okt 2009

ahojte baby, ja len na skok...bris, asi ti zacinam sliapat na paty, lebo ja tiez nemozem varit, smrdi mi vsetko a jedine co zjem su banany a jablka...
rano som stravila opat na zachode a potom som trosku zakusla banan, no nejako mi nesiel stravit, tak zvraciam uz aj ten caj cisty...a popravde, som uplne slabucka...bris, co s tym zvyknes robit???
Ja pri malych mala nevolnosti celodenne az do 6 mesiaca, ale nebola som az taka unavena....cely den iba v posteli, male si same chystaju ranajky aj desiatu...mam co robit, aby som sa udrzala, ked zohrievam obed...u nas teraz vari iba mm, tak ako u vas...ale on vari rad

nadenkaaa
12. okt 2009

ahojte nieco som muslea ist vybavit hrozne pocasie vonku aj ked clovek isiel autom aj tak osm taka uzimena 😖 ,jani ,bris nech vam to uz rychlo prejde tie nevolnosti nech ste v pohode a hlavne nech vas to nekvari cele tehu 🤐
groka co sa tyka pts ja mam 38 takze si na to podstatne lepsie ako ja 😉 ale je pravda ze uz som aj púoloviciakovi povedala ze ideme do dalsieho kola 😅 takze uz so viacmenej zmierena s dalsim kolom u nas to uz bude 6 kolo 😅

brisilda
12. okt 2009

janka ja s tym nerobim nic su dni ked sa citim dobre ale su aj dni ked nevladzem vstat s postele obcas pomoze kola inokedy nie jablka su v mojom pripade uplne mimo bleee 😀 banan ako tak skor mandarinky mi chutia najviac. Inak na nevolnost este nemam osvadceny recept to co inym zabera umna nefunguje ☹ janka ale ak prezili ine prezijeme to aj my 😀 ja si na bolest zaludka zvykam
ahoj nadi drzim ti palce rovnako ako aj groke 😉 u nas leje ako s krhle policia riadila cestu a bola to katastrofa 😀

janulka04
12. okt 2009

tak mandarinky mozem aj ja bris, ale snazim sa to krotit....predsa len ten C vitamin a boli dni, ked som ine nejedla...mne radili suchare a zazvorovy caj..ale zo mna dnes lieta aj ten caj, tak neviem, ci suchar zvladnem...este ze mame takych dobrych chlapov doma...ja sa nebojim, ze nezvladnem, ale uz by som nechcela zase do 6 mesiaca a tie hospitalizacie a infuzky kvoli tomu..az mi stacilo ☹
a inac si pribrala bris? O tej kofole som nepocula, ale ja som vysadila aj kavu....to sa smie??? Ja uz asi vyskusam cokolvek..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre