Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
14. okt 2009

bre ranko tak som posledna a aj prva 😉 tak hlasim ze pvula je tu 😀 podla vcerajsich bolesti o tom nepochybujem.... skoro akoby som mala dostat mrchu 😝 tu je grafik http://www.fertilityfriend.com/home/dzou
Prajem vam pekny dnik a podvecer sa ukazem....

dzou
14. okt 2009

samozrejme ze ovula tu je nie pvula 😀

groka
14. okt 2009

dobre ranko

tu je este graf,aj zajtra premeriam uz by mohlo byt nad 37 a potom koncim
http://www.fertilityfriend.com/home/groka

zobudila som s s hnusnou chutou,ale nebola to asi kovova,ale ja som citila taku ako krvavu chut,a dala som si tabletku na stitnu zlazu a po nej mozem jest az po pol hodine,baby mne tak skrkalo v bruchu,po 15 minutaxch som nevydrzala a spravila si chlieb ked som uz aj mm robila do prace jest,no ale vam poviem,ze ja rano o 6:45 jest to je "divne"no ale uz je dobre,ideme sa poobliekat a zaneist idem maleho do skolky,potom si lahnem do postele a budem oddychovat,ja sa musim nejako dostat z tych soplov a z toho kasla

groka
14. okt 2009

dzou uz sa ti to blizi 😉

groka
14. okt 2009

a ozaj baby idem hodit foto este,je to velmi zle vidiet,mozno ani neuvidite tu druhu ciarku,ale teda ja ju vidim krasne

groka
14. okt 2009

uz to tam je,ale ja mam problem tam nieco najst na tych fotkach,tak ale zajtra rano testujem zas a vcera som testovala sice rano,ale nie z prveho testu a bola som len 13DPO takze zajtra to bude ovela lepsie

tun1ska
14. okt 2009

groka- dobré ránko aj všetkým...ja som dnes 10 DPO a mala som presne taký istý výsledok ako ty:🙂)

groka
14. okt 2009

tnis nechapem????????? 😅 😅 😅 ale musim utekat do skolky hned ako pridem precitam

stanka1986ke
14. okt 2009

ahojte??? hlásim sa po dlhej prestávke...nebol čas pretože večne s viki som niekam chodila na vyšetrenia.....potom aj pc mi nešiel...katastrofa...ale už som tu..
tak mi prezraďte čo je nového?v skratke som vás trošku prečitala...nevidím tu bris, malalady?
groka gratulujem...ja som tu druhu ciarku na fotke videla aj ked slabucku ale ona stmavne..xixi 🙂

stanka1986ke
14. okt 2009

nikto tu nieje?

brisilda
14. okt 2009

groka // vidno 🙂 takze super gratulujem este raz 😉 dnes by sa k tebe mohla pridat este nadenka 😀 😉
ahoj stanka ved ja som tu 🙂

stanka1986ke
14. okt 2009

no super.....a ako sa citis...ako bolo na dovce?...ja som dnes 24DC takze tak...chcem sa ta nieco opytat

brisilda
14. okt 2009

stanka na dofci bolo super 😉 inak drzim place az si taktiez najdes // ako groka 😉a v pohode sa pytaj co len chces
janka hned ako sa mi ich podari zmansit ich hodim 😉

stanka1986ke
14. okt 2009

ty mas samka uz velkeho...a ked chodil do skolky bol casto chory.... ? lebo moja viki bola vkuse..proste tyzden v skolke dva tyzdne doma..teraz po operacii krcnych mandli mala niejake komplikacii ale uz je to o.k. je uz dva tyzdne bez antibiotik co je u nej zazrak. no do skolky nechodi.pretoze jej brali na imunoalergologii krv a ze ma trosku znizenu sliznicnu imunitu a aj mierne je alergicka aj na niejake potraviny ze to budeme presne vediet o tyzden. No a vravela ze by som ju nemala dat do skolky lebo zase bude taka chora.
No ale viki do skolky chce chodit. a aj tak od septembra ide do pripravky.. Ja si myslim ze dieta si tym musi prejst, tymi chorobami... ja skor rozmyslam ze ju necham doma len cez zimu a vo februari ju dam pekne do skolky..aky mas ty nazor..obvodna pediatricka mi tiez to schvalila ze na jar nech ide do skolky.lebo potom by mi bola este viac chora ked pojde do pripravky

motylek17
14. okt 2009

dobre ranko vsetkym... 😉

stanka1986ke
14. okt 2009

dobre ranko motylek 🙂

nadenkaaa
14. okt 2009

dobre rako tak ja vas musim sklamat nada sa k jarke neprida 😔 teplota sa chovala presne tak ako som hovorila:
http://www.fertilityfriend.com/home/2a5232
takze budem kolegialna a idem s vami do dalsieho kola 😉
no veru stanka konecne si sa ukazala 🙂 tesim sa 😉

brisilda
14. okt 2009

stanka moj maly bol taktiez v kuse chory hrozilo mu tiez vyberanie mandli , antibiotika sme bravali 2 krat do mesiaca no vydrzali sme chodit do skolky stale len do decembra ☹ no to bolo skor tym, ze boli na hovno ucitelky !a nie preto ze bol chorucky .Ide o to, ze oni na nich otvarali okno ked cvicili a vraj museli byt len v spodnom pradle vies s to predstavit v zime? vraj ich otuzuju no ja si otuzovanie predstavujem inak a ked prsalo taktiez boli vonku + im v skolke palili tie aromaticke vodne vonky ktore drazia sliznicu
Odkedy sme zmenili skolku tak uz take problemi nemame maleho som dala zaockovat proti pneumokokom a chripke tak som zvedava

motylek17
14. okt 2009

nadi a neskusis ani pre istotu test???

brisilda
14. okt 2009

nadi pocuj tak teda nekopiruj BT z minuleho mesiaca 😒 sakra ale aspon ta mrcha neprekvapi inak je mi to luto 😢

nadenkaaa
14. okt 2009

majka to nema zmysel 🙂 sice este nespinim ale myslim ze v priebehu dna to pride..ale tento krat to beriem lepsie kdze som to cakala

motylek17
14. okt 2009

ale aj tak... ja by som to riskla.... strasne ma to mrzi... nechapem to, cakas tri tyzdne aby si mala ovulku, vies o nej, ze je, snazis sa a aj tak nic... ako toto nie je normalne.... 😒 😢

nadenkaaa
14. okt 2009

no ale musim povedat ze tento mesiac som sa az tolko nesledovala a je pravda ze tento mesiac sme a ak pocas tych spravnych dni poistovali no proste nase babetko sa chce narodit v lete 😀 a tento mesiac som mala aj teplotu 37,2 co som v zivote nemala 😅 ale raz to pride verime musime byt s mm trpezlivi 🙂 😵

stanka1986ke
14. okt 2009

No ja som viki dala minuly rok v septembri presne tiez zaockovat.a v oktobri mi chytila pneumokoka a odvtedy jej chorucka casto... teraz co uz je po operacii som ju zacala otuzovat a zabera to. 2 tyzdne bez liekov,ani nekycha, nekasle, nesopli nic... Nechavam ju po osprchovani asi 5 minut holu nech si beha po byte....nemam zapnute radiatory, len uz na noc som vcera dala na 4..nedavam jej ani pancuchy ani ciapku, snazim sa oc najviac mat otvorene okna v byte.. Denne som s nou tak tie 4 hodiny vonku.. A ked prsi, tak ako v nedelu dam jej gumaky prsiplast a sme vonku len tych 2 a pol hodiny... Tak sa tesi ked prsi lebo moze skakat po vode a spieva si ela hop... 🙂
A musim poklopat klop, klop, klop toto na nu pomaha... 😀
Sme boli na kontrole tak lekarka na krcnom ze nema ani sopliky ze tomu nerozumie...tak verim ze uz bude len dobre

brisilda
14. okt 2009

nodi no asi t tak vizera, ze to mele chce prist na svet v lete 😉 drzim palce aby to tak aj bolo 😉

stanka1986ke
14. okt 2009

nadenka aj ja si myslim zeby si sa mala tesnut....
idem do obchodu s viki ale hned som spat.... 😀 😉

nadenkaaa
14. okt 2009

maji zivot je malokedy spravodlivy 🙂 clovek caka na ovu robi co najviac smiesnych pohybov pocas tych spravnych dni 😀 😀 a nakoniec pridu partizani 😉

motylek17
14. okt 2009

nadi ale aj tak je este stale nejaka ta nadej... stale si mrchu nedostala... a graf nemusi byt 100%-ne dobry...

nadenkaaa
14. okt 2009

nech uz sa rychlo spusti ta mrcha a odide a potm sa tesim na dalsie kolo 😉 😉 🙂

nadenkaaa
14. okt 2009

majka inak mozes odomna silviu pozdravovat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre