Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

miskahryzka8
13. okt 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeej grokaaaaaaaaaaa to ake super, ja som tu neni ani tyzden a uz zazivam prvu tehulku, huraaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵
nadi aj groke to vyskocilo az na 13 den ako pozeram aj tvoj grafik 😉
luci tiez pekny grafik 🙂
bris, takze futbalista vegetak 😉 🙂
dzou, ze kropackovanie 😀 , to som este nepocula 😀
rhodos aj ty si teraz niekde na zaciatku cyklu, ze 🙂 , nech mam partacku 😉

nadenkaaa
13. okt 2009

maji jasne ze poznam moja byv. spoluziacka silvia tomaskovicova -jej sa narodil maly daniel v maji 😉

groka
13. okt 2009

som tuuuuuuuuu aj ja,len este stale varim,zabudla som zamocit fazulu tak sa mi varila dlho,ale co chvila bude polievocka aj si hned naberiem a robim cestovinky s kuracim maskom,hribykmi,kukurickou to v smotanovo rovo cesnakovej omacke,ale cesnaku malo davam,lebo by som utekala na pohotovost v noci so zlcnikom,dnes mame v skolke tvorivy den,mame doniest tekvicu budeme robit strasiaka a mal ju rano zaniest mm do skolky ale ja som povedala ze ved neni taka tazka takze ju budem vlacit ja este ze mame blizko skolku,no ale teraz mi lahka neni a mm pride neskor domov,a ja tam musim byt na 15:30

dzou
13. okt 2009

miska no to si tu este nebola .... ked kuknes do albumu tam mam graf min.cyklus a kazde X je keskik.... potom sme tu rozoberali, ze ja urobim hups ma mm a ja som zapotila ze to ako kropackova z kamenaka no a tak z toho vzniklo kropackovanie 😀 😀

dzou
13. okt 2009

teeda groka... a inac ako maly v skolke uz sa mu tam paci?

nadenkaaa
13. okt 2009

groka aj ja varim pecu sa francuzke zemiaky 😉
inak si si zavarila s tou tekvicou ju vlacit 😅

dzou
13. okt 2009

ja mam perkelt zo vcera 😀 oooooooo akurat ide moja oblubena pesnicka....poznate na svk skupinu JLS? Tu boli min.rok druhy na xfactore... joj tak od nich sa mi v sutazi moc nepacili ale teraz su celkom dobri 🙂

lucialen
13. okt 2009

A ja som dostala chut na palacinky, tak teraz si to musim vystat pri panvici 😒

rhodosbb
13. okt 2009

miska, ja som dnes az 8 DC 😀 ty si ktory?

rhodosbb
13. okt 2009

baby, vy ste ake poctive kucharky 😀 ja varim len cez vikend, ale mm som slubila, ze ked budem na materskej, tak bude mat kazdy den ine jedlo...som si zavarila 😒

dzou
13. okt 2009

no to si si teda zavarila rhodos.... no ja ale velakrat navarim kotol ako v zavodnej kuchyni a potom aj 2-3dni nevarim 😀

nadenkaaa
13. okt 2009

rhodos ja tiez nevarim kazdy den (to by som si dala 😅 🤐 )navarim viac na dva tri dni a potm mam pokoj 😀 😀

miskahryzka8
13. okt 2009

dzou hehe to je dobre 😀 , no vidim, ze vyrabate mimco z nadsenim a vervou 😀 😉
a to za kolko uz su dusicky, to tak rychlo leti 😲
no ja idem vyvarat na obed cestoviny zo sacku 😀 , lebo teraz som doma doma, ale zajtra som doma v spolocnom s poloviciakom, tak porkovu polievku a spagety, to bude jest aj poloviciak a kedze varim raz za cas, tak nech to aspon stoji za to 😀
rhodos druhy 😀 , ja som tu uplne najviac na zaciatku teraz 😒

dzou
13. okt 2009

no nadi tak sme na tom rovnako 😉 ale u nas francuzske su na kratku dobu my ich straaaaaaaaaasne lubime to ic potom jeme na ranajky, na obed aj na veceru a hned su fuc

miskahryzka8
13. okt 2009

juj skace mi z a s 😅

dzou
13. okt 2009

nooo my uz zachvilu halloween 😀

nadenkaaa
13. okt 2009

dzou u nas to viacmenej lubi moj mm ja moc nie a este mam stastie ze nier je vyberavy v jedle on zje vsetko 😀 😀

rhodosbb
13. okt 2009

no tak to ste ma upokojili, ze nie ste az take dokonale zienky, kedze varite az na dva-tri dni dopredu 😀
miska, tak to si fakt na uuuplnom zaciatku, ale neboj, ujde to ako voda 😉

dzou
13. okt 2009

no aj moj zje prakticky vsetko, len to musi byt pripravene tak ako ma ...tym myslim, ze napr. mam v mraznicke pstruhy on ich mic lubi len ak ich zrobima a nahodou sa nepodaria tak potom ich nezje 😝 ... prsote to musi mat spavnu chut aj konzistenciu....

dzou
13. okt 2009

luci ty si tusim chcela vediet ze ake bylinky mozes tak kuk http://tehotenstvo.rodinka.sk/index.php?id=549

groka
13. okt 2009

dzou uz je dobre,ale ma vyhliadnutu jednu ucitelku,minuly tyzden robila na rano a maly cely tyzden plakal ked ho brala az vrieskal a tento tyzden robi na rano jeho "kamaratka" a tento tyzden chodi sam do skolky teda po schodoch 😅 divne co?
no ja to nejako zvladnem s tou tekvicou

dzou
13. okt 2009

nooo ani nie ze divne to urcite bude v tej ucke...sak vela bab pisalo ze niekedy si clovek mysli ze dieta vymysla ale popravde dieta ti skor povie pravdu ako to je ako ucitelka ktora uz klamat vie az moc dobre 😀

groka
13. okt 2009

dzou obe su velmi dobre,ale ta jedna z nich je nie ze zla,ale prisnejsia taka presnejsia na deticky a ma taky podla mna prenikavy hlas,ale je velmi mila a podarena

motylek17
13. okt 2009

nadi silvia je suseda, to je nahoda... 😀

miskahryzka8
13. okt 2009

no poloviciakova mamina vari furt a straaasne dobre, same domace a tak, tak ja som zvolila pristup, ze ked varim je to udalost a poloviciak uplne perfektny, ked sme zacinali som na neho isla tak, ze vecera sardinky s cibulou alebo v italy mozarella s paradajkou a on ze hmmm ake mnam 😀 😀 😀 😀 , potom som neskor citala knizku, preco muzi miluju mrchy, ctiali ste 🙂, sme sa na tom s kamoskami nasmiali a tam pisali, ze sa ma zacinat s parkami servirovanymi ako jednohubky 😀 😀 😀, no teraz aj obcas povie, ked sa mi nepodari nie co, ze az take dobre to nie je 😠, tak radsej varim len obcas 😀, na sto percent viem spagety na milion sposobov a cestoviny, to nepokazim nikdy 😀

rhodos veru utecie a to mi prisla mrcha o sedem dni skor ako mala 😒, takze ako som pisala FF je z toho uplne zblbnuty, ked spriemeroval cykli, takze mam 5 moznosti ovul zatial 😀, tak som fakt zvedava, co bude ukazovat teplota, lebo tento mesiac si meriam prvy krat cely cyklus...

groka, tiez si myslim, ze to bude ucitelkou...

groka
13. okt 2009

miska uz som pisala cim to je,ucitelka nema vobec ani jednu chybu,je super,len jedna je prisnejsia druha nie az tak a to sa mojmu synovi paci

motylek17
13. okt 2009

groka nad kocikom si uz premyslala??? myslim aj predtym ako si bola tehotna...

janulka04
13. okt 2009

Ahojte babulky...
ja som tu teraz malinko, naozaj mi je velmi zle, ale mm mi kupil zazvorove suchare a ked ich dam rano nalacno do zaludka, tak je to lepsie...
bris, ved to som ti spominala, ja pri malych zvracala do 6.mesiaca a neslo mi prijat ani vodu, ako teraz a dobre som si uzila hospitalizacii...to lezanie mi ani nevadilo, skor tie vseliake infuzky a nemocnicna strava 😝 ....ktoru som musela zjest, pod vyhrazkami, ze inac domov nepojdem...bleeeeeeeeeeeee
GROKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, to je ohromna spravicka, velmi sa tesim s tebou, presne ako pisala cheerly, cim menej casu na snazenie...tak vtedy to vyjde....a cigarety....nemam ta ja osobne preco odsuzovat....ale je fajn, ze ti to nechuti...moja svagrova fajcila v tehu akoby nic....a dokonca este viac 😖
...a este nadenka to moze zachranit, tie junovcatka 😉

motylek17
13. okt 2009

jani, jani, to mi je luto... dufam, ze to do 6-teho mesiaca mat nebudes a ze to prejde co najrychlejsie...

janulka04
13. okt 2009

aka nahoda, luci...ako som uz davnejsie pisala, mam chut na palacinky..tak mm ich nahanal tu po okli a nezohnal hotove, tak sa ich vybral robit....
my mame dohodu...ked som doma, varim ja a ak je doma on, tak vari on, lebo my sa okuchynu bijeme 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre