Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
12. okt 2009

dakujem, rano kyselinka, ale potom ma to preslo... dnes tu dost prsalo, ale ked som doma, tak mam rada dazd 🙂 a ty dzou, co nove?
by the way, dnes som si poplakala, kamaratke, ktora mi bola na svadbe za svedka, dnes zomrela mamina ☹

dzou
12. okt 2009

jooj tak to je smutne 😒 ale bohuzial taky je zivot ☹

no ja mam teraz dilemu(ako by napisala michell mam dilena 😀 ) rano bol keksik...... teraz predchvilou sok kukala krcok a hlien z krcka a bolo to tak vodovobiele a natahovalo sa to medzi prstami.... kedze som 12dc a
ovu sa blizi mohol by to uz byt egg ale pochybujem...tak skoro? ale teda dilena mam ze ci to este boli spermijky...ale rano skoro vsetko zo mna vyslo ze by to tak dlho tam vydrzalo 😕 tak neviem ze ci to bolo moje alebo to boli este potapaci....ale akurat ja tu sedim ma trochu pichlo pri lav. vajecniku ale len tak trosku tak neviem 😕

sharmana
12. okt 2009

12DC to by ste mali snažilkovat, ved aj dva dni pred ovu je to ok 😉 no ten hlien mozu byt aj spermie, to je jasné, lebo nieco zostáva aj hlbsie a hned nevytecie, az po case...

dzou
12. okt 2009

no dnes uz sme 🙂 a uz asi budeme do piatku kazdy den no uvidim ako sa bude chciet mm nechcem ho silit do toho....

sharmana
12. okt 2009

jasné, mm musís do toho dotlacit nenápadne 😉 akože ved on to chce 😀
pozerala som, že kočky tu rozoberali kočíky, my sme zatial rozhodnutí pre ten ABC 3 tec, mne sa velký nezdal, my sme ho tiež skúšali naživo, práveže bol velmi šikovný, lahký a otočí sa namieste po celej svojej osi...
cez víkend ideme ku svokre, oznámit že bude prvý krát babka, bože tá sa asi zblázni 😀

dzou
12. okt 2009

sharmi a nemas nahodou link na ten kocik ze kuknem 😉

motylek17
12. okt 2009

ahojte baby, takze po vysledkoch krvi, nie som tehotna.... ☹((((( ale myslim, ze v tomto pripade je to tak najlepsie.. dakujem za podporu baby...

dzou
12. okt 2009

ooo majka tak skoda.... ale sak ty si este len 5 ci 6 dpo a to ti robili vysetrenie z krvi? sak vajo sa moze uhniezdit aj neskor 😕 ale to ma len tak napadlo je to mozne do 10dpo.... ale teda rychlo sa vyliec 🙂

sharmana
12. okt 2009

http://www.abc-design.de/en/products/3-wheelers...
paci sa mi v tej kombinacii, cierno oranzova

motylek17
12. okt 2009

dakujem pekne dzou... tak spolieham sa, ze tie vysledky z krvi su dobre... inak si neviem vobec predstavit nasledkz 🤐

motylek17
12. okt 2009

...vidim, ze preberate kociky... sa mate... 😀

sharmana
12. okt 2009

treba kliknut na obrazok kocíka a tam je next, teda vo všetkych kombináciách.. a pozerám že majú už aj bledomodrý

dzou
12. okt 2009

nooo ja len tak ze uhniezdovanie moze byt medzi neviem presne od ktoreho dpo ale na 100% viem ze do 10dpo a to ti krv este nemusi ukazat... 😒 ako ja to myslim v dobrom... ale urcite radsej zober tie tabletky alebo co to mas urcite musis byt ty v poriadku aby to vsetko dobre dopadlo..
sharmi idem kuk 😉

sharmana
12. okt 2009

motylek. ale ved to ti načo robili krvne testy na tehotenstvo, to sa ešte takto skoro nedá zistit... ak by sa vám podarilo splodit mimi, tak to sa ešte nestihlo ani uhniezdit...to znamená že hormon hcg telo ešte neprodukuje.. takže ani v krvi ho nemajú šancu nájsť

lucialen
12. okt 2009

Motylek, a oni vedeli ze si len 6DPO? Ved to este nemusi byt uzhniezdene a teda nevylucuje hcg 😒 Tak jasne ze nic nezistili 😒 Divne

dzou
12. okt 2009

no presne sharmi sak to si aj ja myslim ze to by aj tak este neukazalo ze ci je tehu 😕
no kukala som ten posledny mooooooc su pelne asi aj dost drahe co? kolko tak stoja na svk?
maji ja sa nemam co mat, sak ja este len budem mat vou ale tak uz kukam kociky 😀

motylek17
12. okt 2009

baby to myslite vazne??? ja sa bojim... 😢

lucialen
12. okt 2009

Ake sme mudre 😀 😀 😀

motylek17
12. okt 2009

aj ja som uz rozhodnuta pre kocik ked to nahodou vyde.... vzdy ked nejaky vidim hovorim mm to je ten a ten... a on ze mam v tem prehlad jak v autach... 😀

sharmana
12. okt 2009

noo mne sa ten kocik páci, ked mm porovnal cenu, material, lahkost, tie rucky ze su aj rohy aj rucka, potom to otacanie, tak unho vyhral uz len pre tie technicke parametre... no ale ja sa obávam, aby sa mi do budúceho roka ešte nezunoval, predsa dovtedy môzu príst na trh nove kociky 😉
a aj tak chcem ešte prezriet vnutro, ci je to tam rovne, aky materiál, co treba dokúpit atd.. ale je to nemecky vyrobok, a ja nemcom dost doverujem, oni maju kvalitne veci

lucialen
12. okt 2009

Sharmi pekny je 🙂 Len na slovensku ich nemusia mat v takych farbach 😉

sharmana
12. okt 2009

no, podla mna sa to dá nejako objednat, ked sme so segrou pred 4 rokmi kupovali kocik pre synovca a to v TO, co je male mesto, tak ta pani v obchode nam povedala, že kludne u vyrobcu ci distributora objedna aj v inej farbe... zaleži asi od obchodu a ochoty

motylek17
12. okt 2009

mam zmiesane pocity... bo ked nahodou fakt som v tom, tak to mozem ist o mesiac na p....t... 😢 ale hlavu hore, musim mysliet pozitivne.... luci nemozem ta predsa nechat v tom samu, nie??? ked uz mame spolocne DPO... 😀

dzou
12. okt 2009

hej ja akurat kukam co je v uk a su uplne one farby.... a ako myslis ze rucky su aj rohy aj rucky nechapem
maji neboj sa radsej si daj tie tabletky asi to bude tak lepsie, ale ako ti hovorime este stale je mozne ze budes tehula aspon podla nas 😉

sharmana
12. okt 2009

a prečo motylek? mas nejaký zdravotný problém?

lucialen
12. okt 2009

No teraz by bolo dobre fakt nebyt tehu ☹ Sakra, ze ta to chytilo prave teraz 😠 A nastudovala si si na nete ake mozu byt nasledky?

dzou
12. okt 2009

maji a co to teda mas za lieky alebo co to je?

motylek17
12. okt 2009

sharmi dostala som gen. herpes... a doktorka mi robila krvne testy (su negativne) tak som si dala tabletky, ktore sa nemozu uzivat v tehotenstve...ale som len 6DPO a baby hovoria, ze to je strasne skoro na zistenie

sharmana
12. okt 2009

no su tam tie rohy, takže može držat kočik za ne, ale je tam aj vodorovna ručka... takže ked tlačis kočik, je lepsie držat za tie rohy, ale ak ti náhodou zazvoní telefon, a mas len jednu ruku volnu, tak môžes tlačit kočik za tu vodorovnu rucku jendou rukou... neviem ci som sa dobre vyjadrila 😀

motylek17
12. okt 2009

.... nikde som to nenasla, vsade len ze sa to nemoze uzivat... su to silne lieky... lekarka mi dala vyslovne zakaz uzivania keby som bola v tom... cize nasledky si ani nechcem predstavit...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre