Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
13. okt 2009

😀 dzou...
ozaj, aj ste kropackovali na tej novej posteli uz?? 😀 😀

dzou
13. okt 2009

jasne jani... joooooooj sa neda porovnat ta stara uz tak strasne vrzgala ateraz je konecne klud 😀 tak sa mozno aj zadari lebo kolkokrat ma rozculovala ta postel 😀

slniecko77
13. okt 2009

..vidim dzou, ze aj ty momentalne zijes v UK..tak to sme dve 🙂

dzou
13. okt 2009

hej? a kde ci uz som sa ta pytala? uz neviem....

janulka04
13. okt 2009

dzou.... 😀 😀 😀
tak to chapem, to neznasam aj ja...

kkatkaa
13. okt 2009

ahojte kocky musim zareagovat
jarkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa to je super hrozne moc gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem a velmi sa s tebou tesim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

miska nie si v tom sama ja som dnes 3DC takze sme skoro narovnako uvidime ako nam to dopadne

dzou
13. okt 2009

ale ono to uz bolo v takom stadiu ze povvrzgovala aj v noci ked som sa otacala v spanku, alebo ked som sal dole z postele... proste to uz bolo hrozne... aj vcera pro kropackovani ja hovorim mm ze pocujes? a on ze co.... a ja no to ticho 😀

slniecko77
13. okt 2009

..teda neviem dzou ci to bola otazka pre mna 😉 ale zareagujem
..momentalne som v Hastingse, co je East Sussex, ale od novembra byvame v Bostone Lincolnshire..more veru bude chybat..momentalne sme asi 5 minut od plaze
..ty si pri akom meste? mam pocit, ze si spominala, ze zijete niekde na vidieku

janulka04
13. okt 2009

len, aby aj tato nebola odsudena k vrzganiu, dzou? 😀 😀

dzou
13. okt 2009

noo tak to mas usper pri mori to by sme neskor chceli aj my... my hej na vidieku taka mala dedinka North Anston...najblizsie je Worksop, potom Rotherham alebo Shefiield.... Boston je asi 2 hod od nas.... a preco sa stahujete?

dzou
13. okt 2009

jani no je vazne velmi mohutna drevena ani sa nepohne taka pevna ale tak my ju aj tak mozno rozvrzgame 😀

slniecko77
13. okt 2009

..manzel dostal lepsiu pracu..klasika 😉
..a ja opat zacat od zaciatku

slniecko77
13. okt 2009

..ja sa tesim na dozariadovanie nasho domceka, lebo tu sme mali byt a tam budeme mat domcek..tak nejaky nabytok bude treba podokupovat..tesiiiiim 😵

dzou
13. okt 2009

hmm sak uvidis ako bude uz mas aj nieco vyhliadnute? a ty sa snazi;kuje ? nemas nic v pase....

dzou
13. okt 2009

a budete v podnajme ci kupujete....

slniecko77
13. okt 2009

..to az na mieste cinu, co sa tyka nabytku..pochodime, pokukame, nakupime 😉
..my uz snazilkujem, ale momentalne len tak light...lebo manzel tam odisiel v polovici maja a vidali sme sa 2-3 vikendy v mesiaci
..ale od novembra sme tam spolu

dzou
13. okt 2009

tak drzim palce a rodit chces v uk alebo na svk?

slniecko77
13. okt 2009

..zatial neuvazujeme o kupe nehnutelnosti v UK, takze prenajom..ale dom je prekrasny a ma nadhernu zahradu..tesim sa na grilovacky
..tak to nebyvate daleko od nas, len dve hodky autom

dzou
13. okt 2009

nie nie daleko... my sme bedaleko boli v lete tyzden v statichouse pri mori blizko Skegness... to je uz len krok do Bostonu

slniecko77
13. okt 2009

..diik
..este som sa presne nerozhodla, ale popravde uvazovala som nad porodom na SVK, ale kedze mame v plane, aby bol manzel pri porode mozno aj tu...uvidim ako je na tom nemocnica v Bostone..este mam cas si to premysliet, este nie sme tehotni

slniecko77
13. okt 2009

a ty si na tom ako s tymto rozhodnutim?

dzou
13. okt 2009

no ja sa nemam ako rozhodovat kdeze tu mame kupeny dom takze ja urcite len kvoli tehu na svk nejdem takze tu......

slniecko77
13. okt 2009

nemyslela som cele tehotenstvo, len porod..resp, nejakych par chvil pred porodom, ale to je v tejto chvili nezpredmetne u vas 🙂

dzou
13. okt 2009

je to bezpredmetne ale tak neviem ci by ma v 9 mesiaci pustili do lietadla.... to asi tazko 😀

slniecko77
13. okt 2009

..oki, nejak sme sa nepochopili, ale neva 🙂

slniecko77
13. okt 2009

..kazdopadne tu je zdr. starostlivost trosku odlisna ako na SVK a co som si vsimla dievcata mali rozne nazory, asi fakt zalezi v akej oblasti zijes a ake mas stastie na lekarov a midwifes
..ako dlho si vlastne v UK?

dzou
13. okt 2009

noo uz asi chapem ako si to myslela ale ja by som mm tu nenehcala niekolko mesiaco len kvoli tomu aby som rodila na svk ale sak to je jedno....

dzou
13. okt 2009

hej ehj asi zalezi na tom ze kto sa o teba stara aj ja som pocula rozne nazory...no som tu 3 roky a ty?

slniecko77
13. okt 2009

aa nepridalo mi prispevok 😠
..presne tak ako pises, preto ta dilema
..ja som tu prvy krat prisla pred 5 rokmi, ale medzitym som sa vratila domov dostudovat, ale teraz som tu uz skoro dva roky a este nejake planujeme zostat, aj ked nevieme presne ako dlho

dzou
13. okt 2009

no my tu chceme ostat uz na trvalo...
a kde su ostatne baby dufam, ze sme ich nevystrasili ze piseme o uk, ale ked ides do temy snazilky kdekolvek v zahranici tak tam nie je nikto z uk neviem ako je to mozne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre