Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
16. júl 2009

nadenkaa nesmut, najblizsia ovulka to isti, viem ze je to tazke,ale predsalen snazis sa len kratko, budeme ta zatial podporovat a uvidis ze ti to zbehne,a zrazu budes s bruskom

biancarv
16. júl 2009

ellit no tak ty si určite tehu, daj potom vedieť nech môžme gratulovať

dijefcatko ja si to síce nemeriam ale čítala som o tom, ked sa teplota zvýši nastáva ovulácia, čiže sa uvoľní zrelé vajičko, ktoré je pripravené na oplodnenie cca 48hodín, takto zvýšená teplota zostáva až kým nepríde mrcha a vtedy klesne, ak neklesne a mrcha nedorazí si pravdepodobne tehu

biancarv
16. júl 2009

ahoj nadenka, to nemôže byť pravda, to nie je možné, ved si mala všetky tie príznaky a čo to potom bolo, ako to že to vieš s takou istotou bola si pri lekárovi, no je mi to fakt ľuto... 😔

tea333
16. júl 2009

to je nevyhoda merani, ked teplota stupne, uz je aj po ovulke..preto sa meria aj par mesiacov aby si uz vedela kedy bude, meranie ti to povie len spatne..ovu testy ukazuju dopredu na 24-48 hod

nadenkaaa
16. júl 2009

tea ale je to strasne uz aj moj manzel sa tak namotal ze sa mi dnes priznal ze vcera pozeral nejake detske sedacky a hracky na nete ☹ 😒 😢 😢 😢 najhorsia na vsetkom je ta bezmocnost 😒 ☹

nadenkaaa
16. júl 2009

banca bola som na odbere krvi Hcg 1 ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😔

tea333
16. júl 2009

nadenka ale ved je to len kratucko, nedovol aby vas to odradilo, ste zdravi a mate vela casu, jeden mesiac vam nic nevezme, verte a teste sa, coskoro to pride

tea333
16. júl 2009

jezis ja tu hudbu z once nemozem pocuvat...to je hrozne..uz tu smoklim 😢

nadenkaaa
16. júl 2009

tea ale coraz viac si uvedomujem svoj vek a mesiace utekaju 😒 😖 asi je to este cerstve ale samozrejme s drrahym vypadneme na dovolenku a budeme snazilkovat aby sme uz na buduci rok drzali v rukach hebky vonavy balicek 😵

nadenkaaa
16. júl 2009

tu ustrednu piesen z Once ktoru spievaju spolu irglova s tym irom sme mali ako piesen prveho tanca-bolo to uzasneee

nadenkaaa
16. júl 2009

glen Hansard samozrejme

tea333
16. júl 2009

a inak fakt ma boli v podbrusku na lavej strane, uplne ma tam picha..pred chvilou zacalo.. 😖

monika0001
16. júl 2009

bianca - dnes sa mi oficiálne vyvrátilo moje prípadne tehotenstvo... dostala som menzes... a taký silný že až... takže naše snaženie sa opäť zasa raz posúva..
Takže? Začíname v júli... 😉 (opäť)

tea333
16. júl 2009

ano ale ja milujem pesnicku lies..ale aj hentu.hm zabudla som ako sa vola ☹
nadenkaa vies zacali ste teraz tak nemozes cakat ze to bude teraz, daj tomu chvilocku a nijak to neries a podari sa

tea333
16. júl 2009

monika0001 drzim palce na tento mesiac, kludne s nami zdielaj, je nas tu viacero,aj snaziacich sa, sklamanych, veselych, radi si s tebou popiseme

biancarv
16. júl 2009

hmm monika tak to mi je ľuto, a nie je ti podozrivé že je ten menzes taký silný, no nechcem to slovo vysloviť, ale určite vieš čo mám na mysli 😔

biancarv
16. júl 2009

monika a skúsiš ten čaj plodnosti?

nadenkaaa
16. júl 2009

tea my sme zacali uz pred pol rokom ☹ a stale nic,no co uz este to nie je rok tak snad sa podari a inak mne sa tiez paci piesen lies a aj ta pesnicka o tom opravarovi vysavacov co jej spieval po ceste v autobuse ,inak mam ten film v notebooku 😉

tea333
16. júl 2009

bianca aj mna to napadlo ohladom moniky 😒
bianca a ako sa ma fazulka, uz sa zacinas pamelovat andersonovat? 😀 😀

nadenkaaa
16. júl 2009

monika sme na tom podobne 😔 tak snad sa nam to skoro podari

monika0001
16. júl 2009

tea dakujem.. rada sa pridam...

Bianca ja mm vzdy taky menzes. preto som bola 10 rokov na HAK... skôr mi nešlo do hlavy to špienie troj dňové...
hej skusim ten caj.... ale skusim tento - http://www.zdravysvet.sk/kategoria/prirodna-byl...

ak ho najdem...

tea333
16. júl 2009

hej sucker boy 😉 nadenkaa
ale stale, je to pomerne kratko, nevesajte hlavu..

dijefcatko
16. júl 2009

no asi to bude čítaním o vašich pocitoch, ale aj ja sa začínam cítiť nejak zvláštne. A keď si uvedomím, že minulý mesiac sme sa nechránili a potom mi mrška prišla len taká slabulinká, tak neviem. Ale to isto nič nebude, len čo čítam vaše príznaky, tak aj ja by som sa už tak chcela cítiť 🙂

nadenkaaa
16. júl 2009

no ved ano lenze mam pocit ze uz vsetci doookola su tehotni len my nie 😒 ach jaj no nic budeme sa musiet opriet do snazilkovania 😅 😉

tea333
16. júl 2009

nadenkaa myslim ze monika skusa dlhsie..ale myslim ze je dobre zdielat pocity, mne konik pomaha, lebo si hovorim, ze som stastna, lebo je tu mnoho bab, ktore su neplodne, maju neplodnych muzov a nikdy nebudu mat babo, a dokonca maju problem si nejake adoptovat, uz len to ze mame menstruaciu je zazrak a nasvedcuje tomu, ze sa to podarit moze 😉

monika0001
16. júl 2009

neviete mi ohladom toho caju poradit.... neviem kolko ho mozem vypiť... chcem si to objednat cez nett... no je ot 50 g balenie a neviem ci to nie je malo, ci ako.. neviete mi poradiť prosím?

nadenkaaa
16. júl 2009

ano myslim ze mas pravdu tea musi sa to podarit 😉 🙂

tea333
16. júl 2009

nadenka ved vies kolko nas tu je,a tehu su asi 3 baby..takze ostatne baby su na tom rovnako netehotne 😖

monika0001
16. júl 2009

tea a nadenka - ale my sa k nim do konca roky pridáme.... 😉

tea333
16. júl 2009

monika- jasne, ved optimizmu a chcenia mame dost, takze to vyjde a basta!!!
nadenkaa-vobec nepochybuj, ked sa stavaju aj zazraky neplodnym, tebe sa to jednoducho podari hocikedy 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre